SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Brazylijski piłkarz aresztowany przez policję w trakcie meczu! [WIDEO]

Brazylijski piłkarz aresztowany przez policję w trakcie meczu! [WIDEO]

06.05.2017, godz. 13:33
Brazylijski piłkarz aresztowany w trakcie meczu
foto: YouTube

Do kuriozalnej sytuacji doszło podczas meczu brazylijskiej ligi regionalnej pomiędzy Sapucaiense a Farroupilha. W trakcie spotkania 21-letni piłkarz tej pierwszej drużyny został bowiem aresztowany przez policję! Zarzuca mu się udział w zorganizowanej grupie przestępczej.

Mecz jednej z brazylijskich lig regionalnych kibice (piłkarze zresztą też) zapamiętają na długo. Bynajmniej jednak nie chodzi o wielkie emocje czy poziom gry, a tajemniczą sytuację, do jakiej doszło w trakcie spotkania pomiędzy Sapucaiense a Farroupilha.

W pewnym momencie tuż przy ławkach rezerwowych pojawiło się kilku mężczyzn, którzy podeszli do jednego z piłkarzy i jak gdyby nigdy nic wyprowadzili go ze stadionu. Dopiero po chwili okazało się, że nieznajomi przybysze byli nieumundurowanymi funkcjonariuszami policji, a cała akcja to... aresztowanie!

Zatrzymany piłkarz - 21-letni Marlon Natanael - najwyraźniej niczego się nie spodziewał. Spokojnie siedział na ławce obserwując mecz, a gdy podeszli do niego przedstawiciele służb i zakuli w kajdanki, nawet nie protestował. Według nieoficjalnych informacji zatrzymany zawodnik jest podejrzany o udział w zorganizowanej grupie przestępczej - gangu specjalizującym się w porwaniach.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: