Iga Świątek

i

Autor: East News Iga Świątek

Iga Świątek wyznała prawdę o brudnych skarpetkach. Dostała za to morze komplementów

2021-04-26 15:30

Po wspaniałych sukcesach z ubiegłorocznego lata, obecnie Iga Świątek może liczyć na całą rzeszę swoich wiernych fanów. Ślędzą oni jej występy zarówno na europejskich jak i światowych kortach. Ale to nie wszystko, bo fanów tenisistki oczywiście interesują także kwestie związane z jej życem prywatnym. Od czasu do czasu zawodniczka decyduje się na bardziej osobiste wyznania. A one spotykają się z licznymi komplementami!

Dalsza walka po sukcesie

Ach, cóż to był za okres w karierze Igi Świątek! Polka podczas letniego turnieju Roland Garros w Paryżu spisała się po prostu fenomenalnie i zasłużenie sięgnęła po triumf. A ten napędził jej przygodę z tenisem. Od tej pory zawodniczka stała się dużo bardziej popularna, wszyscy zaczęli kojarzyć jej nazwisko - nie tylko fani tenisa. Jako ambitna sportsmenka Świątek doskonale wie jednak, że nie może osiąść na laurach. Z tego powodu regularnie walczy w kolejnych turniejach, aby potwierdzać swoją renomę i sprawić, by nie była łączona tylko z jednymi rozgrywkami, nawet jeżeli wygranymi we wspaniałym stylu na wysokim poziomie. Taki obraz sytuacji sprawia, że Iga Świątek może także liczyć na liczne grono swoich oddanych fanów, którzy jej regularnie kibicują.

Żona Artura Boruca kusi w krótkiej spódniczce. Wymowna reakcja piłkarza

To, z jakim wsparciem spotyka się Polka, doskonale widać po jej mediach społecznościowych. Pod wpisami młodej tenisistki wylewa się morze komplementów. Niektóre są naprawdę ogromne! Więcej można ujrzeć w poniższej galerii zdjęć!

Mariusz Pudzianowski ciężko haruje na chleb! Niektórzy się śmieją

Iga Świątek dopiero się rozpędza
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze