Hurkacz - Sonego O której godzinie gra Hurkacz mecz dzisiaj Australian Open Deszcz opóźnia rywalizację KIEDY gra Hurkacz 2. runda

i

Autor: AP Hurkacz - Sonego O której godzinie gra Hurkacz mecz dzisiaj Australian Open Deszcz opóźnia rywalizację KIEDY gra Hurkacz 2. runda

Australian Open 2023

Hurkacz - Sonego O której godzinie gra Hurkacz mecz dzisiaj Australian Open Deszcz opóźnia rywalizację KIEDY gra Hurkacz 2. runda

2023-01-18 8:06

O której gra Hurkacz - Sonego KIEDY gra Hurkacz mecz dzisiaj 2. runda Australian Open. Hubert Hurkacz już dzisiaj zagra kolejny mecz w Australian Open, a jego rywalem będzie Włoch Lorenzo Sonego. Niestety deszcz opóźnia rywalizację. Wrocławianin w bardzo dobrym stylu rozpoczął walkę w AO 2023. Bez straty seta awansował do II rundy, ale teraz poprzeczka zawieszona będzie wyżej. Włoch Lorenzo Sonego (nr 47) ostatnio ogrywał naszego tenisistę. - Jestem dobrze przygotowany do turnieju - zapewnia Hurkacz. Sprawdź, o której godzinie gra Hurkacz mecz dzisiaj Australian Open Kiedy gra Hurkacz 2. runda AO 2023.

Hubert Hurkacz - Lorenzo Sonego

Witamy w relacji na żywo z meczu 2. rundy Australian Open, w której Hubert Hurkacz zmierzy się z Lorenzo Sonego. Start spotkania został zaplanowany na ok 7:30 polskiego czasu, jednak wszystko może się zmienić z powodu opadów deszczu, o czym będziemy informować na bieżąco.

Niestety, zgodnie z przewidywaniami, spotkanie Huberta Hurkacza opóźni się z powodu deszczu. Nie rozpoczął się nawet mecz, który na danym korcie miał wystartować o godzinie 1:00 czasu polskiego. Może powtórzyć się sytuacja z wczoraj, gdy mecz Magdy Linette został przełożony.

Deszcz przestał padać, ale dopiero niedawno na korcie, gdzie ma grać Hurkacz, rozpoczął się mecz, który planowo zacząłby się o 1:00 czasu polskiego.

Przed meczem Hurkacza na korcie nr 3 zaplanowano mecze: Teichmann - Zhu (obecnie 6:2, 3:1 dla Zhu), do dokończenia Isner - Mannarino (7:6(5), 3:4) oraz Haddad Maia - Parrizas Diaz. 

Trudno uwierzyć, że Hubi wyjdzie jeszcze dziś na kort. Mecz Teichmann - Zhu znów na chwilę przerwany z powodu deszczu.

Zhu wygrała Teichmann 6:2, 6:2! Teraz na korcie nr 3, gdzie zagrać ma Hurkacz, dokończony zostanie mecz Isner - Mannarino.

Pierwszy gem w meczu Isnera z Mannarino, jeszcze wczoraj, wygrał po tie-breaku Amerykanin. W drugim również mamy tie-break.

Mannarino wygrał w tie-breaku drugiego seta, co oznacza, że w meczu Isner - Mannarino czekają nas jeszcze minimum dwa sety.

Okazuje się, że organizatorzy dokonali ważnej zmiany! Mecz Hurkacza odbędzie się bezpośrednio po Isner - Mannarino! Jest więc dużo większa szansa, że Polak jeszcze dziś wyjdzie na kort.

Sytuacja nabiera tempa, Mannarino właśnie rozbił Isnera 6:2 w trzecim secie!

Mannarino pokonał Isnera 6:7(5), 7:6(10), 6:2, 6:2! A to oznacza, że zaraz na korcie powinien pojawić się Hubert Hurkacz i Lorenzo Sonego!

Póki co Hurkacz z Sonego jeszcze nie rozpoczęli rozgrzewki, ale zaraz powinni zjawić się na korcie.

Rozgrzewka już trwa, zaraz zaczynają!

Grają! Sonego serwuje.

I już pierwsza szansa dla Hurkacza na przełamanie! 40:30.

As Włocha, 40:40, gra na równowagi.

0:1

Gem Sonego. Wydawało się, że Sonego szybko wygra swoje podanie, ale przy 30:0 zaczął popełniać błędy. Gdy w oczy zajrzało mu widmo przełamania, podkręcił serwis i nie dał już dojść do głosu Hurkaczowi.

Lustrzany przebieg gema - 30:0 dla serwującego, a teraz 30:40, break-point dla Sonego.

0:2

Gem Sonego, przełamanie! No i już... wydawało się, że Polak pewnie radzi sobie przy swoim podaniu, ale zaczął popełniać błędy i w odróżnieniu do Sonego przy szansie dla rywala nie utrzymał nerwów na wodzy i walnął w siatkę.

Sonego dwa razy w siatkę, 0:30. No ciekawie ten mecz się zaczyna.

Sonego w aut, 15:40, dwa break-pointy!

Hurkacz wyrzuca za linię, jeszcze jedna szansa.

Agresywny serwis Włocha wymusił błąd na Hurkaczu, 40:40...

0:3

Gem Sonego. No i tyle było z dwóch break-pointów dla Polaka... Teraz Włoch rozrzucił Hubiego po korcie i zakończył świetnym winnerem. Wielka szkoda straconej szansy na szybkie wyrównanie.

Podwójny błąd serwisowy Polaka, już 15:30...

Hubert w siatkę, 15:40, dwa break-pointy dla Sonego...

A jednak! Hubert teraz dużo lepiej się zachował niż poprzednio, trzy dobre serwisy, po których Sonego nie miał nic do powiedzenia! Przewaga Polaka.

1:3

Gem Hurkacz. Włoch wyrolował Polaka pod siatką i miał kolejnego break-pointa! Hubi na szczęście odpowiedział kolejną serią świetnych serwisów i w końcu udało mu się zamknąć gema po tym jak Sonego trafia w siatkę.

1:4

Gem Sonego. Dużo pewniej wygrany gem przez Włocha niż poprzedni. Tym razem nie dał szans Hurkaczowi nawet na break-pointy i zakończył dobrym serwisem.

2:4

Gem Hurkacz. Szybki, dobry gem Polaka, rywal nie miał wiele do powiedzenia przy mocnych serwisach Hubiego. Oby to była zapowiedź lepszej gry naszego zawodnika!

2:5

Gem Sonego. Teraz to Włoch wygrywa oddając tylko punkt rywalowi. Hurkacz przy kolejnym podaniu rywala będzie musiał wznieść się na wyżyny, aby nie przegrać tego seta.

0:30 już po błędach Hurkacza...

3:5

Gem Hurkacz. Sytuacja zmienia się w tym meczu jak w kalejdoskopie. Hurkacz błyskawicznie wygrał cztery punkty i ze stanu 0:30 doprowadził do wygrania gema.

Hurkacz w siatkę, 40:30 dla Sonego, piłka setowa...

3:6

Gem i set Sonego! Świetny serwis na ciało Polaka i ten wyrzuca return na aut. Koniec pierwszego seta. 

Hurkacz miał 40:0, a potem zaczął popełniać błędy i mamy już 40:40. Najgorszy był smecz w siatkę, "teoretycznie" łatwe uderzenie.

3:6, 1:0

Gem Hurkacz. Od stanu równowagi Hubi zagrał zdecydowanie lepiej i szybko dokończył gema. Ważne, że nie dał się przełamać.

3:6, 1:1

Gem Sonego. Włoch też zaczął od 40:0, też zaczął popełniać błędy, ale przy stanie 40:30 dokończył gema świetnym serwisem, który wymusił błąd na Hurkaczu. 

Hurkacz teraz ma problem, by wywrzeć odpowiednią presję na rywalu, 30:30 po świetnym winnerze Włocha.

3:6, 2:1

Gem Hurkacz. Sonego zagrał świetnego loba, ale minimalnie się pomylił! Szczęście Hurkacza, że rywal trafił w aut. W decydującym punkcie Sonego znów wyrzuca poza linię i Hurkacz zabezpiecza kolejnego gema, choć był on na styku.

3:6, 2:2

Gem Sonego. Hurkacz świetnie zaczął, od mijającego uderzenia, które Sonego odebrał w siatkę. Ale później już nie miał argumentów, popełniał błędy i Włoch znów bez większych problemów wygrywa.

Znów błędy Hurkacza, 30:30.

3:6, 3:2

Gem Hurkacz. Od stanu 30:30 to Włoch nieco gorzej celował w kort i dwukrotnie wyrzucił za linię, pieczętując gema na konto Polaka.

Błędy z obu stron, 30:30. Szkoda, bo Włoch wygląda do ugryzienia w tym gemie.

Hubi najpierw zagrał w siatkę, ale później poszczęściło mu się i ładnie wykończył smecza. 40:40.

3:6, 3:4

Gem Sonego. No i znów się nie udało. Hubert mocno walczył, by mieć chociaż break-pointa, ale Sonego znów okazał się lepszy przy swoim podaniu i żadnego jeszcze w tym meczu nie stracił. 

Podwójny błąd serwisowy Polaka, 30:40, break-point.

Sonego źle trafia w piłkę i wyrzuca na aut. Hurkacz aż krzyknął! Równowaga.

3:6, 3:4

Gem Sonego, przełamanie! Niestety, Hurkacz robił co mógł, ale Sonego zachował więcej zimnej krwi. Najpierw Hubert popełnił błąd, a potem Sonego uderzył po prostej nie do odbioru i wygrał gema. 

3:6, 3:5

Gem Sonego. Hurkacz nie ma odpowiedzi na mocne serwisy rywala i jeśli nie jest mijany winnerami, to sam oddaje punkty, wyrzucając piłki po autach.

3:6, 4:5

Gem Hurkacz. Nareszcie pewniejsza gra Polaka, wygrana do 15, tym razem Hurkacz serwował tak, że Włoch nie potrafił celnie zareturnować.

Dobre returny Hurkacza, Sonego pod presją! 30:15 dla Polaka.

Sonego skrót w siatkę! Dwa break-pointy dla Polaka!

As... jeszcze jedna szansa na przełamanie powrotne. 

Sonego oszukał Polaka, zagrał w przeciwną stronę niż biegł Hurkacz i już jest 40:40.

Sonego teraz w aut, kolejny break-point dla Polaka!

3:6, 5:5

Gem Hurkacz, przełamanie! NARESZCIE! Polak wykorzystał trzecią szansę na przełamanie i mamy znów remis w drugim secie.

3:6, 6:5

Gem Hurkacz. Z jednego strony Hurkacz miał problemy z pierwszym serwisem, z drugiej - dwa asy dały mu zwycięstwo w gemie od stanu 30:30! Polak wraca na prowadzenie, ale teraz serwis rywala.

Sonego wygrał pierwszy punkt przy swoim serwisie, ale zaczęło padać... chwila przerwy.

Zawodnicy opuszczają kort, nie wygląda to najlepiej...

3:6, 6:6

Gem Sonego. A jednak Włoch nie dał się przełamać i mamy tie-break!

źle się tie-break zaczyna dla Polaka, minibreak...

Uf! Sonego wykorzystał jedno ze swoich podań, ale po chwili Hurkacz odrabia stratę mini przełamania!

Teraz Hurkacz już lepiej, obronił oba swoje podania, 3-2.

Włoch wygrał jedno ze swoich podań, ale przy drugim przeliczył się, nie odebrał piłki, którą spodziewał się zobaczyć na aucie! Ta jednak trafiła w kort i Hurkacz ma minibreaka. 4:3.

Polak wygrywa oba swoje podania i ma 3 piłki setowe! Teraz jednak dwa serwisy rywala.

3:6, 7:6(3)

Gem i set Hurkacz! Polak wygrywa w tie-breaku po dwóch minibreakach! Sonego wyrzuca piłkę na aut w decydującej akcji.

I zaczynamy już trzeciego seta, serwuje Lorenzo Sonego.

3:6, 7:6(3), 0:1

Gem Sonego. Szybki gem w wykonaniu Włocha, wygrany do zera, Hubi nie postawił wielkiego oporu.

Polak ma więcej problemów, przy stanie 30:30 zagrał asa, ale po chwili wywalił na aut. 40:40. 

Hubi miał przewagę, ale znów Sonego doprowadził do równowagi, a teraz sam ma break-pointa...

3:6, 7:6(3), 0:2

Gem Sonego, przełamanie! Niestety! Początek trzeciego seta wygląda tak, jak pierwszego. Hurkacz popełnił zbyt dużo błędów i Sonego to wykorzystał, przełamując go już przy pierwszym gemie serwisowym Polaka. 

Sonego miał już 40:15, ale sam zaczął się mylić i już mamy 40:40. Będzie szansa?

Sonego w siatkę! Break-point.

Włoch drugim podaniem tak wyrzucił Polaka, że ten trafia w siatkę. Równowaga.

Znów przewaga Polaka, to może być bardzo ważny gem.

Hubi w aut, 40:40...

3:6, 7:6(3), 0:3

Gem Sonego. Niestety, niestety, niestety! Polak walczył jak mógł, ale Sonego w końcu zmusił go do defensywy i wygrał swojego podanie, 3:0 dla Włocha w trzecim secie...

Hurkacz od stanu 30:0 przeszedł do 30:40. Sonego może mieć zaraz niezwykle dużą przewagę.

Hurkacz świetnym serwisem broni break-pointa! Równowaga.

3:6, 7:6(3), 1:3

Gem Hurkacz. Polak zdołał obronić swoje podanie, choć było gorąco. Wciąż ma jednak stratę przełamania.

3:6, 7:6(3), 1:4

Gem Sonego. Hurkaczowi znów ciężko dojść do okazji do przełamania. A przecież nawet gdy już je ma, to rzadko je wykorzystuje. Trudna sytuacja Polaka.

3:6, 7:6(3), 2:4

Gem Hurkacz. Polak teraz bez większych ekscesów, jednak w ostatniej akcji pomogła mu nieco taśma, która wstrzymała piłkę i zaskoczyła Sonego.

3:6, 7:6(3), 2:5

Gem Sonego. Ależ swoboda Włocha. Jeśli nie rozbija Polaka serwisami, to świetnie gra przy siatce. Oddał tylko punkt i jest w bardzo dobrej sytuacji, by wygrać trzecią partię.

Kiepsko zaczyna Hubert, dwa razy niecelnie i jest 15:30.

Podwójny błąd serwisowy... 15:40, dwie setowe dla Włocha.

3:6, 7:6(3), 2:6

Gem i set Sonego! Przełamanie! Hubert zagrywa w siatkę i przegrywa trzeciego seta!

Zaczął się czwarty set! Sonego serwuje.

Dobry początek. Włoch podwójny błąd serwisowy, a w kolejnej akcji Hubert świetnie zaatakował po prostej po kilku wymianach. 0:30.

I kolejny punkt dla Hubiego! 0:40 z perspektywy serwującego, trzy break-pointy!

Pierwsza szansa zmarnowana, Hurkacz daleko za linię.

As Sonego, 30:40...

3:6, 7:6(3), 2:6, 1:0

Gem Hurkacz, przełamanie! Sonego popełnił podwójny błąd serwisowy i dał się przełamać Polakowi! Świetny początek dla Hubiego.

3:6, 7:6(3), 2:6, 2:0

Gem Hurkacz. Super! Hurkacz tym razem pewny, kreatywny, oszukał parę razy rywala świetnymi zagraniami i potwierdził przełamanie.

3:6, 7:6(3), 2:6, 2:1

Gem Sonego. Włoch musiał się potężnie napracować, aby nie dać sobie odebrać kolejnego podania, ale dopiął swego. Hubert wygląda jednak w tej partii bardzo dobrze.

3:6, 7:6(3), 2:6, 3:1

Gem Hurkacz. A Polak bardzo pewnie, stracił tylko punkt, a wygrywane przez niego wymiany nie były dziełem przypadku, a świetnej gry. 

Świetny skrót Hurkacza i podwójny błąd serwisowy Włocha, 0:30!

I kolejny punkt! 0:40, znów trzy break-pointy dla Polaka!

