Urszula Radwańska

i

Autor: Instagram/ularadwanska_official Urszula Radwańska

Ponętne fotografie

Radwańska zrzuciła ubrania i odsłoniła gorące ciało. Zdjęcie, od którego nie oderwiecie wzroku, ale widok!

2022-11-18 9:20

Jeszcze kilka lat temu fani tenisa w Polsce mogli emocjonować się występami zarówno Agnieszki Radwańskiej, jak i jej młodszej siostry, Urszuli Radwańskiej. Po tym jak bardziej utytułowana z zawodniczek postanowiła zakończyć karierę, na placu boju pozostała 31-latka. Obecnie przebywa w Stanach Zjednoczonych i korzysta z uroków wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych.

Urszula Radwańska zawsze była nieco w cieniu Agnieszki, która na kortach odnosiła dużo większe sukcesy, choć za czasów juniorskich wydawało się, że obie panie stać na wiele. Młodszej z sióstr w karierze na pewno nie pomogły liczne kontuzje. Urszula Radwańska bardzo często pauzowała ze względu na problemy zdrowotne, co na pewno mogło wybijać ją z rytmu i wpływać na formę.

Urszula Radwańska na odważnej fotografii. Odkryła wysportowane ciało

Wciąż jest jednak aktywną zawodniczką i ostatnio miała powody do zadowolenia. Na turnieju w Calgary doszła do finału, ale w tym nie udało się jednak wygrać. - Ten tydzień uznaję za udany. Mimo przeziębienia finał w Calgary. Ale jak zawsze celuję jeszcze wyżej i to się nie zmienia - napisała zawodniczka kilka dni temu na Instagramie. Teraz przeniosła się w południowe rejony Ameryki Północnej, a konkretnie do Miami. Na Florydzie panuje jak zwykle świetna pogoda i Urszula Radwańska korzysta z tego. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie w skromnym bikini, a fani mogli zobaczyć jej wysportowane ciało. - Szybkie ładowanie - brzmi opis do fotografii, która przypadła do gustu wielu fanom Radwańskiej. Ci w komentarzach nie szczędzili komplementów. Zdjęcie znajdziecie poniżej.

Kadra wyjechała na mundial. Pożegnał ich premier
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze