O której gra Hurkacz mecz dzisiaj Wimbledon Kiedy gra Hurkacz - Ramos-Vinolas O której godzinie mecz Hurkacza dzisiaj 3.07.2023

i

Autor: AP O której gra Hurkacz mecz dzisiaj Wimbledon Kiedy gra Hurkacz - Ramos-Vinolas O której godzinie mecz Hurkacza dzisiaj 3.07.2023

Wimbledon 2023

O której gra Hurkacz mecz dzisiaj Wimbledon Polak dziś zaczyna walkę! Kiedy gra Hurkacz - Ramos-Vinolas O której godzinie mecz Hurkacza dzisiaj 3.07.2023

2023-07-03 8:46

Kiedy gra Hurkacz mecz dzisiaj Wimbledon O której gra Hurkacz - Ramos-Vinolas O której godzinie mecz Hurkacza 1. runda. Hubert Hurkacz już dzisiaj rozpocznie walkę w Wimbledonie, a jego pierwszym rywalem będzie Hiszpan Albert Ramos-Vinolas (nr 72). Najlepszy polski tenisista ostatnio spadł w rankingu na 18. miejsce, ale wierzy, że na londyńskiej trawie wreszcie odniesie sukces. - Mam stąd fantastyczne wspomnienia - mówi Hurkacz, półfinalista Wimbledonu 2021, pogromca Rogera Federera. To trzeci mecz Polaka z tym Hiszpanem, poprzednie dwa wygrał. Sprawdź, o której gra Hurkacz mecz dzisiaj Wimbledon O której mecz Hurkacza.

Hubert Hurkacz już dzisiaj walkę w Wimbledonie, z którego ma doskonałe wspomnienia. Rywalem polskiego półfinalisty londyńskiego Szlema (2021) w 1. rundzie będzie Hiszpan Albert Ramos-Vinolas. Początek meczu Hurkacz - Ramos-Vinolas w 1. rundzie Wimbledonu ok. godziny 13.30-14.00 polskiego czasu (drugi mecz od godz. 12 po meczu kobiet). Poniżej więcej informacji.

O której gra Hurkacz mecz dzisiaj Wimbledon Hurkacz - Ramos-Vinolas Kiedy gra Hurkacz pierwszy mecz

Hubert Hurkacz i Hiszpan Albert Ramos-Vinolas zagrają ze sobą po raz trzeci, ale pierwszy raz zmierzą się na trawie. Oba poprzednie mecze rozegrali w 2022 r. Najpierw Hurkacz pokonał Ramosa-Vinolasa 6:7, 6:2, 7:6 w Montrealu (kort twardy), a potem 7:6, 6:2 w Monte Carlo (mączka). Doświadczony 35-letni Hiszpan jest leworęczny, co na trawie bywa dużym atutem. Chodzi oczywiście o serwis i generowane kąty oraz rotacje niewygodne dla rywala. - Uwielbiam trawę. Jeżeli będę grał swój dobry, agresywny tenis, to na pewno ta nawierzchnia będzie sprzyjała mojej grze - powiedział Hubert Hurkacz w rozmowie z Polsatem Sport. - Jest to wyjątkowe dla mnie miejsce. Zawsze, gdy się tu wraca, odczuwa się ogromne emocje. Wracają fajne wspomnienia. Czuć także ambicje związane z tym turniejem - dodał Hurkacz.

Hurkacz - Ramos-Vinolas O której godzinie gra Hurkacz Wimbledon Kiedy Hurkacz gra pierwszy mecz

Hubert Hurkacz rywalizację w Wimbledonie zacznie po nieco słabszym okresie, w którym brakowało znaczących sukcesów. - To były słabe wyniki, jeżeli chodzi o moje ambicje. Wierzę, że mogę grać dużo lepiej - powiedział Hurkacz w rozmowie z Polsatem Sport. Polak po porażce w. 3 rundzie Roland Garros z pewnością liczył na to, że na trawie zanotuje lepsze wyniki, ale z turnieju ATP w Stuttgarcie odpadł w półfinale po porażce 6:3, 3:6, 3:6 z Niemcem Janem-Lennardem Struffem, a obronę tytułu w turnieju ATP w Halle zakończył już po drugim meczu. Przegrał 3:6, 6:1, 6:7(8) dramatyczny mecz z Holendrem Tallonem Griekspoorem.

Kiedy gra Hurkacz Wimbledon O której gra Hurkacz pierwszy mecz w Wimbledonie 1. runda

Mecz Hubert Hurkacz - Albert Ramos-Vinolas w 1. rundzie Wimbledonu zostanie rozegrany w poniedziałek 3 lipca 2023. Początek meczu Hurkacz - Ramos-Vinolas ok godziny 13.30-14.00 polskiego czasu (drugi mecz od godz. 12 po meczu kobiet Kudermietowa - Kanepi). Transmisje TV z Wimbledonu na antenie Polsatu Sport i innych sportowych kanałach Polsatu.

Iga Świątek zaczyna walkę w Wimbledonie
Najnowsze

Materiał sponsorowany