Autor: AP Iga Świątek - Muchova WYNIK meczu dzisiaj RELACJA NA ŻYWO Polka w ćwierćfinale turnieju w Montrealu!

WTA Montreal

2023-08-11 3:49

Iga Świątek jest już w ćwierćfinale turnieju WTA w Montrealu po ciężkim i przerywanym przez burze i ulewy boju z z Karoliną Muchową. Polka pokonała Czeszkę 6:1, 4:6, 6:4 i jest już pewna, że po kanadyjskim turnieju wciąż będzie zajmować 1. miejsce w rankingu. Tenisistki zaczęły mecz po godzinie 18.30 polskiego czasu, a skończyły go przed godz. 4 nad ranem. Wszystko przez kapryśną pogodę, która przeganiała Świątek i Muchovą z kortu. Poniżej nasza relacja na żywo, wynik meczu Świątek - Muchova dzisiaj w nocy w Montrealu.

QUIZ: Ile wiesz o Idze Świątek?

Pytanie 1 z 30
Na której nawierzchni najbardziej lubi grać Iga Świątek?
Na żywo

Iga Świątek - Karolina Muchova

KONIEC!!! IGA ŚWIĄTEK W ĆWIERĆFINALE! Na koniec gem wygrany do zera! Polka pokonała Karolinę Muchovą 6:1, 4:6, 6:4 i na pewno pozostanie liderką rankingu po turnieju w Montrealu

40-0 TRZY PIŁKI MECZOWE!

30-0 As serwisowy!

15-0 Dobry serwis Igi

6:1, 4:6, 5:4

Gem Świątek. Polka była dwie piłki od zwycięstwa, ale Muchova grała potem bardzo skutecznie, a Idze brakowało dokładności. Za chwilę liderka rankingu WTA będzie serwować po zwycięstwo

40-40

30-40 Efektowny forhend wzdłuż linii Muchovej

30-30

30-15 Znakomity return Polki. Dwie piłki od zwycięstwa

15-15 Niecelny return Świątek

6:1, 4:6, 5:3

Gem Świątek. Jazda! Znakomity gem serwisowy Igi, wygrany do 15. Efektowne akcje Polki, dobrze też serwowała

40-15 Niecelny return Muchovej

30-15 As serwisowy Igi! Znów niesamowita precyzja i rotacja

15-15 Świetny forhend Polki

6:1, 4:6, 4:3

Gem Muchova. Czeszka dość łatwo i szybko obroniła podanie. Muchova ponownie łapie kontakt

0-40 As serwisowy Czeszki

0-30 Iga po dobrym returnie miała inicjatywę, ale przestrzeliła strasznie z forhendu

6:1, 4:6, 4:2

Gem Świątek. Iga starała się teraz serwować lżej ale dokładniej i z dużą rotacją. Zaskoczona Czeszka returnowała w aut. Podanie obronione

30-15 Dobry serwis Świątek

15-15 Iga ładnie się wyratowała po mocnym returnie rywalki. Potem do Czeszka popełniła błąd

6:1, 4:6, 3:2

Gem Muchova. Iga miała w nim szansę na przełamanie, ale rywalka świetnie zaserwowała. Potem była długa walka na przewagi. Na koniec Czeszka popisała się pięknym minięciem. Atakująca przy siatce Polka tylko odprowadziła piłkę wzrokiem

6:1, 4:6, 3:1

Gem Świątek. - Jazda! - krzyknęła sobie Polka po ostatniej wymianie. Iga przegrywała 15-40, ale potem kapitalnie serwowała. Odjęła siły, dołożyła rotacji i precyzji. Podanie obronione. Bardzo ważny gem

40-40 Dwa kapitalne asy serwisowe Polki!

15-40 Polka broni breakpointów

15-30 Znów głęboki return Czeszki. Iga odegrała, ale rywalka łatwo skończyła wymianę

15-15 Świetny return Muchovej

6:1, 4:6, 2:1

Gem Muchova. Czeszka łapie kontakt, obroniła podanie. Gem wygrany do 30. Na koniec kolejny błąd Igi z forhendu popełniony pod presją.

15-40 Iga pod presją zagrała daleko za końcową linię

15-30 Skuteczny atak Czeszki przy siatce

6:1, 4:6, 2:0

Gem Świątek. Bardzo ważny gem. Dobrze, że Polka po przerwie nie straciła podanie. Na koniec błąd Muchovej

40-40 Iga próbowała zagrać bekhend wzdłuż linii, ale zagrała za końcową linię

40-30 Dobra akcja Polki przy siatce

30-30

GRAMY! Serwuje Iga Świątek

Przypominamy, że w trzecim secie Iga Świątek prowadzi 1:0 z przełamaniem. Teraz serwuje i przegrywa 15-30

Trwa już rozgrzewka

Iga Świątek i Karolina Muchova właśnie znowu pojawiły się na korcie

Trwa już osuszanie kortu

Wygląda na to, że deszcz przestał padać, ale kort jeszcze jest mokry. Za chwilę pewnie będą go osuszać. Najnowszy komunikat jest taki, że rywalizacja nie zostanie wznowiona przed godz. 2.30

Nowy komunikat: Przed godziną 2 w nocy panie nie wznowią rywalizacji

Przed godziną 1 w nocy (polski czas) rywalizacja nie zostanie wznowiona

MECZ PONOWNIE PRZERWANY! Rozpadało się na dobre. Iga i Karolina zeszły z kortu

Być może to tylko przelotny deszcz. Tenisistki czekają na korcie aż przestanie padać

Znów pada deszcz

15-30 Muchova odpowiada potężnym returnem

15-15 Mocny forhend Igi

6:1, 4:6, 1:0

Gem Świątek PRZEŁAMANIE. I pięknie! Polka mocnym returnem kończy tego gema. Przełamuje podanie Czeszki i prowadzi w decydującym secie.

Panie zaczęły rozgrzewkę

Iga Świątek i Karolina Muchova właśnie wróciły na kort!

Deszcz przestał padać. Zaczęło się osuszanie kortu

Nowy komunikat: Przed godziną 23.30 (polski czas) rywalizacja na pewno nie zostanie wznowiona

A leje coraz bardziej

Kolejny komunikat organizatorów turnieju: Rywalizacja na pewno nie zostanie wznowiona przed godziną 22.30 polskiego czasu!

Deszcz cały czas leje. Wygląda na to, że przerwa potrwa jeszcze długo

Przed godziną 21.30 polskiego czasu panie na pewno nie wznowią rywalizacji

Ulewa nad IGA Stadium w Montrealu! Tenisistki uciekły do szatni. Niestety może popadać długo

DESZCZ ZACZĄŁ PADAĆ. MECZ ZOSTAŁ PRZERWANY!

6:1, 4:6

GEM i SET MUCHOVA. Na koniec przedziwny gem, seria czterech niewymuszonych błędów Igi Świątek. Ciąg dalszy niemocy w gemach serwisowych. Polka przegrywa drugiego seta

0-40 I znów Iga uderzyła w siatkę, choć otworzyła sobie już kort! TRZY PIŁKI SETOWE

0-30 Polka znów wpakowała piłkę w siatkę w prostej sytuacji. Co ta Iga?

0-15 Prosty błąd Igi, zagrała w siatkę

Z głośników na stadionie leci jakiś polski przebój. Ukłon w stronę Igi

6:1, 4:5

Gem Świątek PRZEŁAMANIE. Muchova serwowała po zwycięstwo w secie, ale Iga popisała się kilkoma świetnymi akcjami. Na koniec przy breakpoincie Czeszka pod presją popełniła podwójny błąd serwisowy!

40-30 Iga trafiła idealnie w linię i ma szansę na przełamanie!

30-30 A teraz mocny return naszej gwiazdy

15-15 Potężny smecz Polki, jakby wyładowała złość w tym uderzeniu

6:1, 3:5

Gem Muchova PRZEŁAMANIE. Iga znów straciła podanie, popełniając błędy. Na koniec znów nieudany forhend, tym razem piłka zatrzymała się na siatce. Czarne chmury nadciągają, chyba niedługo zacznie lać

30-40 Iga z forhendu daleko w aut i rywalka ma breakpointa

30-30 Świetny głęboki forhend liderki rankingu WTA

15-30 A teraz podwójny błąd serwisowy Świątek. Oj Iga... Wieje coraz mocniej

15-15 Efektowny as serwisowy Polki

0-15 Iga pod presją wyrzuciła na aut

6:1, 3:4

Gem Świątek PRZEŁAMANIE. - Jazda! - krzyknęła sobie bojowo Iga po kolejnym mocnym returnie, którym zmusiła rywalkę do błędu. Tak skończył się ten zacięty gem. Iga odrobiła stratę przełamania

Iga ma szansę na przełamanie po agresywnym returnie. Dawaj Iga!

Równowaga po podwójnym błędzie serwisowym Czeszki

40-40 Iga ruszyła do przodu i zagrała spokojnie z bekhendu z półkortu

15-40 Świetny forhend Muchovej. Iga tylko odprowadziła piłkę wzrokiem

15-15 Mocny forhend Czeszki w otwarty kort po dobrym serwisie

6:1, 2:4

Gem Świątek. Długi nerwowy gem. Na koniec Idze dopisało szczęście. Po jej uderzeniu piłka poskoczyła na taśmie i spadła tuż za siatką, po stronie bezradnej Czeszki

6:1, 1:4

Gem Muchova. Na koniec Czeszka mimo mocnego returnu Igi odegrała idealnie, trafiając w samą końcową linię. Drugi set ucieka Polce. Podobnie jak w finale Roland Garros, oddała nagle inicjatywę Muchovej w drugiej partii...

30-40 Dobry return Polki

15-40 Mocny serwis Czeszki. Iga zaczyna się na siebie złościć

6:1, 1:3

Gem Muchova PRZEŁAMANIE. Ten gem serwisowy Idze zupełnie nie wyszedł. Przegrała go do zera. Pod koniec popełniła proste błędy. Po raz pierwszy dzisiaj straciła podanie

0-40 Fatalny błąd Igi z forhendu. Polka broni aż trzech breakpointów

0-30 Mocny return Muchovej i Iga ma problemy w gemie serwisowym

Front burzowy coraz bliżej Montrealu

6:1, 1:2

Gem Muchova. Czeszka obroniła podanie. Szkoda tego gema, bo w kilku sytuacjach Iga miała inicjatywę, ale zabrakło trochę dokładności. Na koniec as serwisowy Muchovej

30-30 Efektowna wymiana przy siatce. Lepsza Czeszka. Szkoda tego punktu

15-15 Polka pod presją zagrała daleko za końcową linię

6:1, 1:1

Gem Świątek. Czeszka stara się wywierać presję, ale Iga nie zgubiła koncentracji w kluczowym momencie tego gema. Mamy remis w drugim secie

40-40 Efektowna wymiana. Iga miała inicjatywę, a rywalka szalała w defensywie, a potem wyprowadziła zabójczą kontrę z forhendu

40-30 Precyzyjny forhend Igi po sprytnym serwisie z dużą rotacją

30-30 Dobry return Muchovej wzdłuż linii

30-15 Iga upadła na kort, ale chyba wszystko OK

30-0 Mocny return Czeszki, ale w siatkę

6:1, 0:1

Gem Muchova. Czeszka roztrwoniła przewagę w gemie, ale potem grała skutecznie. Na koniec popisała się dobrym serwisem. Obroniła podanie

I już jest 40-40

30-40 Przytomny bekhend Polki. Iga odrabia straty w gemie

15-40

Początek drugiego seta. Serwuje Muchova

6:1

GEM I SET IGA ŚWIĄTEK. Polka wygrywa pierwszego seta wysoko - 6:1. Wynik jest nieco mylący, bo mieliśmy dużo zaciętych gemów na przewagi. Iga jest jednak wyraźnie lepsza

40-30 Iga ma piłkę setową po dobrym serwisie

30-30

30-15 Świetny serwis naszej gwiazdy i głośny okrzyk "Come on!"

15-15 Błąd Polki przy siatce. Coraz mocniej wieje. Widać, że zbliża się burza

5:1

Gem Świątek PRZEŁAMANIE Niesamowity gem. Zacięta i długa walka na przewagi, mnóstwo efektownych akcji. Na koniec głęboki return Igi, na który rywalka nie znalazła odpowiedzi

Iga ma kolejną szansę na przełamanie

Równowaga. Nieudany return Polki. Co za gem!

Precyzyjny forhend Igi wzdłuż linii i jest znów breakpointa. Może teraz?

Równowaga. Akrobatyczny wolej Muchovej. Iga jeszcze mogła odpowiedzieć, ale odegrała w siatkę

Iga ma szansę na przełamanie. Podwójny błąd serwisowy Karoliny

Przeciągania liny ciąg dalszy i dużo efektownych akcji. Teraz piękny forhend Igi. Kolejna równowaga

Znów mamy równowagę po pięknym półwoleju Igi. Efektownie zgasiła piłkę przy siatce

Kolejna równowaga po kapitalnym returnie Igi

40-40 po efektownym asie serwisowym Muchovej

40-15 Iga ma breakpointy po agresywnym mocnym returnie

30-0 Błędy Muchovej popełnianie pod presją, którą Iga wywiera agresywną grą

4:1

Gem Świątek. Iga znów broniła breakpointów, przegrywała 15-40. Ale znów w krytycznym momencie dobrze serwowała. Na koniec szybka i efektowna wymiana. Pierwsza pomyliła się Muchova

40-40 po dobrym mocnym serwisie Igi

15-30 Efektowny bekhend po linii Muchovej. Piękne uderzenie

15-15 Iga przestrzeliła z forhendu, duży aut

3:1

Gem Świątek PRZEŁAMANIE. Tym razem Muchova już się nie wyratowała serwisem. Wręcz przeciwnie. Przy breakpoincie popełniła podwójny błąd serwisowy. Iga odskakuje czeskiej rywalce

40-30 Iga ma breakpointa po dobrym głębokim returnie

30-30 Dobry serwis Muchovej

15-15 Szkoda tego błędu. Iga miała inicjatywę, ale na koniec wyrzuciła piłkę za końcową linię

15-0 Dobry return Polki. Rywalka odegrała w aut

Maryla Rodowicz zobaczyła strój Igi Świątek i nie wytrzymała: Współczuję kobiecie!

Maryla Rodowicz skrytykowała ostro strój Igi Świątek, w jakim Polka grała wczoraj w Kanadzie. Szczegóły w naszym artykule

2:1

Gem Świątek. Polka była w opałach, przegrywała 15-40. Na szczęście w porę wrócił dobry serwis. Iga trafiała dokładnie pierwszym podaniem. Sytuacja opanowana

40-40 I znów dobry pierwszy serwis!

30-40 As serwisowy Świątek

15-40 Czeszka ruszyła do siatki. Polka próbowała ją minąć, ale zagrała w aut. Iga broni breakpointów

15-30 Nieudany return Muchovej

0-30 Kłopoty Polki w gemie serwisowym

1:1

Gem Muchova. Polka prowadziła w nim 30-0, potem miała breakpointa, ale Muchova wyratowała się po grze na przewagi, dobrze serwując. Na koniec błąd Igi

1:0

Gem Świątek. Polka zaczęła od mocnego uderzenia. Gem wygrany do zera. Pełna kontrola. Oby tak dalej

40-0 Iga trafiła idealnie w linię

30-0 Dobry serwis liderki rankingu

15-0 Iga ruszyła do siatki. Muchova próbowała ją ustrzelić, ale Polka uchyliła się, a piłka wyszła na aut

Iga Świątek wygrała losowanie i wybrała serwis. Zatem Polka zacznie

Nad Montreal nadciąga potężny front burzowy, ale przez ok. 1,5-2 godziny pogoda jeszcze powinna być dobra

Panie rozpoczęły już rozgrzewkę

Iga wczoraj grała na biało, a dziś zagra w czarnym stroju

Iga Świątek i Karolina Muchova właśnie pojawiły się na IGA Stadium

Jeżeli Iga pokona Muchovą, już na pewno po turnieju w Montrealu będzie wciąż liderką rankingu WTA. Jeżeli przegra, będzie mogła ją wyprzedzić Aryna Sabalenka (jeśli wygra cały turniej)

Coraz bliżej do meczu Iga Świątek - Karolina Muchova. Do oglądania i kibicowania zachęca też sama Iga

Witamy w naszej relacji na żywo z meczu Iga Świątek - Karolina Muchova w 3. rundzie turnieju WTA w Montrealu. Początek spotkania o godzinie 18.30 polskiego czasu

Iga Świątek - Muchova RELACJA NA ŻYWO WTA Montreal Iga Świątek WYNIK meczu dzisiaj

Iga Świątek gra z Karoliną Muchova w turnieju WTA w Montrealu. Po dwóch setach mecz przerwano, bo zaczął padać ulewny deszcz. Jest 6:1, 4:6. Potem tenisistki wróciły na kort, ale po chwili znów się rozpadało. Polka i Czeszka niedawno walczyły ze sobą w dramatycznym finale Roland Garros. Broniąca tytułu Iga Świątek wygrała w Paryżu 6:2, 5:7, 6:4. Jeżeli Polka pokona dzisiaj Karolinę Muchovą i awansuje do ćwierćfinału, to na pewno już wciąż będzie liderką rankingu WTA po turnieju w Montrealu.