Sonego oszukał Hurkacza przy siatce, a po chwili Polak w siatkę, 30:40...

3:6, 7:6(3), 2:6, 4:1

Gem Hurkacz, przełamanie! Sonego pomaga Polakowi! Włoch zagrał w siatkę i przegrywa drugie swoje podanie w tym secie! Zmierzamy prosto do piątego seta.

3:6, 7:6(3), 2:6, 5:1

Gem Hurkacz. Szybciutko, szybciutko to idzie, Hurkacz miesza długie uderzenia ze skrótami, teraz znów wygrywa oddając tylko jeden punkt. 

Hurkacz chce to zakończyć jak najszybciej, 30:30 przy podaniu Włocha.

3:6, 7:6(3), 2:6, 5:2

Gem Sonego. Przy stanie 30:30 Hurkacz popełnił błąd, nieczysto uderzył i piłka poszybowała na aut. W kolejnej akcji Sonego świetnie zagrał skrótem, Polak odebrał, ale do kolejnej piłki nie dobiegł. Włoch ma swój punkt, ale wciąż ma potężną stratę.

Sonego też robi co może, by jeszcze utrzymać się przy życiu w tym secie. 30:30, Hubiego ratuje mocny serwis.

Sonego lepszy przy siatce, 30:40, break-point...

3:6, 7:6(3), 2:6, 5:3

Gem Sonego, przełamanie! Niestety, Polak nie dał rady, Włoch przełamuje, ale pozostaje jeszcze przewaga jednego przełamania.

Podwójny błąd serwisowy Sonego przy stanie 30:30 i teraz Polak ma piłkę setową!

3:6, 7:6(3), 2:6, 6:3

Gem i set Hurkacz, przełamanie! Tak jest! Polak wygrywa przy podaniu rywala i za chwilę zaczynamy rywalizację w piątym secie!

Zaczynamy piątego seta, serwuje Hubert Hurkacz.

3:6, 7:6(3), 2:6, 6:3, 1:0

Gem Hurkacz. Dobry początek Polaka. As, świetny skrót po mocnym serwisie, no ładnie to wyglądało, tylko jeden punkt oddany przeciwnikowi.

Kłopoty Sonego, prosty smecz w aut, a później świetny return Polaka, 0:30.

Sonego w aut! 0:40! Trzy break-pointy dla Hubiego.

3:6, 7:6(3), 2:6, 6:3, 2:0

Gem Hurkacz, przełamanie! MAMY TO! Sonego jeszcze walczył, jeszcze skarcił Hubiego po słabym returnie, ale później znów wyrzucił za linię boczną i Polak ma przewagę przełamania!

Walka na ostrzu noża, 30:30. Polak popełnia błędy, podwójny błąd serwisowy, zagranie w siatkę, ale błędy robi także Włoch.

Hurkacz ledwie, ledwie trafia w kort! 40:30!

3:6, 7:6(3), 2:6, 6:3, 3:0

Gem Hurkacz. Uf! Hurkacz mógł wpaść w niemałe tarapaty, ale minimalnie szczęście było po jego stronie i trafiał na milimetry, a Sonego nie potrafił w to uwierzyć.

3:6, 7:6(3), 2:6, 6:3, 3:1

Gem Sonego. Włoch musiał się nieco napocić, ale ostatecznie oddał Polakowi tylko jeden punkt i ma pierwszego gema w piątym secie.

3:6, 7:6(3), 2:6, 6:3, 4:1

Gem Hurkacz. Świetnie wygląda Hubert Hurkacz w tej fazie meczu. Choć Sonego jest w stanie powalczyć przy jego serwisie, to ostatecznie Hubert nie daje mu nawet okazji do przełamań dzięki świetnym serwisom, a sam Włoch także popełnia więcej błędów niż wcześniej.

Sonego miał 40:0, ale już jest 40:30 po błędach Włocha. Hubert naciska.

Podwójny błąd serwisowy, 40:40!

3:6, 7:6(3), 2:6, 6:3, 4:2

Gen Sonego. Nie udało się Hurkaczowi przełamać rywala! Od stanu 40:40 Polak najpierw wyrzucił na aut, a później trafił w siatkę. 

3:6, 7:6(3), 2:6, 6:3, 5:2

Gem Hurkacz. Szybko rozprawił się nasz zawodnik z Włochem, wygrana do zera i teraz jest już tylko jednego gema od wygrania całego meczu!

3:6, 7:6(3), 2:6, 6:3, 5:3

Gem Sonego. Tym razem Hurkacz nie zagroził rywalowi przy jego podaniu. Pewne serwisy nie dawały Polakowi szans na dobre ataki.

Hurkacz serwuje po mecz, ale pierwszy punkt dla rywala, aut i 0:15.

As! 15:15.

Sonego nie przebija returnu! 30:15.

Włoch slicem w aut! 40:15, dwie piłki meczowe!

3:6, 7:6(3), 2:6, 6:3, 6:3

Gem, set i mecz Hubert Hurkacz! Polak kończy mecz asem serwisowym i awansuje do 3. rundy Australian Open!

To już wszystko z naszej strony, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo na sport.se.pl!

Hubert Hurkacz dzisiaj zagra kolejny mecz w Australian Open, a jego rywalem będzie Włoch Lorenzo Sonego. Mecz Hurkacz - Sonego zostanie rozegrany ok. godziny 11-11.30 polskiego czasu, ale to już będzie uzależnione też od pogody, a prognozy nie są dobre. W Melbourne padał deszcz, więc szykują się spore opóźnienia. Poniżej więcej informacji.

O której gra Hurkacz mecz dzisiaj 2. runda Australian Open KIEDY gra Hurkacz AO 2023 II runda

Hubert Hurkacz i Lorenzo Sonego grali ze sobą już 6 razy, a bilans tej rywalizacji nie jest korzystny dla Polaka - 2-4. Ostatnie dwa pojedynki wygrał Włoch, który najpierw wygrał 7:6, 7:6 w Wiedniu, a ostatnio już w 2022 r. pokonał także wrocławianina 7:6, 6:4 w Metz. Tenisista z Turynu ma 191 cm wzrostu. Bardzo dobrze serwuje, a jak na swoje warunki fizyczne jest bardzo szybki i zwinni, świetnie porusza się po korcie. W I rundzie Australian Open Lorenzo Sonego pokonał Portugalczyka Nuno Borgesa 7:6(4), 6:3, 6:7(6), 6:1.

Hurkacz - Sonego O której godzinie gra Hurkacz mecz dzisiaj 2. runda Australian Open KIEDY gra Hurkacz

Hurkacz - Sonego KIEDY gra Hurkacz w 2. rundzie Australian Open O której godzinie gra Hurkacz dzisiaj AO 2023 II runda

Hubert Hurkacz na otwarcie rywalizacji w Melbourne pokonał 7:6(1), 6:2, 6:2 Hiszpana Pedro Martineza i był to naprawdę udany występ naszego tenisisty. - Myślę, że to był solidny mecz i bardzo cieszę się ze zwycięstwa - powiedział po mecz Hurkacz w rozmowie z Eurosportem. - Powoli się rozkręcałem, dobrze też serwowałem i grało mi się coraz lepiej - dodał Hubi, który wciąż czeka na udany występ w Melbourne, gdzie najdalej doszedł do II rundy. Teraz wyrównał to osiągnięcie, ale oczywiście apetyty ma dużo większe i oby teraz poszedł za ciosem.

Hurkacz - Sonego O której gra Hurkacz mecz dzisiaj Australian Open II runda KIEDY gra Hurkacz kolejny mecz AO 2023

Mecz Hubert Hurkacz - Lorenzo Sonego w II rundzie Australian Open 2023 zostanie rozegrany w środę 18 stycznia. Początek meczu Hurkacz - Sonego ok. godziny 11-11.30 polskiego czasu. To czwarty mecz od godziny 1, ale jeden z nich będzie kończony (od stanu 7:6, 3:4). Niestety do wczesnego popołudnia może padać deszcz, co pewnie opóźni plany. Transmisje TV z Australian Open na antenach Eurosportu 1 i 2 oraz online na Eurosporcie Extra w Playerze.

Super Tenis (16.01)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze