Lewandowska o dnie miednicy po porodzie. Ważne słowa o eksploatacji [ZDJĘCIE]

2020-05-28 10:15 DaO
Anna Lewandowska
Autor: Instagram/annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Anna Lewandowska bez względu na wszystko ciągle pracuje nad swoim ciałem. Ćwiczenia wykonywała zarówno podczas ciąży z Klarą, jak i z Laurą. I miało to przełożenie na szybką regenerację po porodzie, który jest prawdziwym wyzwaniem dla kobiecego ciała. Żona kapitana reprezentacji Polski poruszyła także temat mięśni dna miednicy i wyjaśniła, że są one ważnym elementem w organizmie kobiet.

Anna Lewandowska jest wzorem dla wielu pań, które chcą popracować nad poprawą budowy swojego ciała, czy utrzymaniem odpowiedniej formy. Trenerka fitness swoimi pomysłami dzieli się przede wszystkim w mediach społecznościowych, gdzie jej fanki dostają od niej wiele sugestii dotyczących odpowiednich ćwiczeń. Wyjątkiem nie są kobiety w ciąży.

Anna Lewandowska o wielkiej zmianie po porodzie! Miała poważne wątpliwości

Żona napastnika Bayernu Monachium w ostatnim okresie udowadniała, drugi raz na przestrzeni trzech lat, że łączenie treningów z ciążą jest możliwe. Co więcej, daje piorunujące efekty tuż po porodzie. Lewandowska pochwaliła się niedawno niemal całkowicie płaskim brzuchem. A należy przypomnieć, że zaledwie kilkanaście dni temu urodziła Laurę.

Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek! Wielka radość w Dniu Matki [ZDJĘCIE]

Teraz na swoim Instagramie zwróciła uwagę na inną kluczową sprawę dla młodych mam. Lewandowska wspomniała o ćwiczeniach dna miednicy. - Mięśnie dna miednicy są jednymi z ważniejszych mięśni w organizmie kobiety, a przy tym najbardziej “EKSPLOATOWANYMI” i wymagają szczególnej troski - czytamy we wpisie trenerki. Lewandowska rzecz jasna nie zapomniała się podzielić na blogu sposobami na dbanie o mięśnie.

Najnowsze