Iga Świątek

i

Autor: Instagram/ iga.swiatek Iga Świątek

Tak mieszka Iga Świątek. Mamy zdjęcia wnętrz! Można się nieźle zdziwić, jak wygląda dom najlepszej tenisistki świata

2022-04-05 12:43

Iga Świątek została najlepszą tenisistką świata, zapisując się w historii tej dyscypliny sportu. Skromna dziewczyna z ogromnym talentem, po latach ciężkiej pracy, weszła na szczyt - nie tylko sportowy, ale także finansowy. Nie wszyscy jednak obnoszą się z niesamowitymi zarobkami, o których niektórzy mogą tylko pomarzyć. Zobaczcie, jak mieszka Iga Świątek. Tak wygląda jej dom!

Iga Świątek przeszła do historii światowego tenisa i polskiego sportu. Kibice dożyli czasów, gdy możemy podziwiać wybitnych sportowców w wielu dyscyplinach. Mamy najlepszego piłkarza i tenisistkę świata, a w czołówce globu są przecież także siatkarze. Wielkie sukcesy to i wielkie pieniądze. Iga Świątek w tym roku zarobiła już kilkanaście milionów złotych na samym korcie. Do tego dochodzą zapewne pokaźne kwoty z tytułu współprac marketingowych. Mimo to, tenisistka wciąż ma głowę na karku. Jej rodzinny dom jest bardzo ważnym miejscem. - W domu zawsze dobrze, zwłaszcza że bywam w nim tak rzadko. Wpadam na krótko, korzystam z każdej chwili i bardzo doceniam ten czas - pisała jakiś czas temu.

Zobacz także: Iga Świątek zalała się łzami. Po tej informacji nie zatrzymała płaczu, do wszystkiego się przyznała

Tak mieszka Iga Świątek. Zobacz zdjęcia!

Dom Igi Świątek jest przytulny i nic dziwnego, że uwielbia do niego wracać - nawet jeśli na krótko, z pewnością czuje się tam znakomicie. Klasyczny wystrój i brak przepychu to coś, co rzuca się w oczy. Kibice z pewnością nie będą tym zszokowani. Mimo olbrzymiego sukcesu, który odniosła, Iga Świątek wciąż pozostaje normalną i sympatyczną kobietą.

Tenisistka pokazywała w swoich mediach społecznościowych dom z poziomu ogródka i balkonu. W czasie pandemii spędzała tam trochę czasu, bawiąc się piłką i rakietą. Nie brakuje drzew i krzewów, które dodają świeżości i kolorytu okolicy.

Kliknij w galerię poniżej i zobacz, jak mieszka Iga Świątek!

Iga Świątek o zostaniu pierwszą światową rakietą
Sonda
Czy Iga Świątek to najlepsza polska tenisistka w historii?
Najnowsze