Esport. Ultraliga. AGO Rogue – K1CK Neosurf. Kursy, typy (12.08.2020)

2020-08-12 8:35 HM
League of Legends
Autor: Press Focus League of Legends

Finał Ultraligi zapowiada się wspaniale! Walkę o miano najlepszej drużyny w Polsce stoczą między sobą AGO Rogue oraz K1CK Neosurf. Początek rywalizacji w środę, 12 sierpnia o godzinie 17:30 czasu polskiego.

Czwarty sezon Ultraligi bez cienia wątpliwości można zaliczyć do bardzo udanych! Drużyny napędzone sukcesami na europejskiej scenie nie dały plamy i udowodniły, że polski region wciąż jest jednym z najmocniejszych na Starym Kontynencie.

Mimo bardzo wyrównanego poziomu i sporych przetasowań podczas fazy zasadniczej, skład finału nie może nikogo dziwić. Do walki o miano najlepszego polskiego zespołu w League of Legends staną AGO Rogue oraz K1CK Neosurf.

Obie drużyny mają bogatą historię bezpośrednich starć, a występują w nich obecnie jedni z najlepszych zawodników dostępni na rodzimej scenie. Obie formacje w poprzednim sezonie dały polskim kibicom wiele bardzo pozytywnych emocji, spisując się świetnie podczas EU Masters.

Do samego końca turnieju istniała szansa na polski finał, jednak AGO odpadło w półfinale, a K1CK doszło do kluczowego spotkania. Tam polska formacja musiała uznać jednak wyższość przeciwników z Francji.

W obecnym sezonie Ultraligi równych sobie nie mieli zawodnicy AGO Rogue, którzy podczas fazy zasadniczej wygrali dwanaście z czternastu starć. W drugiej rundzie fazy play-off AGO nie dało żadnych szans Pompie, wygrywając 3:0 i pewnie meldując się w finale.

Nieco gorzej radziło sobie K1CK, które fazę zasadniczą skończyło na czwartej lokacie. Doświadczenie drużyny pozwoliło jednak na świetną postawę w fazie play-off, która doprowadziła ich do spotkania o wszystko.

Faworytem tego starcia będzie rewelacyjne w tym sezonie AGO. Rogue udowodniło, że czują się świetnie w starciach w formacie BO5. Kurs na wygraną AGO Rogue wynosi 1.43.

NASZ TYP
Wygrana AGO Rogue

KURSY
TOTALbet – 1.43
eWinner - 1.41
Fortuna - 1.32
STS - 1.27

Kursy aktualne na 12.08.2020, godz. 06:35. Mogą ulec zmianie.

Najnowsze