SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW 39: Popek szykuje formę na PGE Narodowy z medalistą olimpijskim!

KSW 39: Popek szykuje formę na PGE Narodowy z medalistą olimpijskim!

31.03.2017, godz. 07:47
Popek wciągnie Koksa?
Popek foto: EAST NEWS

W maju na PGE Narodowym zmierzą się „Popek” oraz „Hardkorowy Koksu”. To jedna z najbardziej wyczekiwanych walk w polskim MMA. Kontrowersyjny raper ostro wziął się do pracy i zamierza wypaść lepiej niż podczas swojego debiutu, kiedy po 80 sekundach znokautował go Mariusz Pudzianowski. „Popek” trenuje pod okiem Damiana Janikowskiego i wysyła swojemu rywalowi jasny przekaz, że ma się czego obawiać.

Do walki z Pudzianowskim Paweł Mikołajuw przygotowywał się razem z Marcinem Różalskim. Pierwsza walka rapera w MMA zakończyła się jednak katastrofą i „Popek” postanowił zmienić sposób przygotowań. Teraz trenuje ostro z Damianem Janikowskim – brązowym medalistą olimpijskim z Londynu. Na swoim Instagramie opublikował zdjęcie z treningu. Widać, że „Popek” nie obija się na zajęciach, ale intensywnie szlifuje formę na pojedynek z Robertem Burneiką.

Albańczyk i olimpijczyk!!! Trening czyni mistrza !!!

Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie) 29 Mar, 2017 o 6:44 PDT

„Hardkrorowy Koksu” zupełnie inaczej podchodzi do majowego starcia. Litwin wyjechał za ocean i stamtąd prowokuje swojego rywala. Nie wydaje się, by intensywnie trenował, ponieważ przed swoimi poprzednimi potyczkami stronił od wysiłku. Tamte walki z Marcinem Najmanem i Dawidem Ozdobą wygrał, więc może uznał, że taki tok przygotowań jest dla niego odpowiedni. Jedyny trening przed walką z „Popkiem” Burneika odbył ze świnką, którą nazwał pseudonimem swojego przeciwnika.

Walka odbędzie się podczas KSW 39: Colloseum 27 maja na PGE Narodowym w Warszawie.

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: