SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty tenis ATP Waszyngton: Łukasz Kubot i Marcelo Melo wygrali 15. mecz z rzędu!

ATP Waszyngton: Łukasz Kubot i Marcelo Melo wygrali 15. mecz z rzędu!

01.08.2017, godz. 09:40
Marcelo Melo i Łukasz Kubot
Marcelo Melo i Łukasz Kubot awansowali do półfinału Wimbledonu. foto: EAST NEWS

Łukasz Kubot i Marcelo Melo po dwóch tygodniach przerwy wrócili do gry. I był to powrót udany. Mistrzowie Wimbledonu rozpoczęli rywalizację na kortach twardych od zwycięstwa w I rundzie turnieju ATP w Waszyngtonie. To już 15. wygrany mecz Polaka i Brazylijczyka z rzędu!

Łukasz Kubot i Marcelo przed Wimbledonem wygrali dwa rozgrywane na trawie turnieje w 's-Hertogenbosch i w Halle. Potem był oczywiście wspaniały triumf w Londynie. Teraz Polak i Brazylijczyk rozpoczęli rywalizację w serii dużych turniejów w Ameryce Północnej na kortach twardych. W I rundzie turnieju ATP w Waszyngtonie Kubot i Melo ograli 7:5, 7:5 Szweda Roberta Lindstedta i Austriaka Dominika Thiema, awansując do 1/4 finału. To właśnie w parze z Lindstedtem Kubot wygrał 2014 roku Australian Open. Thiem to jeden z najlepszych singlistów na świecie, ale w deblu też świetnie sobie radzi. Polsko-brazylijska para prowadzi w rankingu ATP Race z dużą przewagą. To ich 15. wygrany mecz z rzędu.
W ćwierćfinale turnieju ATP w Waszyngtonie Polak i Brazylijczyk zmierzą się z Grigorem Dimitrowem i Lucasem Pouille'em bądź z parą Jean-Julien Rojer/Horia Tecau.

Agnieszka Radwańska kupiła apartament w Zakopanem [ZDJĘCIA]

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: