Agnieszka Radwańska

Autor: Eastnews Agnieszka Radwańska

WTA Sydney: Radwańska poległa w drugiej rundzie

2015-01-13 11:32

Tego chyba nikt się nie spodziewał! Agnieszka Radwańska poniosła zaskakującą porażkę w drugiej rundzie turnieju WTA w Sydney. Przegrała w starciu z Hiszpanką Garbine Muguruzą 6:3, 6:7 (4-7), 2:6.

Wydawało się, że wraz z nowym rokiem i rozpoczęciem pracy z Martiną Navratilovą nasza zawodniczka ustabilizowała formę. Świetnie zaprezentowała się w Pucharze Hopmana, gdzie wraz z Jerzym Janowiczem sięgnęła po zwycięstwo.

Polacy doprowadzili Serenę Williams do SZAŁU!

Udanie rozpoczęła też walkę w Sydney. W pierwszym meczu bez większych problemów pokonała Alize Cornet 6:3, 6:2. Później przyszła jednak sensacyjna porażka z Muguruzą.

Mecz rozpoczął się dla Polki bardzo dobrze. Pierwszego seta wygrała 6:3. O losach drugiego decydował tie-break. W tym lepiej poradziła sobie rywalka. Trzeciego seta także wygrała, oddając Radwańskiej zaledwie dwa gemy.

Agnieszka Radwańska - Garbine Muguruza 6:3, 6:7 (4-7), 2:6.

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!