SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna mundial 2018 Stanisław Czerczesow znalazł się na celowniku Władimira Putina!

Stanisław Czerczesow znalazł się na celowniku Władimira Putina!

13.11.2016, godz. 16:22
Stanisław Czerczesow
Stanisław Czerczesow foto: Super Express

Stanisław Czerczesow przejął reprezentację Rosji w sierpniu. Nowy selekcjoner miał odmienić grę kadry, która za dwa lata będzie gospodarzem mistrzostw świata. Na razie byłemu szkoleniowcowi Legii Warszawa sztuka ta się nie udaje, a "Sborna" wciąż pikuje. Postawa Rosjan jest na tyle niepokojąca, że głos w sprawie gry reprezentacji zabrał sam Władimir Putin!

Ostatnie mecze reprezentacji Rosji nie napawają kibiców optymizmem. Drużyna narodowa, której selekcjonerem jest były trener Legii Warszawa Stanisław Czerczesow, przegrała dwa spotkania towarzyskie z rzędu. Najpierw "Sborna" okazała się słabsza od Kostaryki i uległa jej 3:4, a w miniony czwartek gospodarze mistrzostw świata 2018 musieli uznać wyższość Kataru. Tę rywalizację Rosjanie przegrali 1:2.

Forma kadry odbija się na notowaniach selekcjonera. Nie brakuje ekspertów i kibiców, którzy twierdzą, że jedyne co posiada Czerczesow to charyzma. Ich zdaniem brakuje mu umiejętności niezbędnych do prowadzenia reprezentacji. Zespół skrytykował ostatnio nawet sam Władimir Putin. - Szczerze mówiąc, nasza kadra nie gra ładnie w piłkę od dłuższego czasu - powiedział prezydent Rosji.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: