Piękna była gwiazda tenisa zostanie mamą! Pokazała wyjątkowe ZDJĘCIE

2019-12-11 11:42 FAN
Agnieszka Radwańska i Dominika Cibulkova
Autor: EastNews Agnieszka Radwańska i Dominika Cibulkova

Gdy wchodziła na kort, by rozegrać swoje kolejne spotkanie, wzdychał do niej niejeden wielki fan tenisa! Tym razem kibice Dominiki Cibulkovej mają bardzo duży powód do złożenia byłej zawodniczce gratulacji. Słowaczka spodziewa się dziecka, o czym poinformowała na swoim Instagramie.

W listopadzie 2019 roku Dominika Cibulkova zakończyła swoją tenisową karierę. Słowaczka najwyżej w karierze była na czwartym miejscu w rankingu WTA, a w czasie wielu lat prezentowania się na korcie raz doszła do finału wielkoszlemowego turnieju, Australian Open. Przegrała jednak z Na Li 7:6, 6:0.

Cibulkova zakończyła karierę i w końcu miała czas zająć się prywatnym życiem. Efekty pojawiły się bardzo szybko. Była tenisistka poinformowała fanów za pomocą wpisu na Instagramie, że zaszła w ciążę. Na zdjęciu widać uśmiechniętą parę ze zdjęciem USG.

- Z błogosławieństwem i radością możemy poinformować Was, że niedługo będziemy stanowić trzyosobową rodzinę - napisała w opisie zdjęcia. Po chwili pojawiły się liczne gratulacje, m.in. od gwiazdy UFC Joanny Jędrzejczyk, tenisistek Denary Safiny, Karoliny Pliskovej czy Flavii Pennetty.

W trakcie swojej kariery Cibulkova była związana z Gaelem Monfilsem i Jürgenem Melzerem. W 2016 roku wyszła za mąż za Michala Navarę. Jej największym sportowym osiągnięciem było wygranie w 2016 roku turnieju WTA Finals w Singapurze.

Najnowsze