Autor: AP Hurkacz - Otte WYNIK Hubert Hurkacz zlał Niemca i jest w II rundzie US Open. Oscar Otte rozbity w trzech setach!

US Open 2022

2022-08-31 1:28

Hurkacz - Otte RELACJA NA ŻYWO US Open. Hubert Hurkacz w znakomitym stylu awansował do II rundy US Open. Rywalem Polaka był Niemiec Oscar Otte, którego wrocławian rozbił 6:4, 6:2, 6:4, kontrolując przebieg meczu i świetnie serwując. Zasypany asami rywal był bezradny. Poniżej zapis naszej relacji na żywo, wynik meczu Hurkacz - Otte dzisiaj w OS Open.

Hurkacz - Otte RELACJA NA ŻYWO US Open Hurkacz mecz NA ŻYWO dzisiaj

Hubert Hurkacz nie ma najlepszych wspomnień z US Open. Polak najdalej doszedł w Nowym Jorku do II rundy, choć kilka razy wydawało się, że wreszcie stać go na znakomity występ w amerykańskim Szlemie. - Liczę na to, że będę tutaj dobrze grał. Robiliśmy z trenerem wszystko, żeby być dobrze przygotowanym do tego startu i tak naprawdę turniej pokaże – powiedział Hubert Hurkacz w rozmowie z Eurosportem. – Skupiłem się na serwisie, grą z piłką, ale to nic specjalnego. Każdego dnia staraliśmy się rozwijać – dodał Hurkacz. Polak przed US Open prezentował dość nierówną formę. W Waszyngtonie odpadł już po pierwszym meczu i porażce z Finem Emilem Ruusuvuorim. W Montrealu doszedł aż do finału, w którym uległ Hiszpanowi Pablo Carreno Buscie. Potem był występ w Cincinnati, gdzie pokonał go od razu Amerykanin John Isner.

Hurkacz - Otte NA ŻYWO RELACJA LIVE US Open Hurkacz WYNIK meczu dzisiaj

Hubert Hurkacz już dzisiaj zagra pierwszy mecz w US Open, a jego rywalem będzie Niemiec Oscar Otte (nr 41). - Rywal na pewno dobrze gra ofensywnie, ma mocny serwis, więc muszę starać się solidnie returnować i sprowadzić go do defensywy – wyjawił Hurkacz, który zajmuje 10. miejsce w rankingu ATP. Wrocławianin grał z Oscarem Otte raz i to w tym sezonie. Zmierzyli się w Indian Wells, więc w podobnych warunkach do tych w Nowym Jorku. Hurkacz wygrał wtedy z Niemcem 6:3, 3:6, 6:3. Jak na pierwszą rundę Hurkacz nie miał szczęścia w losowaniu. Otte może się okazać bardzo wymagającym rywalem, choć oczywiście Polak będzie faworytem.

Hurkacz - Otte WYNIK NA ŻYWO US Open Hurkacz RELACJA NA ŻYWO 30.08

Mecz Hubert Hurkacz - Oscar Otte w I rundzie US Open 2022 zostanie rozegrany we wtorek 30 sierpnia. Początek meczu Hurkacz - Otte ok. godziny 21-22 polskiego czasu. To trzeci mecz od godziny 17 po pojedynku kobiet (Muguruza - Tauson) i mężczyzn (Djere - Rubliow). Portal SPORT.SE.PL zaprasza na relację na żywo z meczu Hurkacz - Otte dzisiaj.

QUIZ: Jesteś kibicem tenisa? Rozpoznasz tych tenisistów? Sprawdź się!