Iga Świątek

i

Autor: Dan O' Connor/SPP/Shutterstock/East News Iga Świątek KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE gra ćwierćfinał WTA Stuttgart Polka czeka na kolejny mecz, dzisiaj pozna rywalkę! Z KIM gra Iga Świątek Stuttgart DRABINKA

Iga Świątek KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE gra ćwierćfinał WTA Stuttgart Jest plan gier, wiemy o której godzinie gra Polka! Z KIM gra Iga Świątek Stuttgart DRABINKA

2022-04-21 20:05

KIEDY gra Iga Świątek kolejny mecz Stuttgart DRABINKA Iga Świątek O KTÓREJ GODZINIE gra ćwierćfinał WTA Stuttgart. Iga Świątek czeka już na kolejny mecz w Stuttgarcie, a dzisiaj pozna rywalkę w ćwierćfinale. Będzie nią Emma Raducanu, brytyjska mistrzyni US Open. Znamy już plan gier na piątek i godzinę ćwierćfinału Igi Świątek. Poniżej informacje. W niemieckim turnieju gra toczy się m.in. o efektowny model Porsche wart ponad 600 tys. zł! Iga Świątek jeździła już jednym z nich. Teraz powalczy o kolejne. WTA Stuttgart Iga Świątek KIEDY gra następny mecz DRABINKA Stuttgart ćwierćfinał.

Iga Świątek KIEDY gra Stuttgart DRABINKA Z KIM gra Iga Świątek

Iga Świątek jest już w ćwierćfinale turnieju WTA w Stuttgarcie, znanego również jako Porsche Tennis Grand Prix. Tenisistka z Raszyna zagra teraz z Emmą Raducanu (W. Brytania, nr 12), mistrzynią US Open 2021. Iga Świątek zagra w piątek nie wcześniej niż o godzinie 18.30. Polka najpierw demolowała rywalki na kortach twardych, a teraz robi to na ukochanej mączce. Polka na otwarcie sezonu na ziemi rozbiła 6:1, 6:1 Niemkę Evę Lys (nr 342). – Stęskniłam się za mączką! Miałam mało czasu, żeby na niej potrenować, ale myślę, że sobie poradzę – wyznała Iga Świątek dzień przed meczem, w czasie spotkania z dziennikarzami. Polska królowa tenisa wzięła też udział w ciekawych zabawach, w czasie których jeździła po podziemnym parkingu rowerem górskim, a nawet sportowym modelem Porsche. Następnego dnia nasza gwiazda wyszła na kort i rozjechała 20-letnią Niemkę Evę Lys.

O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek ćwierćfinał WTA Stuttgart

Iga Świątek, licząc rozgrywki WTA i mecz Polska –Rumunia, wygrała już 20 meczów z rzędu! Kolejne spotkanie ma w piątek. Turniej WTA w Stuttgarcie rozgrywany jest w hali turniej na kortach ziemnych. Triumfatorka poza premią pieniężną dostanie klucze do efektownego Porsche Taycan GTS Sport Turismo. Napędzane energią elektryczną niemieckie auto jest warte grubo ponad 600 tys. zł! - Mam już prawo jazdy, więc z chęcią pojeżdżę Porsche, a najlepiej będzie jedno wygrać! – powiedziała Iga Świątek. PONIŻEJ DRABINKA WTA STUTTGART 2022. 

WTA Stuttgart DRABINKA

i

Autor: WTATour.com WTA Stuttgart DRABINKA

Iga Świątek O której kolejny mecz Stuttgart 2022 DRABINKA

Iga Świątek po powrocie z Miami zachwyciła w Radomiu. W meczu Polska - Rumunia najlepsza tenisistka na świecie zdemolowała rywalki, przegrywając w dwóch meczach zaledwie jednego gema (6:1, 6:0 z M. Buzarnescu i 6:0, 6:0 z A. Prisacariu). - Teraz zagram kolejno w Stuttgarcie, w Madrycie, Rzymie i w Roland Garrosie. W niedzielę lecę do Stuttgartu, więc za dużo nie ma czasu na ten transfer z kortów twardych na ziemne, ale myślę, że to przestawienie się na mączkę przyjdzie mi dość szybko - powiedziała Iga Świątek. - Szczerze mówią, nie miałam okazji zagrać na mączce od prawie roku, więc już się za nią stęskniłam - dodała. PONIŻEJ GALERIA ZDJĘĆ, zobaczcie jakie auto może wygrać w Stuttgarcie Iga Świątek.

Iga Świątek Z KIM gra kolejny mecz Stuttgart DRABINKA 2022

Iga Świątek kolejny mecz w turnieju WTA w Stuttgarcie zagra w piątek po godzinie 18.30, a jej rywalką będzie brytyjska mistrzyni US Open Emma Raducanu (nr 12).

Ojciec Igi Świątek o sukcesie córki
Najnowsze