Radwańska szczerze o przeprowadzce do Warszawy. Tęskni jak Odys za Krakowem

2020-05-28 11:57 DaO
Agnieszka Radwańska
Autor: Jacek Kozioł/Super Express Agnieszka Radwańska

Życie sportowca to niemal ciągłe podróże. Czasu na odwiedzanie rodzinnych okolic jest jak na lekarstwo. Zwłaszcza w takiej dyscyplinie, jaką jest tenis. Turnieje odbywają się na całym świecie. Zawodnicy szukają również miejsc, gdzie mają lepsze warunki do trenowania. Tęsknota za swoim miastem bywa jednak bardzo duża. Przekonuje o tym sama Agnieszka Radwańska.

31-latka w swojej karierze odwiedziła mnóstwo miejsc na ziemi. Co roku przemierzała tysiące kilometrów, gdyż turnieje tenisowe rozrzucone są po całym świecie. Gdyby nie problemy ze zdrowiem, Radwańska zapewne jeszcze cieszyłaby oko kibiców na korcie. Od niespełna dwóch lat jest już jednak na sportowej emeryturze. Ale i na niej się nie nudzi.

Lewandowska o dnie miednicy po porodzie. Ważne słowa o eksploatacji [ZDJĘCIE]

Radwańska ma bowiem kilka biznesów, które firmuje swoim nazwiskiem. W swoim rodzinnym Krakowie otworzyła hotel "Aga Tenis Apartments". Jak sama przyznała wybór miasta nie był przypadkowy, bo to właśnie stolica Małopolski jest jej "miejscem na ziemi". - To jest moje miasto. Tu się urodziłam, wychowałam, trenowałam. Mieszkałam 20 lat. Tu mieszkają moi bliscy - powiedziała Radwańska na łamach magazynu "Viva".

SEKSOWNA Eugenie Bouchard umówiła się na randkę, a facet WYMIOTOWAŁ co 20 minut!

Tenisistka ze względu na rozwój kariery musiała przeprowadzić się do Warszawy. Ale Kraków odwiedza możliwie najczęściej. - Gdy ktoś mnie pyta, skąd jestem, zawsze odpowiadam, że z Krakowa. Musiałam przenieść się do Warszawy, bo tam miałam lepsze  warunki do trenowania, ale do domu przyjeżdżam, gdy tylko nadarzy się okazja. Uwielbiam Rynek, moje ulubione krakowskie miejsce. Wiem, że oklepane, pełne turystów, ale dla mnie magiczne - wyjawiła była tenisistka.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze