SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Skandaliczne słowa do Zbigniewa Bońka: Co powiesz na moją nogę w twoich j***ch?!

Skandaliczne słowa do Zbigniewa Bońka: Co powiesz na moją nogę w twoich j***ch?!

01.06.2017, godz. 21:29
Zbigniew Boniek
Zbigniew Boniek foto: EAST NEWS

Hope Solo była niegdyś czołową piłkarką na świecie. Grająca na pozycji bramkarki reprezentantka USA niegdy nie gryzła się w język i zawsze mówiła to co myśli. A teraz ofiarą jej wypowiedzi padł Zbigniew Boniek. 35-latka wściekła się na słowa prezesa PZPN o kobiecym futbolu i nazwała go "tchórzem", ale to nie był koniec...

Hope Solo przez lata uznawana była za jedną z czołowych piłkarek na świecie, ale od kilku miesięcy głośniej jest o jej kontrowersyjnych wypowiedziach, niż o dobrych występach na boisku. 35-latka "wsławiła" się ostrymi słowami po ćwierćfinale turnieju olimpijskiego w Rio de Janeiro, który Amerykanki przegrały ze Szwedkami po rzutach karnych. Wściekła Solo stwierdziła, że to USA były zespołem lepszym, a mierzyć się musiały z bandą tchórzy. Szef tamtejszej federacji szybko zareagował na te słowa i zawiesił zawodniczkę.

Bramkarka nigdy nie gryzła się w język, czego przykład usłyszeliśmy w Brazylii, a teraz potwierdziła to po raz kolejny. W programie Eurosportu, w którym słynny Eric Cantona z przymrużeniem oka opisuje ostatnie wydarzenia ze świata piłki, gościnnie znalazła się właśnie Hope Solo. I od samego początku nie stroniła od kontrowersji. Oberwało się między innymi... Zbigniewowi Bońkowi.

- Kilka tygodni temu, legendarny polski piłkarz, a obecnie oficjel UEFA, Zbi... P******ę to, nie mogę nawet wymówić jego nazwiska! - zaczęła 35-letnia piłkarka - Zbigniew Boniek powiedział: "Kiedy poruszamy temat futbolu to dyskusja o wpływie kobiet na tę dyscyplinę jest zbędna". Cóż, Zbigniew, co powiesz na moją nogę w twoich j***ch? Czy to przydatny wpływ? Może jesteś zbyt dużym tchórzem, by przyjść i powiedzieć mi to w twarz - powiedziała Solo.

Ciekawe co na to sam prezes PZPN...

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: