SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Włodarczyk - Gevor NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. STREAM ONLINE z gali w Poznaniu

Włodarczyk - Gevor NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. STREAM ONLINE z gali w Poznaniu

20.05.2017, godz. 22:23
Krzysztof Diablo Włodarczyk
Krzysztof "Diablo" Włodarczyk foto: EAST NEWS

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk - Noel Gevor NA ŻYWO. Oglądaj w telewizji i darmowy STREAM w INTERNECIE. O której godzinie walka Włodarczyk - Gevor? Gdzie ją obejrzeć? To będzie arcyważny pojedynek dla Polaka. Czy wygra z Niemcem i zostanie oficjalnym pretendentem do tytułu mistrza świata IBF? Sprawdź, w jakiej telewizji obejrzeć walkę "Diablo" Włodarczyka.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk chce powrócić na bokserski szczyt. To oznacza odzyskanie po latach pasa mistrza świata federacji IBF w kategorii junior ciężkiej. Obecnie należy on do Murat Gassieva. Aby móc zmierzyć się z Rosjaninem, Polak musi w sobotę 20 maja na gali w Poznaniu pokonać Gevora. Jak to zrobić? Tego nie wie nikt, bo Niemiec wygrał wszystkie pojedynki, które stoczył. Ma na koncie 22 triumfy (10 KO)! To nie robi jednak większego wrażenia na Włodarczyku, który pewnie zapowiada zwycięstwo. Motywują go sportowy sukces i... wielkie pieniądze. - Tak, to kolejny bodziec. Ta kasa mobilizuje, boks to biznes. Dla "Diablo" to ostatni dzwonek, by zarobić duże pieniądze - mówił dla "SE" trener boksera - Fiodor Łapin.

Gdzie i jak obejrzeć na żywo walkę Włodarczyk - Gevor? Transmisja TV w Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight. O której godzinie? Gala w Poznaniu rozpocznie się o godz. 18:30, natomiast walka wieczoru Polaka z Niemcem ma się odbyć po godz. 22:30.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: