O której gra Hurkacz mecz dzisiaj ATP Halle Polak zaczyna dziś obronę tytułu! KIEDY gra Hurkacz - Eubanks O której godzinie mecz Hurkacza dzisiaj w Halle 20.06.2023

i

Autor: BOSSOPEN O której gra Hurkacz mecz dzisiaj ATP Halle Polak zaczyna dziś obronę tytułu! KIEDY gra Hurkacz - Eubanks O której godzinie mecz Hurkacza dzisiaj w Halle 20.06.2023

ATP Halle

O której gra Hurkacz mecz dzisiaj ATP Halle Polak zaczyna dziś obronę tytułu! KIEDY gra Hurkacz - Eubanks O której godzinie mecz Hurkacza dzisiaj w Halle 20.06.2023

2023-06-20 7:31

O której gra Hurkacz mecz dzisiaj ATP Halle Kiedy gra Hurkacz - Eubanks O której godzinie mecz Hurkacza dzisiaj w Halle. Hubert Hurkacz zaczyna dzisiaj obronę tytułu w turnieju ATP 500 w Halle. Rok temu wrocławianin wygrał te zawody we wspaniałym stylu. Czy na niemieckiej trawie najlepszy polski tenisista odnajdzie wysoką formę przed Wimbledonem? Rywal Hurkacza w 1. rundzie turnieju ATP w Halle to Amerykanin Christopher Eubanks (nr 77), który do głównej drabinki przebił się w kwalifikacjach. Ciemnoskóry tenisista z USA ma aż 201 cm wzrostu. Sprawdź, kiedy gra Hurkacz pierwszy mecz w Halle O której dzisiaj gra Hurkacz.

Hubert Hurkacz już dzisiaj zagra pierwszy mecz w turnieju ATP w Halle, a pierwszym rywalem broniącego tytułu Polaka będzie Amerykanin Christopher Eubanks (nr 77), który do głównej drabinki awansował w kwalifikacjach. Mecz Hurkacz - Eubanks w 1. rundzie turnieju ATP w Halle zostanie rozegrany we wtorek 20 czerwca. Początek meczu Hurkacz - Eubanks po godzinie 17.30. Poniżej więcej informacji.

KIEDY gra Hurkacz ATP Halle O której gra Hurkacz - Eubanks O której godzinie mecz Hurkacza dzisiaj

Hubert Hurkacz rok temu wygrał turniej w Halle i grał wtedy na trawie jak w transie, gasząc kolejne gwiazdy. Natchniony Polak w fenomenalnym stylu rozbił w finale 6:1, 6:4 Daniiła Miedwiediewa, wtedy lidera rankingu. Wcześniej ograł m.in. Nicka Kyrgiosa. Hubi zarobił wtedy 399 tys. euro (ok. 1,87 mln zł) i... ogolił swojego trenera. Craig Boynton akurat świętował 58. urodziny. – Obiecał mi, że jak wygram większy turniej, to zgoli wreszcie tę brodę – przypomniał Hurkacza. Już po ostatniej piłce finału Polak podbiegł do trenera i wymownie złapał go za siwy zarost.

O której gra Hurkacz mecz dzisiaj ATP Halle KIEDY gra Hurkacz - Eubanks O której godzinie mecz Hurkacza w Halle

Hubert Hurkacz tuż przed pierwszym występem w Halle spadł w rankingu ATP z 14. na 17. miejsce. Najlepszy polski tenisista tak nisko nie był od dwóch lat (18. pozycja w czerwcu 2021 r.). Wrocławianin nie ma ostatnio najlepszego okresu, ale ten spadek to efekt nie tylko gorszych wyników, ale również... terminarza. Rok temu turniej ATP 500 w Halle, który Hurkacz wygrał, rozgrywany był wcześniej i z konta Polaka zniknęły właśnie wywalczone wtedy punkty. Hurkacz w minionym tygodniu walczył w turnieju ATP 250 w Stuttgarcie, gdzie odpadł w półfinale po porażce 6:3, 3:6, 3:6 z Niemcem Janem-Lennardem Struffem.

Hurkacz - Eubanks O której godzinie gra Hurkacz ATP Halle Hurkacz KIEDY gra kolejny mecz

Mecz Hubert Hurkacz - Christopher Eubanks w 1. rundzie turnieju ATP w Halle zostanie rozegrany we wtorek 20 czerwca. Początek meczu Hurkacz - Eubanks po godzinie 17.30 (czwarty mecz od godz. 12). Transmisje TV z turnieju w Halle na antenie Polsatu Sport i innych sportowych kanałach Polsatu.

Iga Świątek podbiła mączkę i rusza na trawę!
Najnowsze