Radwańska UDERZA w Djokovicia. Polska tenisistka nie miała dla niego litości

2020-06-25 10:10 DaO
Urszula Radwańska
Autor: Instagram/ularadwanska_official Urszula Radwańska

Ostatnie dni dla Novaka Djokovicia są być może najtrudniejsze w karierze. I to nie przez niepowodzenie na korcie, a kompletnie niedopowiedziane decyzje i zachowanie. Po turniejach i imprezie jaką zorganizował serbski tenisista okazało się, że wielu uczestników, w tym sam Djoković, zostało zakażonych koronawirusem. Urszula Radwańska na Serbie nie zostawiła suchej nitki.

Novak Djoković do tej pory nie miał złej prasy i w większości przypadków był wstawiany za wzór profesjonalizmu. Ponadto nigdy nie zanotował spektakularnej wpadki, która mogłaby naruszyć jego wizerunek. Do niedawna. Djoković znalazł się w ogniu krytyki po swoich decyzjach. Jeden z najlepszych tenisistów w historii, mimo trwającej pandemii, postanowił zorganizować cykl turniejów na Bałkanach.

Agnieszka Radwańska urodzi lada dzień?! Na tym ZDJĘCIU widać, że PORÓD blisko!

Na Adria Tour zaproszonych zostało kilku znanych zawodników, a na trybunach zasiedli kibice. Okazało się, że zawody są tykającą bombą, która wybuchła w ostatnich dniach. Niektórzy tenisiści wyjawili niedawno, że otrzymali pozytywne wyniki na obecność koronawirusa. W tym gronie znaleźli się m.in. Grigor Dimitrov, czy Borna Corić. Zakażony został także sam Djoković.

Niewykluczone, że do zarażeń doszło na imprezie, którą po zakończeniu zawodów zorganizował reprezentant Serbii. Jak łatwo się domyślić, żadne środki bezpieczeństwa nie zostały tam zachowane. Dlatego teraz wiele osób krytykuje Djokovicia za takie zachowanie. W podobnym tonie wypowiedziała się Urszula Radwańska na środowej konferencji prasowej z okazji przystąpienia do akcji Top Level Tennis.

Żona Novaka Djokovicia też ma KORONAWIRUSA! Pozostała mu tylko modlitwa

- Środowisko tenisowe było w szoku. Zorganizował turnieje z kibicami, w dodatku sam zapewniał, że problem koronawirusa nie istnieje. Moim zdaniem zachował się bardzo nieodpowiedzialnie, popełnił ogromny błąd, więc trzeba go skrytykować - powiedziała bez litości młodsza z sióstr Radwańskich. - Musi pamiętać, że jest wzorem dla tysięcy młodych ludzi. Przez jego zachowanie może opóźnić się start sezonu - dodała.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj