Iga Świątek

i

Autor: Iga Świątek/Instagram

Co za reakcja

Pokazano nagranie z Igą Świątek i się zaczęło. Fani musieli to skomentować, jednoznaczne porównanie

2022-10-28 15:23

Iga Świątek przygotowuje się do startu w turnieju wieńczącym sezon w cyklu WTA. Turniej Mistrzyń to impreza zarezerwowana dla najlepszych ośmiu zawodniczek danego roku i Polka udział w nim zapewniła sobie już w zasadzie kilka miesięcy temu. Liderka rankingu WTA nie spędza jednak czasu tylko na treningu, a w sieci pojawiło się nagranie, które wywołało wielkie poruszenie wśród jej fanów.

Dla Igi Świątek sezon 2022 chyli się ku końcowi. Polka dokonała w nim historycznych rzeczy, a jego zwieńczeniem będzie udział w Turnieju Mistrzyń, na którym nasza zawodniczka zadebiutowała już w poprzednim roku. Niestety, wówczas poradziła sobie bardzo słabo, choć cały sezon należy rozpatrywać jako udany. W tym trwającym 21-latka na tyle zdominowała światowe korty, że nikt nie wyobraża sobie powtórki sprzed roku, ale należy pamiętać, że Polka ma prawo być zmęczona – rozegrała w tym roku już 72 spotkania! Iga Świątek jednak nie tylko trenuje i odpoczywa. W sieci właśnie pojawiło się nagranie, na którym trenuje nie tenis, a... piłkę nożną

Fani nie mogli przegapić takiej okazji. Fala komentarzy po wideo ze Świątek

Iga Świątek całkiem udanie radzi sobie w mediach społecznościowych, gdzie publikuje wiele materiałów i jak mówiła w wywiadzie dla Sport.pl, stara się sama prowadzić swoje profile. Ale w sieci pojawiło się także mnóstwo kont, zrzeszających fanów Igi Świątek. Na jednym z nich pojawiło się niedawno nagranie, które pokazuje, jak Iga Świątek świetnie bawi się grając w piłkę nożną. W komentarzach kibice Polki nie mogli tego nie skomentować.

Mają na uwadze ostatnie trendy, taki filmik to świetne paliwo do kolejnych żartów o Świątek i... Robercie Lewandowskim. Przypomnijmy, że w Internecie można znaleźć mnóstwo memów, które przedstawiają rozzłoszczonego Lewandowskiego po kolejnych sukcesach Igi. Myślą przewodnią tych żartów jest rywalizacja Lewandowskiego i Świątek o tytuł Sportowca Roku w Polsce, a Iga jest w nich określana jako „Guwniara z paletkom”. Sama tenisistka ma świadomość istnienia tych memów i jak przyznała, niektóre ją też bawią, choć podkreśliła, że nie zna się z Robertem Lewandowskim na tyle, by mogli sobie różne żart czy memy przesyłać.

Pod nagraniem z Igą Świątek pojawiło się wiele komentarzy nawiązujących do Lewandowskiego. „Hehehe, ciekawe co na to Robercik”, „Biedny Robercik”, „No i wygryzie Lewego” - to tylko mała część wpisów pod wideo z Igą Świątek.

Najnowsze