Magda Linette

i

Autor: Monika Piecha

miłe zachowanie

Magdę Linette spotkała ogromna niespodzianka! Polka musiała być w niezłym szoku, piękny gest

2024-02-12 18:30

Magda Linette w ostatnich miesiącach nie miała najłatwiej w tourze WTA. Teraz dobrze rozpoczęła rywalizację w turnieju WTA 1000 w Doha, wygrywając w pierwszej rundzie z Nao Hibino z Japonii. Co ciekawe, tuż po meczu naszą zawodniczkę spotkała bardzo miła niespodzianka od organizatorów turnieju i kibiców obecnych na trybunach.

Magda Linette z udanym startem turnieju w Doha

Magda Linette dobrze rozpoczęła rywalizację w turnieju WTA 1000 w Doha. Przypomnijmy, że po porażce na Australian Open Polka musiała pogodzić się z tym, że wypadnie z pierwszej 50-tki rankingu WTA, a przecież znajdowała się już w TOP 20. W pierwszym meczu w Doha Polka trafiła na zdecydowanie niżej notowaną Nao Hibino, która zajmuje obecnie 93. miejsce w rankingu. Nasza reprezentantka poradziła sobie w tym meczu bardzo pewnie, wygrywając 6:1, 6:4, a po spotkaniu czekała ją niezwykle miła niespodzianka.

Organizatorzy przygotowali dla Linette coś specjalnego

Dokładnie tego dnia bowiem Magda Linette obchodzi 32. urodziny! Polka sama zrobiła sobie najlepszy prezent wygrywając spotkanie, ale organizatorzy turnieju o niej nie zapomnieli i przygotowali dla niej wielki bukiet kwiatów oraz okazały tort! Wszystkim tym Polka pochwaliła się m.in. w mediach społecznościowych oraz dodała wymowny komentarz. – Nie wiem jak wy, ale ja zdecydowanie nie czuję się na 32 lata – napisała na portalu X.

Duże wyzwanie przed Magdą Linette

53. rakieta świata nie ma jednak dużo czasu na świętowanie. Już niedługo rozegra bowiem mecz drugiej rundy turnieju w Doha, a tam czeka na nią już Qinwen Zhang, czyli obecnie 7. zawodniczka na świecie, która w Australian Open dotrała do finału. Z pewnością Magda Linette nie będzie miała łatwo w walce o awans do kolejnej rundy.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze