SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty siatkówka Memoriał Wagnera: Polska - Kanada TRANSMISJA NA ŻYWO w TV. STREAM ONLINE LIVE

Memoriał Wagnera: Polska - Kanada TRANSMISJA NA ŻYWO w TV. STREAM ONLINE LIVE

12.08.2017, godz. 10:54
Michał Kubiak
Kapitan reprezentacji Polski siatkarzy Michał Kubiak foto: FIVB

Memoriał Wagnera LIVE. Polska - Kanada NA ŻYWO. Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE? W drugim meczu tradycyjnego już Memoriału Huberta Wagnera reprezentacja Polski zmierzy się z Kanadą, prowadzoną przez dobrego znajomego biało-czerwonych - Stephane'a Antigę. Będzie to pojedynek dwóch drużyn, które w pierwszy meczach turnieju poniosły porażki. Jedna z nich zrehabilituje się swoim kibicom już dzisiaj.

Polscy siatkarze jeszcze nigdy nie przegrali z reprezentantami Kanady. Oby teraz było podobnie. Biało-czerwoni zeszli już pokonani z parkietu w pierwszym meczu Memoriału Wagnera. Francuzom ulegli 2:3. W pięciosetowym boju widać było wiele manamentów w grze Polaków, ale do mistrzostw Europy pozostało jeszcze dwanaście dni, a więc wystarczająco dużo czasu, by poprawić i wyeliminować błędy.

Kanada w piątek przegrała z Rosjanami 1:3. Siatkarze Stephane'a Antigi tanio jednak skóry nie sprzedali. Drużyna z Ameryki Północnej doskoczyła do światowej czołówki i dziś może mierzyć się jak równy z równym z każdą reprezentacją na świecie. Polaków czeka więc arcytrudne zadanie, ale będzie to zarazem bardzo ciekawy sprawdzian formy naszych siatkarzy. Wszyscy zastanawiamy się bowiem, jak wypadną nasze orły podczas zbliżającego się turnieju Eurovolley. Pierwszy jego mecz już 24 sierpnia.

Transmisję meczu Polska - Kanada przeprowadzi telewizja Polsat Sport. Początek o godzinie 14.30, a pierwsza piłka zaplanowana jest na godzinę 15. Żadne legalne źródło nie udostępni natomiast stream online live. Na relację na żywo zapraszamy do naszego serwisu.

Piękna ukochana Bartosza Kurka wygina śmiało ciało

Wilfredo Leon za 2 lata w kadrze!

Polska przegrała z Francją tie-break

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: