Iga Świątek KIEDY gra kolejny turniej WTA Finals KIEDY Masters w Teksasie? KIEDY WTA Finals w Fort Worth

i

Autor: AP Iga Świątek KIEDY gra kolejny turniej WTA Finals KIEDY Masters w Teksasie? KIEDY WTA Finals w Fort Worth

Turniej Masters

Iga Świątek KIEDY gra kolejny turniej WTA Finals KIEDY Masters w Teksasie? KIEDY WTA Finals w Fort Worth

2022-10-18 11:02

Iga Świątek KIEDY gra WTA Finals DATA TERMIN KIEDY gra Iga Świątek w Masters w Fort Worth KIEDY WTA Finals w Teksasie. Iga Świątek po triumfie w San Diego ma teraz trochę czasu na odpoczynek i regenerację. Kiedy jej rywalki walczą o awans do WTA Finals w Teksasie, Polka wypoczywa na plaży, zwiedzając Kalifornię, a potem przeniesie się do ośrodka treningowego na Florydzie. Tam czekają ją spokojne treningi przed występem w Masters, kończących sezon nieoficjalnych mistrzostwach świata tenisistek, które w tym roku zostaną rozegrane w Fort Worth pod Dallas. Turniej Masters KIEDY WTA Finals DATA TERMIN.

Iga Świątek kolejny turniej zagra dopiero na przełomie października i listopada. Polka powalczy w WTA Finals w Fort Worth na przedmieściach Dallas w Teksasie. Tradycyjnie osiem najlepszych tenisistek na świecie i osiem par deblowych powalczy w Masters czyli nieoficjalnych mistrzostwach świata. Pula nagród w WTA Finals ma wynieść 5 milionów dolarów czyli dokładnie tyle samo co rok temu, gdy panie kończyły sezon w Guadalajarze.

Iga Świątek KIEDY gra WTA Finals w Teksasie KIEDY Masters w Fort Worth DATA

Iga Świątek ma już od dawna pewny awans do WTA Finals. Prawo gry w prestiżowym turnieju Masters w Fort Worth w Teksasie zapewniły sobie też Ons Jabeur i Jessica Pegula. O pozostałe pięć miejsc tenisistki walczą właśnie w turnieju WTA 1000 w Guadalajarze. Polka od początku nie planowała występu w Meksyku. Panujące tam warunki są specyficzne (panie grają wysoko nad poziomem morza), a Idze Świątek przyda się teraz odpoczynek i spokojne przygotowania do WTA Finals. Tym bardziej, że ostatnio narzekała na zdrowie, męczyło ją silne przeziębienie. - WTA Finals to chyba najbardziej intensywny turniej w sezonie, bo już od początku musisz walczyć z czołowymi tenisistkami - powiedziała Iga Świątek po sukcesie w San Diego.

KIEDY gra Iga Świątek WTA Finals KIEDY turniej Masters w Teksasie TERMIN

Iga Świątek wypoczywa w San Diego, a z kibicami podzieliła się sympatycznymi zdjęciami i wideo z plaży w Kalifornii. - Te kilka dni wolnego bardzo mi się przyda. Postaram się nie myśleć o tenisie, odpocząć i zabrać energii przed WTA Finals - mówi Iga Świątek. - Do intensywnych treningów wrócimy już w Dallas. Wcześniej spędzę kilka dni na Florydzie - zdradziła Polka.

KIEDY WTA Finals w Teksasie Iga Świątek KIEDY turniej Masters w Fort Worth

Turniej WTA Finals w Fort Worth w Teksasie zaplanowano na dni 31 października - 7 listopada. Najlepsze tenisistki na świecie powalczą tradycyjnie w dwóch grupach systemem każda z każdą. Potem półfinały i finał. Na razie pewne występu w Turnieju Masters są Iga Świątek, Ons Jabeur i Jessica Pegula.

Iga Świątek: Mam nadzieję, że jestem dobrym szefem, ale to skomplikowane
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze