Iga Świątek ma nowego sponsora! W tle Rafael Nadal i sztuczna inteligencja!

i

Autor: Artur Hojny Iga Świątek ma nowego sponsora! W tle Rafael Nadal i sztuczna inteligencja!

Nowy partner Świątek

Iga Świątek ma nowego sponsora! W tle Rafael Nadal i sztuczna inteligencja!

2023-08-25 12:54

Iga Świątek ma nowego sponsora! Tuż przed startem US Open 2023 liderka rankingu tenisistek poinformowała o rozpoczęciu kolejnej współpracy. Iga Świątek dołączyła do Rafaela Nadala jako globalna ambasadorka marki Infosys! To założone w Indiach przedsiębiorstwo z branży IT, które w tenisie zajmuje się analizowaniem statystyk i danych w oparciu o sztuczną inteligencję. - Jestem bardzo podekscytowana, że dołączyłam do zespołu Infosys - mówi Iga Świątek. To kolejny potężny sponsor pozyskany przez Polkę w ciągu ostatnich miesięcy.

Iga Świątek została ambasadorką marki Infosys. Dołączyła do Rafaela Nadala jako globalna ambasadorka tej marki. Infosys to założone w Indiach przedsiębiorstwo z branży IT. Jedna z największych indyjskich firm, z kapitalizacją 35 miliardów dolarów, aktywami 12 mld dol, sprzedażą 10 mld dol. i zyskiem 2 mld dolarów. W tenisie zajmuje się analizowaniem statystyk i danych w oparciu o sztuczną inteligencję.

John McEnroe szczerze o Idze Świątek i Hubercie Hurkaczu przed US Open! Wymowne słowa legendy! [WYWIAD]

- Jestem bardzo podekscytowana i z wielką radością ogłaszam, że dołączę do zespołu Infosys jako ambasadorka tej marki. Jest to firma, która - jak wiadomo - działa już w tenisie i dostarcza nam świetnych statystyk i analiz. Dla mnie to wielki krok do przodu. Będę używać sztucznej inteligencji, aby polepszyć swoją grę i stać się lepszą zawodniczką. To będzie z pewnością bardzo przydatne dla mnie i mojego zespołu. Jestem szczęśliwa, że mogłam się z wami tym podzielić. To świetna droga naprzód i dobry sposób, aby stać się lepszą tenisistką - powiedziała Iga Świątek. - Wspólnie będziemy pracować nad wykorzystaniem technologii do ulepszenia mojej gry, ale i nad projektami poza kortem, które pomogą nam pozytywnie wpływać na społeczności potrzebujące wsparcia. Trzymajcie kciuki! - dodała Iga.

US Open 2023: Kiedy gra Iga Świątek pierwszy mecz?

To kolejny potężny sponsor Igi Świątek, z którym liderka rankingu nawiązała współpracę w ostatnim czasie. Niedawno związała się kontraktami z producentem samochodów Porsche, marką odzieżową ON Running (zastąpiła Asics) i marką VISA.

QUIZ: Ile wiesz o Idze Świątek?

Pytanie 1 z 25
Ile lat skończyła w maju 2023 roku Iga Świątek?
Najnowsze

Materiał sponsorowany