Iga Świątek może zarobić fortunę! Tyle dostaje tylko Robert Lewandowski

2020-10-18 16:23
Iga Świątek po wygraniu Roland Garros
Autor: East News Iga Świątek po wygraniu Roland Garros

Za Igą Świątek wielki sukces! Zaledwie 19-letnia polska tenisistka triumfowała we French Open na kortach Rolanda Garrosa i została kolejną, wielką gwiazdą sportu w naszym kraju. To może przynieść jej szansę na wielkie zarobki. Okazuje się, że już teraz dostaje propozycje, na które może liczyć jedynie Robert Lewandowski.

Iga Świątek stała się jak na polskie warunki gwiazdą wielkiego formatu! O utalentowanej 19-latce mówi niemal cały kraj po jej gigantycznym, historycznym sukcesie w wielkoszlemowym turnieju Rolanda Garrosa. Dokonała tego jako pierwsza Polka w historii. Raszynianka przebiła się do świadomości kibiców, także tych, którzy na co dzień nie interesują się tenisem.

Trener Igi Świątek mógł zarabiać WIĘCEJ niż Brzęczek?! Dostał kosmiczną ofertę

To także przełoży się z pewnością na liczbę reklamodawców i sponsorów zainteresowanych współpracą. Jak informuje "Przegląd Sportowy", efekty już widać! Okazuje się, że 19-letnia Świątek już teraz otrzymuje oferty takie, na jakie liczyć może jedynie Robert Lewandowski. Lada moment może podpisać umowę z jedną z firm z polskim kapitałem.

- Współpracę oferuje duża firma z polskim kapitałem, która może zainwestować w Igę Świątek w ciągu trzech lat aż 6 mln złotych. To kontrakt, który w polskim sporcie otrzymać mógłby obecnie tylko Robert Lewandowski - mówi na łamach "Przeglądu Sportowego" Adam Pawlukiewicz z Pentagon Research, ekspert od marketingu sportowego.

Iga Świątek pozbawiona WIELKIEGO MARZENIA?! Jej plany mogą rozpaść się w drobny mak

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze