Polska - Czechy

i

Autor: CyfraSport Polska - Czechy

El. ME 2024

Biało-czerwoni odkupią winy?

2023-03-27 10:25

Polska – Albania typy i kursy. Chyba mało kto wyobrażał sobie tak fatalny początek el. ME w wykonaniu reprezentacji Polski. Biało-czerwoni w debiucie Fernando Santosa po bardzo słabym meczu ulegli Czechom 1:3 i nie sposób oprzeć się wrażeniu, że był to dość łagodny wymiar kary. Portugalski szkoleniowiec nie miał jednak czasu rozpaczać, musiał bowiem przygotować swoich podopiecznych do poniedziałkowego meczu z Albanią. Czy zdaniem TOTALbet Lewandowski i spółka zrehabilitują się za fatalny występ w Pradze? Polska – Albania typy bukmacherskie.

Początek piątkowego spotkania z Czechami był niczym senny koszmar. Tak naprawdę spotkanie jeszcze dobrze się nie rozpoczęło, a nasi piłkarze byli już na dwubramkowym deficycie. Najpierw po długim wyrzucie z autu gola głową strzelił Krejci, a kilkadziesiąt sekund później fatalną stratę Linettego oraz znakomite dośrodkowanie Juraska na bramkę zamienił Cvancara. Czesi po tak dobrym początku zdecydowanie spuścili nogę z gazu, ale mimo to mieli kolejne okazje do podwyższenia rezultatu – na posterunku był jednak Szczęsny. Druga połowa miała podobny obraz – gospodarze nie forsowali tempa, a mimo tego co jakiś czas stwarzali sobie bardzo groźne okazje pod polską bramką. Swego dopięli niedługo po upływie godziny, gdy na 3:0 podwyższył Kuchta. Biało-czerwonych stać było jedynie na bramkę honorową. W końcówce spotkania dogranie z prawej strony Skórasia wykorzystał Damian Szymański, który sprytnym strzałem pokonał Pavlenkę. Na więcej naszych zawodników nie było jednak stać, a trudno nie odnieść przy tym wrażenia, że wynik 1:3 jest dość łagodnym wymiarem kary. Fernando Santos zaliczył rozczarowujący debiut, niemniej nie miał czasu na rozpamiętywanie tej porażki. Już w poniedziałek kadrę czeka bowiem domowy mecz przeciwko Albanii, który w kontekście dalszej części eliminacji urasta obecnie do miana kluczowego. TOTALbet nie ma jednak wątpliwości, że trzy punkty zostaną w Polsce.

Piotr Zieliński po meczu z Czechami

Historia także pokazuje, że Polacy powinni być rozpatrywani jako zdecydowany faworyt tego meczu. W przeszłości 14-krotnie mierzyliśmy się bowiem z reprezentacją Albanii – odnosząc 9 zwycięstw, notując 3 remisy i ponosząc jedynie 1 porażkę. Przeciwko „Orłom” mierzyliśmy się zresztą podczas niedawnych eliminacji MŚ 2022. W Warszawie biało-czerwoni zwyciężyli 4:1, choć wynik mocno zakłamuje obraz tego meczu. Albańczycy zagrali bowiem bardzo dobre zawody i – szczególnie w pierwszej połowie – mieli sporą przewagę, tworząc sobie sporo okazji do zdobycia więcej niż jednej bramki. Krótko przed przerwą na 2:1 trafił jednak Buksa, a po zmianie stron sprawę załatwili Krychowiak i Linetty. W rewanżu w Tiranie było jeszcze trudniej, gospodarze – wspierani fanatycznym dopingiem – grali bardzo ambitnie i także mieli swoje okazje do strzelenia gola. Ten jednak nie padł, a dodatkowo w ostatnim kwadransie do siatki trafił Świderski, zapewniając naszej drużynie cenne zwycięstwo. Aby przypomnieć sobie zresztą ostatnią stratę punktów przeciwko Albanii, musimy cofnąć się aż do października 1984 roku i starcia w ramach el. MŚ 1986. Na stadionie w Mielcu padł wówczas remis 2:2, a gole dla Polski strzelali wówczas Włodzimierz Smolarek oraz Andrzej Pałasz. Wszyscy związani z reprezentacją Polski liczą jednak, że tym razem nie dojdzie do tak przykrej niespodzianki i komplet punktów padnie łupem podopiecznych Santosa. Podobnego zdania są najwyraźniej również eksperci z TOTALbet. Kurs na wygraną biało-czerwonych bukmacher ustalił bowiem na poziomie 1.56, w przypadku triumfu Albańczyków jest to z kolei 7.20.

Memy po Czechy - Polska:

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Polska – 1.56            remis – 4.20          Albania – 7.20

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.12                1/2 – 1.24             X/2 – 2.36

  • Polska strzeli gola:

tak – 1.16                 nie – 4.50

  • Albania strzeli gola:

tak – 1.92                 nie – 1.78

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 – 7.40     powyżej 0.5 – 1.07

poniżej 1.5 – 2.87     powyżej 1.5 – 1.39

poniżej 2.5 – 1.64     powyżej 2.5 – 2.17

poniżej 3.5 – 1.23     powyżej 3.5 – 3.90

poniżej 4.5 – 1.07     powyżej 4.5 – 7.40

poniżej 5.5 – 1.01     powyżej 5.5 – 12.00

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Polska – Albania znajduje się W TYM MIEJSCU

Sonda
Jaki będzie wynik meczu Polska - Albania?

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze