Vikingur - Lech Poznań RELACJA NA ŻYWO. Liga Konferencji Vikingur - Lech WYNIK LIVE ONLINE mecz Vikingur - Lech DZISIAJ na żywo w INTERNECIE [WYNIK, SKŁADY]

i

Autor: Cyfrasport Vikingur - Lech Poznań RELACJA NA ŻYWO. Liga Konferencji Vikingur - Lech WYNIK LIVE ONLINE mecz Vikingur - Lech DZISIAJ na żywo w INTERNECIE [WYNIK, SKŁADY]

Poznaniacy chcą odrobić straty z pierwszego meczu

Lech – Vikingur: Typy bukmacherskie. Kursy. „Kolejorz” wyszarpie awans?

2022-08-11 13:41

Lech Poznań – Vikingur Reykjavik typy i kursy. Przed rozpoczęciem dwumeczu trzeciej rundy el. LKE przeciwko islandzkiemu Vikingurowi wydawało się, że Lech jest murowanym faworytem do awansu. Pierwsze spotkanie pokazało jednak, że wcale nie będzie o to łatwo. Na Islandii górą byli bowiem gospodarze, a to oznacza, że „Kolejorz” przed własną publicznością będzie zmuszony odrobić straty. Czy zdaniem TOTALbet podopieczni Johna van den Broma mają szansę odwrócić losy tego dwumeczu? Lech Poznań – Vikingur Reykjavik typy bukmacherskie.

Trudne chwile przeżywają w ostatnim czasie piłkarze i sztab szkoleniowy Lecha Poznań. Drużyna bardzo słabo wystartowała w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy, zdobywając zaledwie jeden punkt w trzech spotkaniach. Na dodatek wizja odpadnięcia z eliminacji do Ligi Konferencji Europy wcale nie jest już tak odległa. Wszystko za sprawą przegranego, wyjazdowego starcia z Vikingurem Reykjavik. Co więcej, trudno powiedzieć aby była to porażka niezasłużona. Drużyna prowadzona przez Johna van den Broma zupełnie nie miała pomysłu jak „ugryźć” ambitnych Islandczyków, nie stwarzając sobie w zasadzie żadnej stuprocentowej sytuacji. Znamienne, że zdecydowanie bliżej bardziej okazałego zwycięstwa byli zawodnicy z Kraju Wulkanów – kilkukrotnie byli oni bowiem blisko pokonania po raz drugi Filipa Bednarka. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Vikingura 1:0, co daje „Kolejorzowi” realne szanse na awans do decydującej rundy eliminacyjnej. Warunek jest jeden – poznaniacy muszą zagrać zdecydowanie lepiej niż przed tygodniem. Co prawda delikatną poprawę było już widać w zremisowanym meczu ligowym przeciwko Zagłębiu Lubin (1:1), ale w tej chwili trudno powiedzieć, czy taka dyspozycja wystarczy do wyeliminowania Islandczyków. Wg TOTALbet jest to jednak prawdopodobny scenariusz, w oczach bukmachera to gospodarze rewanżowego meczu będą bowiem zdecydowanym faworytem do awansu.

Tyle Robert Lewandowski zarabia w Barcelonie. Nie jest najbogatszy!

Przybysze z Islandii wcale nie mają jednak zamiaru oddać tego spotkania bez walki. Szkoleniowiec tego zespołu - Arnar Gunnlaugsson – na przedmeczowej konferencji prasowej pokusił się nawet o wskazanie aspektów, w której jego podopieczni górują nad mistrzem Polski. - Jesteśmy w świetnej kondycji, nasz sezon rozpoczął się już trzy miesiące temu i rozegraliśmy już około dwudziestu meczów – u siebie, na wyjeździe czy w Europie. Lech tych spotkań ma zdecydowanie mniej. Dlatego uważam, że fizycznie jesteśmy lepiej przygotowani na dłuższy mecz – podkreślał. Opiekun Vikingura zdaje sobie jednak sprawę, że faworytem tej potyczki będzie „Kolejorz”. - Na pewno piłkarze Lecha są większymi profesjonalistami, oni są faworytem spotkania, a my jesteśmy czarnym koniem. Atutem Lecha jest to, że są świetnym zespołem, mistrzem Polski, a naszą przewagą jest wynik pierwszego spotkania. Ten mecz pokazał jednak, że jeśli zagramy tak, jak potrafimy, mocno skoncentrowani, jesteśmy w stanie sobie poradzić z tak profesjonalną drużyną – zakończył. Zdanie Islandczyka zdają się podzielać także eksperci z TOTALbet. Bukmacher za każdą złotówkę postawioną na wygraną mistrza Polski w rewanżu płaci bowiem 1.32 zł, analogiczny zarobek w przypadku wygranej gości wynosi natomiast 7.66 zł. Poznaniacy są wg TOTALbet również faworytem do awansu do dalszych gier – kurs na ich awans wynosi bowiem 1.47. W przypadku Vikingura jest to natomiast 2.51.

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Lech – 1.32                        remis – 4.90                      Vikingur – 7.66

  • Awans:

Lech – 1.47                        Vikingur – 2.51

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.08                          1/2 – 1.14                          X/2 – 2.74

  • Sposób awansu:

Lech w regulaminowym czasie – 1.81     

Lech w dogrywce – 7.02

Lech w rzutach karnych – 15.97

Vikingur w regulaminowym czasie – 2.91

Vikingur w dogrywce – 28.93

Vikingur w rzutach karnych – 15.97

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 – 9.19            powyżej 0.5 – 1.02

poniżej 1.5 – 4.22            powyżej 1.5 – 1.17

poniżej 2.5 – 2.21            powyżej 2.5 – 1.57

poniżej 3.5 – 1.48            powyżej 3.5 – 2.40

poniżej 4.5 – 1.19            powyżej 4.5 – 4.06

poniżej 5.5 – 1.06            powyżej 5.5 – 6.84

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Lech Poznań – Vikingur Reykjavik dostępna jest W TYM MIEJSCU

Sonda
Czy Lech Poznań zagra w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy?

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Najnowsze