Iga Świątek

i

Autor: AP PHOTO/JULIA NIKHINSON Iga Świątek

Świątek przed finałem US Open

Iga Świątek pławi się w luksusie! Tak wypoczywa przed finałem US Open, można pozazdrościć

2022-09-09 20:19

Iga Świątek w turnieju US Open idzie jak burza. Przed Polką został ostatni mecz z Ons Jabeur, będzie to wielka szansa dla liderki światowego rankingu pod względem zwycięstw turniejowych. Po wygraniu French Open, 21-latka nie zaliczyła udanych występów od czterech imprez. Przed najważniejszym meczem w USA, Świątek nie może narzekać na warunki w jakich mieszka.

Iga Świątek podczas meczu półfinałowego z Białorusinką Aryną Sabalenką nie miała łatwego zadania. Raszynianka ostatecznie pokonała swoją rywalkę w trzech setach. We wcześniejszych fazach na drodze 21-latki stanęły: Jessica Pegula, Jule Niemeier, Lauren Davis, Sloane Stephens oraz Jasmine Paolini. Polka po wywalczeniu historycznego awansu do finału zagra w finale z Ons Jabeur będzie to wielka szansa dla Raszynianki, ze względu na szansę zwycięstwa w trzecim wielkoszlemowym turnieju. Oprócz zwycięstwa w tym prestiżowym turnieju, Świątek już zdobyła ogromne pieniądze, a może otrzymać jeszcze więcej. Jeżeli Polka pokona Tunezyjkę, jej premia wzrośnie do 2,6 mln dolarów (12,34 mln złotych).

Zapłakana Aryna Sabalenka powiedziała, co myśli o Idze Świątek! Mocne słowa Białorusinki

Iga Świątek w wielkim finale US Open! Ogromny sukces Polki
Sonda
Czy Iga Świątek wygra US Open?

Świątek przed startem w jednym z najważniejszych spotkań w swojej dotychczasowej karierze mocno się przygotowuje. 21-latka w Nowym Jorku zatrzymała się w jednym z najbardziej luksusowych hoteli - NH Collection przy Madison Avenue. "Fakt" opublikował trochę więcej informacji na temat dotychczasowego miejsca zamieszkania liderki światowego rankingu. - Pomieszczenia mieszkalne i sypialnie wyłożone są wykładziną dywanową. Ponadto skorzystać można z sejfu, minibarku, biurka, lodówki, a także ekspresu do kawy lub herbaty - możemy przeczytać. Koszt za jedną noc w tym luksusowym miejscu  jest od 500 do 1200 dolarów, czyli nawet 5,5 tys. zł. Oprócz ogromnej ceny, na miejscu jest wiele sklepów, a nawet kino. 

Wspaniała informacja w sprawie finału Igi Świątek. Polscy kibice odpłyną ze szczęścia, podjęli ważną decyzję, niesamowite

Zobacz, jak wygląda hotelu, w którym zamieszkała Iga Świątek na czas turnieju, w galerii poniżej:

Najnowsze