SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna mundial 2018 Grosicki przed meczem Polska - Armenia: Arek, gramy dla Ciebie!

Grosicki przed meczem Polska - Armenia: Arek, gramy dla Ciebie!

11.10.2016, godz. 18:10
Kamil Grosicki i Arkadiusz Milik
Kamil Grosicki i Arkadiusz Milik foto: EAST NEWS

Kamil Grosicki wspiera Arkadiusza Milika, który przez kontuzję nie pomoże reprezentacji Polski w meczu z Armenią. Napastnika Napoli zabraknie także w kilku kolejnych spotkaniach eliminacji MŚ 2018. Grosicki ładnie się zachował i wtorkowy mecz zadedykował Milikowi.

Polska już o godz. 20:45 zagra swój trzeci mecz eliminacji do MŚ 2018. Tym razem, rywalem biało-czerwonych na PGE Narodowym w Warszawie będzie Armenia. Nikt nie wyobraża sobie, że podopieczni Adama Nawałki stracą punkty w tej rywalizacji, choć kontuzji w kadrze jest sporo. Najbardziej bolesna to ta Arkadiusza Milika, który w poprzednim spotkaniu z Danią zerwał więzadło w lewym kolanie.

Jest już po operacji, ale do gry wróci najwcześniej za pół roku. To oznacza, że nie pomoże reprezentacji w kluczowej fazie walki o mundial w Rosji. Koledzy z kadry doskonale wiedzą, co czuje Milik. Nie raz pauzowali przez urazy. Kamil Grosicki mecz Polska - Armenia zadedykował napastnikowi Napoli: "Arek, dziś zagramy dla Ciebie" - napisał na Twitterze. Być może nasi urządzą sobie wielką strzelaninę kosztem słabszego rywala? Na to liczymy!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: