Hurkacz - Kokkinakis Relacja NA ŻYWO wynik live Polak walczy w Cincinnati

Autor: NATIONAL BANK OPEN/Peter Power Hurkacz - Kokkinakis Relacja NA ŻYWO wynik live Polak walczy w Cincinnati

ATP Cincinnati

Hurkacz - Kokkinakis Relacja NA ŻYWO wynik live Polak zaczął występ w Cincinnati od zwycięstwa!

2023-08-16 1:22

Hubert Hurkacz pokonał Thanasiego Kokkinakisa 7:6, 3:6, 7:6 i jest w 2. rundzie turnieju ATP w Cincinnati. Polak i Australiczyk grali w tym sezonie w Miami Open. Górą był wtedy wrocławianin po trzech dramatycznych tie-breakach. Teraz znów Hurkacz ograł Australijczyka po bardzo zaciętym meczu. Wrocławianin w rankingu ATP spadł właśnie z 17. na 20. miejsce, a tak nisko nie był od maja 2021 r. Dlatego potrzebuje dobrego występu i punktów. Hurkacz w Cincinnati rok temu odpadł już po pierwszym meczu. Poniżej nasza relacja na żywo i wynik meczu mecz Hurkacz - Kokkinakis dzisiaj w Cincinnati.

Na żywo

Hubert Hurkacz - Thanasi Kokkinakis

7:6, 3:6, 7:6

KONIEC! GEM, SET i MECZ HUBERT HURKACZ! Polak pokonał Thanasiego Kokkinakisa 7:6, 3:6, 7:6 i jest w 2. rundzie turnieju ATP w Cincinnati. Jego kolejny rywalem będzie Borna Corić

6-1 Hubert ruszył do siatki i skończył pewnie punkt. PIŁKI MECZOWE!

7:6, 3:6, 6:6

Gem Kokkinakis. Polak nie wykorzystał piłki meczowej. Przed nami TIE-BREAK!

Potężny return Hurkacza w samą końcową linię. Równowaga

Kolejna równowaga. Wcześniej Kokkinakis kłócił się panią arbiter, gdy dostał ostrzeżenie za zwlekanie z serwisem

40-40 Mocny serwis Kokkinakisa

40-30 Teraz pewny smecz Huberta i jest PIŁKA MECZOWA!

30-30 Oj szkoda! Polak smeczował w aut! Mogły być piłki meczowe

30-15 Mocny i precyzyjny bekhend Kokkinakisa

30-0 Świetna akcja Polaka. Przejął inicjatywę o trafił mocno w sam narożnik kortu!

7:6, 3:6, 6:5

Gem Hurkacz. Błyskawiczny gem wygrany przez świetnie serwującego Polaka do zera

7:6, 3:6, 5:5

Gem Kokkinakis. Hurkacz był dwie piłki od zwycięstwa, ale australijski rywal znów w ważnym momencie grał skutecznie. Mamy już remis

30-30 Znów znakomity return Hurkacza. Dwa punkty od zwycięstwa

15-30 Australijczyk trafił idealnie w boczną linię

15-15 Świetny return Polaka

7:6, 3:6, 5:4

Gem Hurkacz. Gra toczy się teraz szybko. Polak bardzo szybko obronił podanie, dobrze serwując. Gem do zera

7:6, 3:6, 4:4

Gem Kokkinakis. Wciąż bez przełamania w trzecim secie. Australijczyk obronił podanie, gem wygrany do 30

0-30 Minimalny aut po forhendzie Hurkacza, celował w boczną linię

Magda Linette właśnie odpadła z turnieju WTA w Cincinnati w 1. rundzie. Przegrała z Ann Li 6:0, 6:7, 2:6. Kryzys formy poznanianki trwa

7:6, 3:6, 4:3

Gem Hurkacz. Polak wygrał go szybko, łatwo i w dobrym stylu

7:6, 3:6, 3:3

Gem Kokkinakis. Polak miał kolejne breakpointy, ale znów żadnego nie wykorzystał. Mamy już remis. Australijczyk w krytycznych momentach gra kapitalnie, odważnie i skutecznie

Równowaga. Potężny forhend Kokkinakisa. Trafił w linię

Kolejny breakpoint. Już siódma szansa na przełamanie Polaka dzisiaj. Na razie żadnej nie wykorzystał

Równowaga. Potężny bekhend Australijczyka, ale ma nerwy Kokkinakis!

Polak znów ma szansę na przełamanie

Kolejna równowaga

Równowaga. Niecelne uderzenie Polaka. Wciąż bez wykorzystanych breakpointów Hubi dzisiaj

Hubi ma breakpointa po podwójnym błędzie serwisowym rywala

40-40 Polak po ładnym forhendzie doprowadza do równowagi

15-40 Kokkinakis gra skutecznie przy własnym podaniu

15-15 Minimalny aut po lobie Huberta

7:6, 3:6, 3:2

Gem Hurkacz. Szalony gem. Polak prowadził w nim 40-0, ale potem po czterech kolejnych przegranych punktach bronił breakpointa. W porę wrócił dobry serwis

7:6, 3:6, 2:1

Gem Hurkacz. Polak zaczął go źle, przegrywał 0-30, ale potem opanował sytuację, dobrze serwując

7:6, 3:6

GEM I SET KOKKINAKIS. Hubert Hurkacz przegrywa drugiego seta. Przed nami decydująca partia

15-40 Kokkinakis ma kolejne piłki setowe

15-30 po błędzie Kokkinakisa

0-30

Danielle Collins rywalką Igi Świątek w 2. rundzie WTA Cincinnati. Polka ograła ją kilka dni temu w Montrealu

7:6, 3:5

Gem Hurkacz. Polak obronił już piłkę setową. Teraz ostatnia szansa na uratowanie tego seta. Serwuje Kokkinakis

7:6, 2:5

Gem Kokkinakis. Polak znów nie wykorzystał breakpointa. Popełnił błąd i kolejna szansa uciekła. Potem rywal grał już skutecznie

Równowaga. Polak miał inicjatywę, ale przestrzelił z bekhendu

40-30 Polak ma szansę na przełamanie. Rywal zagrał ramą rakiety

30-30 Podwójny błąd serwisowy Kokkinakisa

15-15 Błąd Australijczyka po głębokim zagraniu Polaka

7:6, 2:4

Gem Hurkacz. Polak bronił w nim breakpointa, ale tym razem opanował sytuację. Na koniec ładny skrót tenisisty z Wrocławia

7:6, 0:2

Gem Kokkinakis PRZEŁAMANIE. Pierwsze przełamanie w tym meczu. Niestety to Hurkacz traci podanie. Słabo teraz serwował, nie trafiał pierwszym podaniem i pojawiły się problemy. Na koniec nieudana akcja przy siatce Huberta

Hubert znów broni breakpointa

40-40 Pewny smecz Polaka po koźle

30-40 Hurkacz broni breakpointa

30-30 Skuteczny bekhend wrocławianina

15-15 Efektowny półwolej Polaka zagrany nisko nad kortem

7:6, 0:1

Gem Kokkinakis. Australijczyk pewnie obronił podanie, gem wygrany do 15. Na koniec wygrywający serwis

15-30

Początek drugiego seta. Serwuje Kokkinakis

7:6

GEM I SET HURKACZ. Polak wygrywa pierwszego seta po tie-breaku. W Miami Open Hurkacz pokonał Kokkinakisa po trzech tie-breakach. Teraz już mamy jeden za sobą...

7-2 HURKACZ WYGRYWA SETA

6-2 Hubi ma piłki setowe

5-2 Dobry return Hurkacza i rywal popełnił błąd

4-2 Hubi znów odważnie ruszył do siatki, ale nie był to dobry atak. Zmiana stron

Gem Kokkinakis. Przed nami TIE-BREAK

30-40 Szkoda! Minimalnie przestrzelił Hubi w dobrej sytuacji. Mogła być znów piłka setowa

30-30

30-15 Niesamowita kontra Polaka po smeczu rywala, który zagrał mu na rakietę

15-15 Błąd Australijczyka

A Magda Linette wygrała pierwszego seta z Ann Li 6:0!

6:5

Gem Hurkacz. Polak wpędził się w kłopoty, po nieudanych wolejach po raz pierwszy dziś bronił breakpointów. Na szczęście poradził sobie znakomicie, wybrnął szybko z trudnej sytuacji i znów prowadzi

40-40 Polak znów odważnie ruszył do siatki i teraz był skuteczny

15-40 Znów nieudana akcja Polaka przy siatce. Po raz pierwszy broni breakpointów

15-30 Hubi ruszył do siatki, ale popsuł wolej, zagrywając na aut

5:5

Gem Kokkinakis. Polak miał kolejną szansę na przełamanie i teraz była to już piłka setowa. Ale znów nie udało się jej wykorzystać. Mam znów remis. Kokkinakis w krytycznych momentach gra odważnie i skutecznie

5:4

Gem Hurkacz. Polak nieco gorzej w nim serwował i musiał walczyć na przewagi. Szybko udało się opanować sytuację

40-40 Podwójny błąd serwisowy Huberta

40-30 Hurkacz skuteczny przy siatce

30-30 Niecelny forhend Polaka

Grają już Magda Linette (prowadzi z Ann Li 2:0) i potencjalne rywalki Igi Świątek - Collins i Pawluczenkowa (właśnie zaczęły)

4:4

Gem Kokkinakis. Wciąż bez przełamania w tym meczu. Hurkacz miał drugiego breakpointa, ale rywal znów wyratował się serwisem

4:3

Gem Hurkacz. Polak ponownie prowadzi, gem wygrany do 15. Na koniec ładnie trafił w boczną linię z bekhendu

40-15 po asie serwisowym Hurkacza

15-15 Prosty błąd wrocławianina

3:3

Gem Kokkinakis. Mamy już remis w pierwszym secie. Mający greckie korzenie Australijczyk pewnie obronił podanie

2:2

Gem Kokkinakis. Australijczyk mocnym serwisem zakończył gema, w którym nie brakowało efektownych akcji z obu stron.

30-40 Szybka wymiana zakończona znakomitym forhendem Hurkacza po crossie

15-30 Po dobrym woleju Polaka rywal w pełnym biegu zagrał jeszcze lepiej. Świetny forhend

15-0 Zabójcza kontra Polaka w otwarty kort

2:1

Gem Hurkacz. Początek gema był nerwowy, po błędach Hubi przegrywał 0-30. Potem już grał skutecznie, ale musiał o tego gema walczyć na przewagi. Na koniec dobre serwisy wrocławianina

Równowaga po podwójnym błędzie serwisowym Hurkacza

30-30 Odważny smecz Polaka, skuteczna akcja

0-30 Błędy Hurkacza

1:1

Gem Kokkinakis. Polak miał już breakpointa, ale nie zdołał go wykorzystać. Po krótkiej przerwie w grze spowodowanej drobnym deszczem Kokkinakis opanował sytuację. Na koniec mocny serwis

1:0

Gem Hurkacz. Polak bardzo szybko i pewnie obronił podanie. Świetnie serwował. Gem wygrany do 15

40-0 Hubi szybko wygrywa kolejne punkty

30-0 Najpierw potężny serwis, a potem wygrywający bekhend Polaka

GRAMY! Serwuje Hurkacz

Na trybunach jest Magdalena Fręch. A Magda Linette też zaraz zacznie swoje spotkanie

Trwa rogrzewka

Hurkacz i Kokkinakis są już na korcie

Musetti pokonał Evansa 6:4, 6:3. Hurkacz pojawi się na korcie ok. godziny 22 polskiego czasu

Musetti wygrał z Evansem pierwszego seta 6:4. Przypominamy, że po tym spotkaniu już mecz Hurkacz - Kokkinakis

Popyrin pokonał Altmaiera 6:7, 6:4, 6:4. Za nami długi mecz na korcie, na którym ma zagrać Hubert Hurkacz. A przed meczem Polaka jeszcze spotkanie Musetti - Evans

Trwa już drugi set w meczu Popyrin - Almeier. Jest 6:7, 1:1. Potem jeszcze spotkanie Musetti - Evans. Potem już zagra Hurkacz

Witamy w naszej relacji na żywo z meczu Hubert Hurkacz - Thanasi Kokkinakis w 1. rundzie turnieju ATP w Cincinnati. Początek spotkania ok. godziny 20.30-21.30 polskiego czasu

Hurkacz - Kokkinakis RELACJA NA ŻYWO ATP Cincinnati Hurkacz WYNIK meczu dzisiaj

Hubert Hurkacz zaczyna walkę w turnieju ATP w Cincinnati, a rywalem Polaka będzie Australijczyk Thanasi Kokkinakis, który awansował do głównej drabinki w kwalifikacjach. Wrocławianin powalczy w Cincy zaraz po występie w Toronto, gdzie odpadł w 3. rundzie po kapitalnym i szalonym meczu z Carlosem Alcarazem, hiszpańskim liderem rankingu ATP. Hurkacz w Cincinnati trenował już m.in. z Novakiem Djokoviciem.

Hurkacz - Kokkinakis NA ŻYWO Relacja LIVE WYNIK ATP Cincinnati Hurkacz mecz NA ŻYWO

Hubert Hurkacz i Thanasi Kokkinakis grali ze sobą dwa razy. Ostatni ich mecz był niezwykle zacięty i dramatyczny. Polak pokonał Australijczyka 6:7(10), 7:6(7), 7:6(6) w Miami Open 2023. Wcześniej zmierzyli się bardzo dawno temu, w 2018 r. w kwalifikacjach do małego turnieju w Atlancie. Wygrał wtedy Kokkinakis 6:2, 7:6. Turniej w Cincinnati to ostatni występ Hurkacza przed wielkoszlemowym US Open (28 sierpnia).

Hubert Hurkacz rywalizację w Cincinnati zaczyna na 20. miejscu w rankingu ATP. Tak nisko nie był od mama 2021 r. Wrocławianin w Toronto bronił bardzo dużo punktów za ubiegłoroczny finał w Montrealu. Dlatego po porażce z Carlosem Alcarazem stało się jasne, że czeka go kolejny spadek. Rok temu Hurkacz odpadł w Cincinnati odpadł już po pierwszym meczu. Zaczynał wtedy od 2. rundy uległ 6:7, 7:6, 2:6 Amerykaninowi Johnowi Isnerowi.

Hurkacz - Kokkinakis WYNIK NA ŻYWO ATP Cincinnati Hurkacz Relacja live

Mecz Hubert Hurkacz - Thanasi Kokkinakis w 1. rundzie turnieju ATP w Cincinnati zostanie rozegrany we wtorek 15 sierpnia 2023. Początek meczu Hurkacz - Kokkinakis ok. godziny 20.30-21.30 (trzeci mecz od godz. 17 po meczach Chaczanow - lucky loser i Evans - Musetti). Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo z meczu Hurkacz- Kokkinakis w Cincinnati.

QUIZ: Ile wiesz o Idze Świątek?