SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma UFC 205: Jędrzejczyk - Kowalkiewicz TV. Transmisja NA ŻYWO. Gdzie obejrzeć?

UFC 205: Jędrzejczyk - Kowalkiewicz TV. Transmisja NA ŻYWO. Gdzie obejrzeć?

13.11.2016, godz. 03:45
DAŁA JEJ Z BYKA
Joanna Jedrzejczyk Karolina Kowalkiewicz foto:

Joanna Jędrzejczyk - Karolina Kowalkiewicz NA ŻYWO w TV, STREAM za DARMO w INTERNECIE. Obejrzyj w telewizji lub ONLINE. 12 listopada na gali UFC 205 w nowojorskiej hali Madison Square Garden dojdzie do polskiej walki stulecia w MMA. Która z naszych zawodniczek wyjdzie zwycięsko z tego elektryzującego pojedynku? Sprawdź, gdzie w TV i o której godzinie obejrzeć walkę Jędrzejczyk - Kowalkiewicz i czy będzie dostępny darmowy STREAM LIVE ONLINE.

RELACJA LIVE - KLIKNIJ

W nocy z 12 na 13 listopada podczas gali UFC 2015 dojdzie do elektryzującego pojedynku. W nowojorskiej hali Madison Square Garden Joanna Jędrzejczyk zmierzy się z Karoliną Kowalkiewicz w polskiej walce stulecia w MMA. Dużo większe szanse na zwycięstwo daje się broniącej pasa w wadze słomkowej 29-latce. - Żyję galą, odkąd dowiaduję się, z kim będę walczyć. Codziennie budzę się i zasypiam z myślą o przeciwniczce. Im bliżej walki, tym jestem jednak spokojniejsza. A największą adrenalinę poczuję przy wyjściu do oktagonu - mówiła Jędrzejczyk w rozmowie z "Super Expressem".


W ostatnim czasie narastała atmosfera wrogości, a kilka dni przed walką Jędrzejczy i Kowalkieiwcz znów dały wyraźny sygnał, że kiedy w sobotnio-niedzielną noc wejdą razem do klatki na gali UFC 205, zacznie się prawdziwa polsko-polska wojna. Gdy w czasie konferencji prasowej dwie wojowniczki stanęły twarzą w twarz, doszło do przykrego incydentu - mistrzyni uderzyła głową pretendentkę! Jędrzejczyk wrzeszczała też do Kowalkiewicz, że "pośle ją i jej marzenia do piachu". - Nie przejmuję się zaczepkami. Asia lubi dużo mówić i niech sobie mówi. Ja skupiam się na sobie i na tym, by się jak najlepiej przygotować. Nie dam się sprowokować Jędrzejczyk - powiedziała Karolina Kowalkiewicz, rozmawiając z "SE".

Pojedynek Joanna Jędrzejczyk - Karolina Kowalkiewicz odbędzie się w nocy z 12 na 13 listopada w nowojorskiej hali Madison Square Garden. Transmisja w telewizji na antenie Extreme Sports Channel rozpocznie się o godz. 4 rano. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni darmowego STREAM ONLINE.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: