Linette - Azarenka Transmisja TV Miami Open Gdzie obejrzeć mecz Linette - Azarenka STREAM ONLINE LIVE 25.03.2023 Na którym kanale mecz Linette w TV dzisiaj

i

Autor: AP Linette - Azarenka Transmisja TV Miami Open Gdzie obejrzeć mecz Linette - Azarenka STREAM ONLINE LIVE 25.03.2023 Na którym kanale mecz Linette w TV dzisiaj

Miami Open

Linette - Azarenka TV Transmisja NA ŻYWO WTA Miami Open Gdzie oglądać mecz Linette - Azarenka STREAM ONLINE LIVE 25.03.2023 Na którym kanale mecz Linette w TV dzisiaj

2023-03-25 19:59

Linette - Azarenka Transmisja TV Miami Open Gdzie obejrzeć mecz Linette - Azarenka STREAM ONLINE LIVE 25.03.2023 Na jakim programie Linette w TV dzisiaj. Magda Linette walczy z Wiktorią Azarenką w 3. rundzie Miami Open. Polka kilka dni temu awansowała na 19. miejsce w rankingu, najwyżej w karierze. Teraz chciałaby pójść za ciosem, ale dzisiaj nie będzie łatwo. Azarenka to była liderka rankingu WTA, dwukrotna mistrzyni Australian Open, w Miami Open triumfowała trzy razy. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Linette - Azarenka LIVE STREAM ONLINE Na którym kanale Linette - Azarenka w TV.

Linette - Azarenka Transmisja ONLINE Miami Open STREAM ONLINE LIVE 25.03.2023

Magda Linette walczy w 3. rundzie Miami Open ze słynną Wiktoria Azarenką. Białorusinka to była liderka rankingu WTA (obecnie nr 16), dwukrotna mistrzyni Australian Open (2012, 2013). Kibice Agnieszki Radwańskiej doskonale pamiętają pojedynki krakowianki z tą tenisistką. Isia kilka z nich wygrała, ale częściej górą była Wika. Linette i Azarenka w Miami Open zagrają ze sobą po raz trzeci. Pierwszy raz zmierzyły się w 2016 r. właśnie w Miami, a Białorusinka rozbiła Polkę 6:0, 6:3. Potem był mecz w 2021 r. w Indian Wells. Linette skreczowała z powodu kontuzji, przegrywając 5:7, 0:3.

Linette - Azaranka TV Transmisja NA ŻYWO Miami Open Gdzie oglądać mecz Linette - Azarenka

Wiktoria Azarenka na kortach w Miami czuje się doskonale. Wygrała ten duży i prestiżowy turniej trzy razy, pokonując w finale kolejno Serenę Williams (2009), Marię Szarapową (2011) i Swietłane Kuzniecową (2016). Linette i Azarenka ostatnio miały okazję lepiej się poznać, bo obie są w Radzie Zawodniczek WTA, w której walczą o interesy profesjonalnych tenisistek. Białorusinka przed laty odnosiła wielkie sukcesy, ale potem jej karierę wyhamowała batalia o prawa do opieki nad dzieckiem. Azarenka długo nie mogła opuszczać z synem granic stanu, w którym walczyła w sądzie z ojcem jej pociechy.

Linette - Azarenka STREAM ONLINE WTA Miami Open Transmisja ONLINE 25.03.2023

Magda Linette awans do 3. rundy Miami Open wywalczyła po zwycięstwie 6:3, 6:4 nad Rosjanką Jewigieniją Rodiną. Wiktoria Azarenka ograła 6:3, 6:1 Włoszkę Camilę Giorgi. Po rezygnacji z gry Igi Świątek teraz uwaga kibiców koncentruje się jeszcze bardziej na występach tenisistki z Poznania, która występ na Florydzie zaczęła od dobrego występu. Linette świetnie w tym meczu serwowała. Posłała aż 10 asów serwisowych. - Serwowałam zdecydowanie bardzo dobrze, to było moje najmocniejsze zagranie dzisiaj - powiedziała po meczu Magda Linette w rozmowie z Canal+ Sport. - Z tyłu kortu było trudno, rywalka grała bardzo agresywnie, więc cieszę się, że ten pierwszy serwis dobrze funkcjonował - dodała.

Linette - Azarenka Gdzie oglądać mecz w Miami Linette mecz dzisiaj Transmisja TV

Magda Linette w Miami spróbuje odnaleźć formę, którą zachwycała w Australian Open. W Melbourne doszła aż do półfinału. Za Polką kilka rozczarowujących występów. Z Indian Wells odpadła już po pierwszym meczu i porażce z Brytyjką Emmą Raducanu. Wcześniej grała w mniejszych turniejach rangi WTA 250 - najpierw doszła do ćwierćfinału w Meridze, a potem odpadła już po pierwszym meczu w Austin. W obu tych turniejach Linette rozstawiona była w z numerem 1 i z pewnością apetyty były większe, a po tych startach też pozostał spory niedosyt. Magda Linette po sukcesie w Australian Open zrobiła sobie dłuższą przerwę w występach w tourze. Trenowała w tym czasie na Florydzie, szlifując formę na kolejną część sezonu. Rok temu odpadła z Miami Open w 2. rundzie po porażce 6:7, 2:6 z tunezyjską gwiazdą Ons Jabeur. W tej edycji Miami Open zarobiła już dużo pieniędzy.

Linette - Azarenka Transmisja TV Miami Open Linette Gdzie oglądać mecz dzisiaj

Magda Linette w Miami Open jest rozstawiona. Dlatego zaczęła występ od 2. rundy. Wcześniej podkreślała, że w trakcie treningów nie ustępuje pani czołowym zawodniczkom, ale problemem było zaprezentowanie tego poziomu również w trakcie meczów. Mentalny przełom umożliwił wreszcie wykorzystanie potencjału? - Tak, chociaż naszym zdaniem zawsze można jeszcze coś poprawić i już wyciągamy wnioski po półfinałach Australian Open. Budujące jest to, że techniczne rzeczy, nad którymi pracowaliśmy, w połączeniu z kontrolą emocji, w końcu wybrzmiewają na korcie - powiedziała Magda Linette w rozmowie z "Super Expressem".

Miami Open: Linette - Azarenka Transmisja ONLINE Gdzie oglądać mecz Linette

Mecz Magda Linette - Wiktoria Azaranka w 3. rundzie Miami Open zostanie rozegrany w sobotę 25 marca. Początek meczu Linette - Azarenka ok. godziny 18.00-18.30 (drugi mecz od godz. 16.30 po meczu Samsonowa - Zheng). Transmisja TV meczu Linette - Azarenka na antenie Canal+ Sport oraz online na Canal+ ONLINE.

Magda Linette przed turniejami w USA: Nic się nie zmieniło! Nie czuję zmiany
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze