SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW 39. Pudzianowski o rywalach: Niech się ustawiają w kolejce!

KSW 39. Pudzianowski o rywalach: Niech się ustawiają w kolejce!

21.02.2017, godz. 11:10
Mariusz Pudzianowski
Mariusz Pudzianowski jako juror w nowym show "The Brain" foto: Screenshot

Wciąż wielką tajemnicą pozostaje nazwisko rywala Mariusza Pudzianowskiego, z którym zmierzy się podczas gali KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym. Nam udało się zamienić kilka słów z "Pudzianem". - Chętnych jest dużo, niech się ustawiają w kolejce - mówił fighter MMA, a kibicom kazał uzbroić się w cierpliwość.

Źródło: mra

Z Mariuszem Pudzianowskim rozmawialiśmy przy okazji konferencji prasowej nowego programu "The Brain. Genialny umysł", który ma być hitem nowej ramówki stacji Polsat. Co tam robił były strongman? Promował show, w którym sam będzie brał czynny udział. Jako jeden z trzech jurorów ma za zadanie oceniać uczestników.

Dla jego fanów najważniejsza jest jednak gala KSW 39: Colosseum. Mieszane sztuki walki po raz pierwszy zawitają na PGE Narodowy w Warszawie. - Dla organizatorów to nie lada wyzwanie. Będzie ponad 60 tysięcy widzów. Na takiej arenie jeszcze nie startowałem - komentował "Pudzian", a po chwili dodał kilka słów o swoim potencjalnym rywalu.

Na pojedynek wyzywał go między innymi rumuński gigant, Alexandru Lungu. - Nie tylko on rzucił mi wyzwanie. Niech ustawiają się w kolejce. Chętnych jest dużo, ale to my wybieramy przeciwnika. Niedługo się przekonamy, kto to będzie. Trzeba poczekać - mówił tajemniczo Pudzianowski.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: