Widzew Łódź

i

Autor: Cyfra Sport

Fortuna 1. Liga: Typy bukmacherskie. Kursy. Kto awansuje do PKO BP Ekstraklasy?

2022-05-19 14:25

Fortuna 1. Liga typy i kursy. Choć w ubiegłym tygodniu poznaliśmy komplet spadkowiczów z PKO BP Ekstraklasy to wciąż nie wiemy, które drużyny zajmą ich miejsce. Pewna awansu jest już Miedź Legnica, jeden zespół zostanie także wyłoniony z baraży. Wciąż trwa natomiast walka o drugie miejsce premiowane awansem, w której liczą się Widzew Łódź oraz Arka Gdynia. Który z tych zespołów ma zdaniem TOTALbet większe szanse na powrót do elity? Fortuna 1. Liga typy bukmacherskie.

Choć w Fortuna 1. Lidze poznaliśmy już komplet spadkowiczów to wciąż nie znamy jednego z najważniejszych rozstrzygnięć – kto oprócz Miedzi Legnica wywalczy bezpośredni awans do PKO BP Ekstraklasy? Na kolejkę przed zakończeniem zmagań w teoretycznie najlepszej sytuacji jest Widzew Łódź, którego piłkarze mają świadomość, że zwycięstwo w domowym meczu nad Podbeskidziem Bielsko-Biała zapewni im drugie miejsce w tabeli. Biorąc jednak pod uwagę dyspozycję prezentowaną w ostatnich tygodniach przez podopiecznych Janusza Niedźwiedzia można zastanawiać się, czy to faktycznie będzie tak proste zadanie. Dość powiedzieć, że Widzew wygrał zaledwie jedno z czterech poprzednich spotkań ligowych, ponosząc przy tym porażki z Koroną Kielce (1:2), Resovią Rzeszów (1:4) oraz Miedzią Legnica (0:1). Jeśli dodamy do tego fakt, że goście z Bielska-Białej dzięki zwycięstwu będą mieli szansę zająć miejsce barażowe, naprawdę niełatwo wskazać faworyta tej potyczki. Eksperci z TOTALbet nieco wyżej oceniają jednak szanse gospodarzy.

Jan Tomaszewski: Trzeba wykluczyć Rosjan z każdej dyscypliny! | Futbologia

Na potknięcie widzewiaków czekać będzie natomiast Arka Gdynia, która w tym samym czasie podejmować będzie Sandecję Nowy Sącz. W tym przypadku sytuacja jest zresztą niemal bliźniaczo podobna do pojedynku Widzewa z Podbeskidzie. Drużyna z Trójmiasta miała za sobą kapitalny kwiecień, w którym wygrała wszystkie sześć meczów. Ostatnio przyszedł jednak wyraźny dołek, skutkujący stratami punktów w meczach przeciwko Resovii (1:4), Miedzi (0:2) oraz Podbeskidziu (1:1). Przyjezdni z Nowego Sącza zajmują z kolei 7. miejsce w ligowej stawce i ewentualne zwycięstwo dawałoby im realną nadzieję na występ w barażach o ekstraklasę. Inna sprawa, że zespół prowadzony przez Dariusza Dudka wygrał zaledwie jedno z poprzednich spotkań ligowych. Trudno zatem przypuszczać, że przełamie się na terenie czołowej ekipy Fortuna 1. Ligi. Z podobnego założenia najwyraźniej wychodzą także eksperci z TOTALbet. Bukmacher za każdą złotówkę postawioną na zwycięstwo gospodarzy płaci bowiem 1.72 zł, potencjalny triumf gości wyceniono natomiast na 4.20 zł.

Sonda
Kto bezpośrednio awansuje do PKO BP Ekstraklasy?

Kursy TOTALbet:

WIDZEW ŁÓDŹ – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA

  • Wynik meczu:

Widzew – 2.05                  remis – 3.35                      Podbeskidzie – 3.25

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.30                          1/2 – 1.30                          X/2 – 1.67

  • Obie drużyny strzelą gola:

tak – 1.67                          nie – 2.05

  • Widzew strzeli gola:

tak – 1.20                          nie – 4.00

  • Podbeskidzie strzeli gola:

tak – 1.37                          nie – 2.85

ARKA GDYNIA – SANDECJA NOWY SĄCZ

  • Wynik meczu:

Arka – 1.72                        remis – 3.70                      Sandecja – 4.20

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.20                          1/2 – 1.25                          X/2 – 1.97

  • Obie drużyny strzelą gola:

tak – 1.80                          nie – 1.92

  • Arka strzeli gola:

tak – 1.16                          nie – 4.60

  • Sandecja strzeli gola:

tak – 1.50                          nie – 2.42

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczów Fortuna 1. Ligi znajduje się W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze