Hurkacz - Sonego O której godzinie gra Hurkacz mecz dzisiaj Australian Open Deszcz opóźnia rywalizację KIEDY gra Hurkacz 2. runda

i

Autor: AP Hurkacz - Sonego O której godzinie gra Hurkacz mecz dzisiaj Australian Open Deszcz opóźnia rywalizację KIEDY gra Hurkacz 2. runda

Australian Open 2023

Hurkacz - Sonego O której godzinie gra Hurkacz mecz dzisiaj Australian Open Deszcz opóźnia rywalizację KIEDY gra Hurkacz 2. runda

2023-01-18 8:06

O której gra Hurkacz - Sonego KIEDY gra Hurkacz mecz dzisiaj 2. runda Australian Open. Hubert Hurkacz już dzisiaj zagra kolejny mecz w Australian Open, a jego rywalem będzie Włoch Lorenzo Sonego. Niestety deszcz opóźnia rywalizację. Wrocławianin w bardzo dobrym stylu rozpoczął walkę w AO 2023. Bez straty seta awansował do II rundy, ale teraz poprzeczka zawieszona będzie wyżej. Włoch Lorenzo Sonego (nr 47) ostatnio ogrywał naszego tenisistę. - Jestem dobrze przygotowany do turnieju - zapewnia Hurkacz. Sprawdź, o której godzinie gra Hurkacz mecz dzisiaj Australian Open Kiedy gra Hurkacz 2. runda AO 2023.

Hubert Hurkacz dzisiaj zagra kolejny mecz w Australian Open, a jego rywalem będzie Włoch Lorenzo Sonego. Mecz Hurkacz - Sonego zostanie rozegrany ok. godziny 11-11.30 polskiego czasu, ale to już będzie uzależnione też od pogody, a prognozy nie są dobre. W Melbourne padał deszcz, więc szykują się spore opóźnienia. Poniżej więcej informacji.

O której gra Hurkacz mecz dzisiaj 2. runda Australian Open KIEDY gra Hurkacz AO 2023 II runda

Hubert Hurkacz i Lorenzo Sonego grali ze sobą już 6 razy, a bilans tej rywalizacji nie jest korzystny dla Polaka - 2-4. Ostatnie dwa pojedynki wygrał Włoch, który najpierw wygrał 7:6, 7:6 w Wiedniu, a ostatnio już w 2022 r. pokonał także wrocławianina 7:6, 6:4 w Metz. Tenisista z Turynu ma 191 cm wzrostu. Bardzo dobrze serwuje, a jak na swoje warunki fizyczne jest bardzo szybki i zwinni, świetnie porusza się po korcie. W I rundzie Australian Open Lorenzo Sonego pokonał Portugalczyka Nuno Borgesa 7:6(4), 6:3, 6:7(6), 6:1.

Hurkacz - Sonego O której godzinie gra Hurkacz mecz dzisiaj 2. runda Australian Open KIEDY gra Hurkacz

Hurkacz - Sonego KIEDY gra Hurkacz w 2. rundzie Australian Open O której godzinie gra Hurkacz dzisiaj AO 2023 II runda

Hubert Hurkacz na otwarcie rywalizacji w Melbourne pokonał 7:6(1), 6:2, 6:2 Hiszpana Pedro Martineza i był to naprawdę udany występ naszego tenisisty. - Myślę, że to był solidny mecz i bardzo cieszę się ze zwycięstwa - powiedział po mecz Hurkacz w rozmowie z Eurosportem. - Powoli się rozkręcałem, dobrze też serwowałem i grało mi się coraz lepiej - dodał Hubi, który wciąż czeka na udany występ w Melbourne, gdzie najdalej doszedł do II rundy. Teraz wyrównał to osiągnięcie, ale oczywiście apetyty ma dużo większe i oby teraz poszedł za ciosem.

Hurkacz - Sonego O której gra Hurkacz mecz dzisiaj Australian Open II runda KIEDY gra Hurkacz kolejny mecz AO 2023

Mecz Hubert Hurkacz - Lorenzo Sonego w II rundzie Australian Open 2023 zostanie rozegrany w środę 18 stycznia. Początek meczu Hurkacz - Sonego ok. godziny 11-11.30 polskiego czasu. To czwarty mecz od godziny 1, ale jeden z nich będzie kończony (od stanu 7:6, 3:4). Niestety do wczesnego popołudnia może padać deszcz, co pewnie opóźni plany. Transmisje TV z Australian Open na antenach Eurosportu 1 i 2 oraz online na Eurosporcie Extra w Playerze.

QUIZ: Jesteś kibicem tenisa? Rozpoznasz tych tenisistów? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 20
Tenisista na zdjęciu to...
Rafael Nadal
Super Tenis (16.01)
Najnowsze