SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport inne sporty Paraolimpiada Rio 2016: Plan startu Polaków na czwartek 15 września [PROGRAM]

Paraolimpiada Rio 2016: Plan startu Polaków na czwartek 15 września [PROGRAM]

15.09.2016, godz. 11:22
Rio 2016
Rio 2016 foto: EAST NEWS

Czwartek będzie kolejnym dniem podczas paraolimpiady w Rio de Janeiro. 15 września polscy sportowcy startujący w Brazylii mogą dać nam kolejne medale. Tytułu wywalczonego przed czterema laty w Londynie bronić będzie rekordzistka świata w skoku w dal Karolina Kucharczyk. Natomiast drugie złoto w kolarstwie może zdobyć Rafał Wilk. Jak przedstawia się plan działania na czwartek?

14:00 KAJAKARSTWO finał 200 m jedynka K: Kamila Kubas
14:08 KAJAKARSTWO finał 200 m jedynka M: Jakub Tokarz
14:37 PŁYWANIE eliminacje 100m st. motylkowy K: Paulina Woźniak
15:00 LEKKOATLETYKA finał bieg 5000m M: Łukasz Wietecki
15:00 ŁUCZNICTWO 1/16 finału łuk klasyczny K: Milena Olszewska (vs. Pooja Pooja)
15:18 PŁYWANIE eliminacje 400m st. dowolny K: Oliwia Jabłońska
15:30 / 16:00 SZERMIERKA szpada drużyna M: Michał Nalewajek, Dariusz Pender, Kamil Rząsa – mecze grupowe (vs. Chiny / Włochy)
15:30 / 16:00 SZERMIERKA szpada drużyna K: Marta Fidrych, Renata Burdon, Marta Makowska – mecze grupowe (vs. Hongkong / Brazylia)
15:38 LEKKOATLETYKA finał skok w dal K: Karolina Kucharczyk
15:47 PŁYWANIE eliminacje 100m st. dowolny M: Wojciech Makowski
16:06 PŁYWANIE eliminacje 50m st. grzbietowy M: Jacek Czech
17:05 ŻEGLARSTWO runda 7 i 8 skud18: Monika Gibes, Piotr Cichowski
17:20 KOLARSTWO SZOSOWE wyścig ze startu wspólnego K: Renata Kałuża
18:00 SZERMIERKA szpada drużyna M: Michał Nalewajek, Dariusz Pender, Kamil Rząsa – o miejsca 5-6 i półfinały
19:00 SZERMIERKA szpada drużyna K: Marta Fidrych, Renata Burdon, Marta Makowska – o miejsca 5-6 i półfinały
19:15 KOLARSTWO SZOSOWE wyścig ze startu wspólnego M: Rafał Wilk, Arkadiusz Skrzypiński
20:00 ŁUCZNICTWO 1/8 finału łuk klasyczny K: ew. Milena Olszewska
21:30 SZERMIERKA szpada drużyna M: Michał Nalewajek, Dariusz Pender, Kamil Rząsa – ew. o 3. miejsce
22:00 ŁUCZNICTWO 1/4 finału łuk klasyczny K: ew. Milena Olszewska
22:25 SZERMIERKA szpada drużyna K: Marta Fidrych, Renata Burdon, Marta Makowska – ew. o 3. miejsce
22:36 PŁYWANIE finał 100m st. motylkowy K: ew. Paulina Woźniak
22:40 LEKKOATLETYKA finał rzut dyskiem K: Renata Śliwińska
23:00 ŁUCZNICTWO 1/2 finału łuk klasyczny K: ew. Milena Olszewska
23:07 PŁYWANIE finał 400m st. dowolny K: ew. Oliwia Jabłońska
23:20 SZERMIERKA szpada drużyna M: Michał Nalewajek, Dariusz Pender, Kamil Rząsa – ew. finał
23:30 ŁUCZNICTWO mecz o 3 miejsce łuk klasyczny K: ew. Milena Olszewska
23:39 LEKKOATLETYKA eliminacje bieg 200m K: Alicja Fiodorow
23:45 ŁUCZNICTWO finał łuk klasyczny K: ew. Milena Olszewska
00:06 PŁYWANIE finał 100m st. dowolny M: ew. Wojciech Makowski
00:15 SZERMIERKA szpada drużyna K – ew. finał
00:44 PŁYWANIE finał 50m st. grzbietowy M: ew. Jacek Czech
00:54 LEKKOATLETYKA eliminacje bieg 400m K: Joanna Mazur

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: