Autor: AP Hurkacz - O'Connell RELACJA NA ŻYWO Polak wygrał pierwszego seta! ATP Stuttgart Hurkacz - O'Connell WYNIK NA ŻYWO

ATP Stuttgart

Hubert Hurkacz w półfinale turnieju ATP w Stuttgarcie po świetnym występie! Hurkacz - O'Connell WYNIK RELACJA NA ŻYWO

2023-06-16 17:47

Hubert Hurkacz jest już w półfinale turnieju ATP w Stuttgarcie po zwycięstwie 6:4, 6:4 nad Australijczykiem Christopherem O'Connellem (nr 74 ATP). To pierwszy turnej Polaka na trawie w tym sezonie, ważne przetarcie przed Wimbledonem. I Hurkacz wyraźnie się rozkręca. Z O'Connellem zagrał bardzo dobry mecz, posyłając aż 16 asów i kontrolując przebieg rywalizacji. Poniżej nasza relacja na żywo i wynik meczu Hurkacz - O'Connell w Stuttgarcie dzisiaj.

Na żywo

Hubert Hurkacz - Christopher O'Connell

Kolejnym rywalem Polaka będzie Francuz Richar Gasquet lub Niemiec Jan-Lennard Struff. Panowie zaczynają za chwilę

6:4, 6:4

KONIEC!!!! HUBERT HURKACZ W NAPRAWDĘ DOBRYM STYLU POKONAŁ O C'ONNELLA. Polak w półfinale turnieju ATP w Stuttgarcie

Hurkacz ma piłkę meczową

40-40 Dobry return Hubiego

30-30 Australijczyk popisał się precyzyjnym forhendem

30-15 Hurkacz dwie piłki od zwycięstwa

15-15 As serwisowy O'Connella

6:4, 5:4

Gem Hurkacz. Polak wraca na prowadzenie. Świetnie teraz znowu serwował. Gem wygrany do 15

40-0 Kolejne świetne serwisy Huberta

6:4, 4:4

Gem O'Connell. Szkoda tych zmarnowanych przez Polaka szans na przełamanie, zabrakło trochę dokładności. Było 40-15, ale potem inicjatywę w gemie miał już O'Connell

6:4, 3:3

Gem O'Connell. Szkoda tego gema, w ważnych momentach Polak popełniał błędy i nie doczekał się breakpointa teraz. Na koniec niecelny lob Huberta

30-30 Dobry return Hurkacza

15-15 Efektowna akcja O'Connella przy siatce po dobrym returnie Hubiego

6:4, 3:2

Gem Hurkacz. Polak przegrywał w nim 0-30, ale w porę wrócił dobry serwis. Na koniec kolejne asy. Już 14 Polak ich dzisiaj posłał

40-30 As serwisowy nr 13 Huberta

30-30 Długa wymiana, na koniec Polak ładnie przymierzył z bekhendu

15-30 As serwisowy nr 12 Polaka

0-30 Dobry return Australijczyka. Problemy w gemie serwisowym

6:4, 2:2

Gem O'Connell. Na koniec mocny serwis Australijczyka, gem wygrany do 15. Mamy znów remis w drugim secie

15-40 Dobra akcja Australijczyka przy siatce

15-30 Pewny smecz O'Connella po koźle

6:4, 2:1

Gem Hurkacz. Polak wygrał go do zera, popisując się ładnymi akcjami. Już 11 asów serwisowych naszego tenisisty

40-0 Ładny niesygnalizowany skrót Polaka

30-0 Mocy bekhend Polaka po crossie

6:4, 1:1

Gem O'Connell. Australijczyk pewnie obronił podanie, dobrze serwując i mamy remis w drugim secie

15-40 Niecelny return Hurkacza

0-30 Polak zagrał w siatkę pod presją

6:4, 1:0

Gem Hurkacz. Polak poszedł za ciosem, szybko zbudował przewagę 40-0, dobrze serwując. Potem była dobra akcja rywala, ale Hubi wygrał tego gema do 15

30-15 Mocny return Hurkacza

15-15 Szkoda tego niecelnego forhendu Polaka, bo sytuacja była dobra i mogło być 30-0

5:4

Gem Hurkacz. Polak serwował teraz znakomicie. Błyskawiczny gem wygrany do zera. Na koniec kolejny as

40-0 Seria świetny serwisów Polaka

4:4

Gem O'Connell. Wciąż bez przełamania. Australijczyk pewnie doprowadził do remisu. Na koniec mocny serwis

15-30 Długa wymiana, Hubi broni się slajsem, ale w końcu popełnił błąd

15-15

4:3

Gem Hurkacz. Polak bardzo pewnie obronił podanie. Dobrze serwował, a na koniec popisał się skutecznym drive-volleyem, mocne uderzenie z powietrza

40-15 As serwisowy wrocławianina

30-0 O'Connell przestrzelił z forhendu

3:3

Gem O'Connell. Długi gem, zacięta walka na przewagi. Polak miał dwa breakpointy, ale rywal zagrał wtedy bardzo dobrze. Mamy znów remis

3:2

Gem Hurkacz. Polak znów wraca na prowadzenie. Gema wygrał do zera. Na koniec dwa asy serwisowe

40-0 As serwisowy Polaka

30-0 Przytomne zachowani Huberta przy siatce. Dobry refleks i wolej

2:2

Gem O'Connell. Wygrany do 30. Na koniec Hurkacz odważnie ruszył do siatki, ale jego wolej po mocnym uderzeniu Australijczyka nie był udany

15-40 Mocny serwis Austalijczyka

15-30 po dobrej akcji przy siatce O'Connella

15-0 Świetny forhend Polaka, trafił w samą boczną linię

2:1

Gem Hurkacz. Polak ponownie prowadzi, obronił podanie. Miał w tym gemie problemy, przegrywał 0-30. W porę wrócił dobry serwis. Hubi opanował sytuację po grze na przewagi

40-40

40-30 Dobry pierwszy serwis Huberta

30-30 Znów mocny dobry serwis Polaka

15-30 As serwisowy wrocławianina

0-30 Podwójny błąd serwisowy Hurkacza. Są problemy

1:1

Gem O'Connell. Polak prowadził w nim 30-15, ale potem Australijczyk grał już solidnie i skutecznie. Gema skończył asem

30-30 Polak biegał za końcową linią, szalał w defensywie. W końcu skapitulował

30-15 Znów błąd O'Connella

15-15 Dobry return Polaka, rywal zmuszony do błędu

1:0

Gem Hurkacz. Polak obronił podanie. Gem wygrany do 30. Na koniec mocny serwis wrocławianina

40-30

30-30 Znów potężny bekhend O'Connela. Atakujący przy siatce Polak został minięty

30-15 Dobry serwis Polaka

15-15 po świetnym bekhendzie Australijczyka

GRAMY! Serwuje Hubert Hurkacz

Za chwilę początek spotkania

Hurkacz i O'Connell są już na korcie. Trwa rozgrzewka

Mecz Hurkacza zacznie się ok. godziny 16

Witamy w naszej relacji na żywo z meczu Hubert Hurkacz - Christopher O'Connell w ćwierćfinale turnieju ATP w Stuttgarcie. Początek spotkania ok. godziny 15.30-16.00

Hurkacz - O'Connell RELACJA NA ŻYWO ATP Stuttgart Hurkacz mecz NA ŻYWO dzisiaj

Hubert Hurkacz walczy w ćwierćfinale turnieju ATP w Stuttgarcie, a rywalem polskiego tenisisty jest Australijczyk Christopher O'Connell. Wrocławianin w Stuttgarcie rozpoczął serię występów na trawie. Ma otwarcie rywalizacji pokonał Japończyka Yousuke Watanukiego 4:6, 7:6(5),7:6(5). O'Connell w poprzedniej rundzie pokonał 7:5, 6:3 Włocha Lorenzo Sonego, a wcześniej ograł 6:3, 6:1 Niemca Daniela Altmaiera. Hurkacz po raz pierwszy zagra z O'Connellem.

Hurkacz - O'Connell NA ŻYWO RELACJA LIVE ATP Stuttgart Hurkacz WYNIK meczu dzisiaj NA ŻYWO

Hurbert Hurkacz po raz pierwszy gra z Christopherem O'Connellem, który zajmuje 74. miejsce w rankingu ATP. Polak to były półfinalista Wimbledonu i pogromca m.in. Rogera Federera. Tenisista z Wrocławia lubi grać na tej nawierzchni i ostatnio spisywał się na niej dobrze. W Stuttgarcie zagrał już też w deblu, ale szybko odpadł. Ostatnim występem Hurkacza w singlu był oczywiście paryski Roland Garros, w którym Polak rozegrał trzy bardzo długie pięciosetowe mecze i odpadł w 3. rundzie.

Hurkacz - O'Connell WYNIK NA ŻYWO ATP Stuttgart Hurkacz mecz dzisiaj RELACJA LIVE

Jak Hubert Hurkacz wypadnie w Stuttgarcie i w dalszej części sezonu? – Zrobił postęp, a przecież był nawet w czołowej dziesiątce. Zawsze potrafi postraszyć potężnym serwisem, jest bardzo silny - powiedział o Hurkaczu John McEnroe w rozmowie z "Super Expressem. To duży chłop, niezwykle wysportowany. Bywa nieobliczalny, co oczywiście jest fajne, ale czasem wygląda na tenisistę, który nie wie, jak grać. Powinien mieć bardziej przejrzysty pomysł na mecz. Jak na tak dużego gościa, to porusza się świetnie i ma wielkie umiejętności. Nie wiem dlaczego stracił ostatnio tyle pewności siebie. Trener Craig Boynton wykonał z nim dużo dobrej pracy, ale jestem ciekaw co jeszcze razem zdziałają - dodał John McEnroe.

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj NA ŻYWO RELACJA LIVE ATP Stuttgart 16.06.2023

Hubert Hurkacz lubi grać na trawie, ale zwycięstwo nad Yousue Wataunkim rodziło się w bólach. I to dosłownie. W pierwszym secie Polak narzekał na złe samopoczucie, po pierwszym secie korzystał też z przerwy medycznej. Japończyk do głównej drabinki w Stuttgarcie przebił się się w kwalifikacjach, a potem pokonał 7:6, 6:3 Hiszpana Feliciano Lopeza. Ogranie na trawiastych kortach w Stuttgarcie było więc jego atutem i w meczu z Hurkaczem zaprezentował się zaskakująco dobrze, znakomicie serwując (27 asów). A Hurkacz rozkręcał się powoli. Na szczęście w drugim i trzecim secie Polak poczuł się na korcie już dużo lepiej i pewniej. Mimo to w trzecim secie był dwie piłki od porażki. W tie-breaku decydującej partii roztrwonił przewagę 5-2, ale na koniec "pomógł" rywal. Japończyk Watanuki przy piłce meczowej popełnił podwójny błąd serwisowy. Hurkacz jest już zatem ćwierćfinale turnieju ATP w Stuttgarcie, a jego kolejnym przeciwnikiem będzie Australijczyk Christopher O'Connell (nr 74 ATP).

Hubert Hurkacz mecz RELACJA NA ŻYWO ATP Stuttgart 16.06.2023

Mecz Hubert Hurkacz - Christopher O'Connell w ćwierćfinale turnieju ATP w Stuttgarcie zostanie rozegrany w piątek 16 czerwca 2023. Początek meczu Hurkacz - O'Connell po godzinie 15. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo z meczu Hurkacz - O'Connell w Stuttgarcie

QUIZ: Jesteś kibicem tenisa? Rozpoznasz tych tenisistów? Sprawdź się!