Linette - Raducanu O KTÓREJ GODZINIE gra Magda Linette WTA Seul KIEDY gra Linette - Raducanu GODZINA meczu

i

Autor: Twitter Linette - Raducanu O KTÓREJ GODZINIE gra Magda Linette WTA Seul KIEDY gra Linette - Raducanu GODZINA meczu

Polka walczy w Seulu

Linette - Raducanu O której godzinie gra Magda Linette Seul KIEDY gra Linette GODZINA meczu w Seulu

2022-09-22 20:48

Linette - Raducanu O której godzinie gra Linette WTA Seul KIEDY gra Magda Linette GODZINA meczu z Raducanu w Seulu. Magda Linette jest już w ćwierćfinale turnieju WTA w Seulu. Tenisistka z Poznania zagra teraz z Brytyjką Emmą Raducanu, ubiegłoroczną mistrzynią US Open. Czy Polka zapisze na swoim koncie kolejne cenne zwycięstwo? Magda Linette doskonale czuje się w azjatyckich turniejach, na tym kontynencie często trenuje i notuje tam spore sukcesy. WTA Seul O której gra Magda Linette kolejny mecz w Seulu.

Magda Linette awansowała do ćwierćfinału turnieju WTA w Seulu, a jej kolejną rywalką będzie Brytyjka Emma Raducanu. Polka walczy o cenne punkty i powrót do Top-50 rankingu WTA. Mecz Linette - Raducanu w 1/4 finału turnieju WTA w Seulu zostanie rozegrany w piątek. Poniżej szczegółowe informacje.

Linette - Raducanu O KTÓREJ GODZINIE gra Magda Linette WTA Seul KIEDY gra Linette kolejny mecz

Magda Linette świetnie się czuje w Azji i teraz znów to potwierdza. Po dobrym występie w Indiach (finał turnieju WTA w Chennai) tenisistka z Poznania przeniosła się do Korei i jest już w ćwierćfinale turnieju WTA w Seulu. Polka po dramatycznym boju pokonała 4:6, 7:6(5), 6:2 Francuzkę Kristinę Mladenovic, broniąc w drugim secie dwóch piłek meczowych. – Co to był za ciężki mecz! Jestem naprawdę bardzo szczęśliwa, że udało mi się przetrwać ciężkie chwile, pokonać własne słabości i w odpowiednim momencie skupić się na właściwych rzeczach. Teraz czas na lodowatą kąpiel, a potem kolejny mecz – komentowała zwycięstwo Magda Linette, która o półfinał powalczy z Brytyjką Emmą Raducanu, byłą mistrzynią US Open.

Linette - Raducanu GODZINA O której gra Linette WTA Seul ćwierćfinał

Emma Raducanu, rywalka Magdy Linette w ćwierćfinale turnieju WTA w Seulu, zajmuje 77. miejsce w rankingu. Brytyjka po ogromnym sukcesie w US Open musiała mierzyć się z wielką eksplozją popularności. Brytyjka powoli odbudowuje formę, a głośno o niej głównie z powodu kolejnych lukratywnych kontraktów reklamowych. W Nowym Jorku bardzo szybko odpadła, przez co zaliczyła duży spadek.

Magda Linette O KTÓREJ GODZINIE gra WTA Seul Linette - Raducanu O której mecz?

Mecz Magda Linette - Emma Raducanu w 1/4 finału turnieju WTA w Seulu zostanie rozegrany w piątek 23 września 2022 r. Początek meczu Linette - Raducanu ok. godziny 9.30-10.00 rano polskiego czasu. Transmisja TV na antenie Canal+ Sport.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze