Łomża VIVE – Montpellier: Typy bukmacherskie. Kursy. Kielczanie przypieczętują awans do Final Four?

2022-05-17 17:00
Łomża Vive Kielce
Autor: Cyfra Sport Łomża Vive Kielce

Łomża VIVE Kielce – Montpellier typy i kursy. Ubiegłotygodniowe zwycięstwo we Francji sprawiło, że piłkarze ręczni Łomży VIVE Kielce są już naprawdę blisko wyeliminowania Montpellier i awansu do Final Four EHF Ligi Mistrzów. Mistrzowie Polski wciąż muszą jednak postawić pieczęć na tym awansie, najlepiej przekonująco wygrywając rewanż przed własną publicznością. Czy zdaniem TOTALbet taki scenariusz jest prawdopodobny? Łomża VIVE Kielce – Montpellier typy bukmacherskie.

Po pierwszym meczu ćwierćfinałowym można śmiało powiedzieć, że kielczanie są już tylko o malutki krok od awansu do najlepszej czwórki EHF Ligi Mistrzów. Kielczanie wygrali bowiem na wyjeździe 31:28, a o tym jak mocni są przed własną publicznością niech świadczy fakt, że w fazie grupowej wygrali komplet spotkań w roli gospodarza. W Hali Legionów przegrywały już w tym sezonie ekipy zdecydowanie mocniejsze od Montpellier, goryczy porażki zaznały tu bowiem m.in. Telekom Veszprem (29:32), Flensburg-Handewitt (29:37), Paris Saint-Germain (33:38) czy FC Barcelona (27:29). Rezultaty te jasno pokazują, że jeśli tylko podopieczni Talanta Dujszebajewa podejdą do tego starcia w pełni skoncentrowani i zagrają na maksimum swoich możliwości to zwycięstwo i awans do Final Four zdecydowanie jest w ich zasięgu. Podobnie uważają zresztą bukmacherzy z TOTALbet, którzy faworyta zarówno rewanżu, jak i całego dwumeczu upatrują w drużynie z województwa Świętokrzyskiego.

Pomimo skrajnie niekorzystnego rezultatu w pierwszym meczu Francuzi z pewnością na parkiet w Kielcach wyjdą jednak z zamiarem odwrócenia losów dwumeczu i przechylenia szali zwycięstwa na swoją korzyść. O to będzie jednak piekielnie trudno, szczególnie biorąc pod uwagę przeciętną postawę podopiecznych Patrice’a Canayera w meczach wyjazdowych podczas obecnej edycji EHF Ligi Mistrzów. Zespół z południa Francji podczas fazy grupowej zanotował jedynie trzy zwycięstwa w obcych halach – z Vardarem Skopje (31:25), PPD Zagrzeb (25:22) oraz Elverum (37:30). Nie ma jednak wątpliwości, że wymienione zespoły w żadnym stopniu nie dorównują jednak obecnie mistrzom Polski. Jeśli zatem szczypiorniści Montpellier chcą realnie powalczyć o awans do najlepszej czwórki, będą musieli wspiąć się na absolutne wyżyny swoich umiejętności. Eksperci z TOTALbet przewidują jednak, że gospodarze nie powinni mieć większych problemów z przypieczętowaniem awansu. Za każdą złotówkę postawioną na triumf podopiecznych Talanta Dujszebajewa w rewanżu bukmacher płaci 1.28 zł. Potencjalne zwycięstwo przyjezdnych wyceniono natomiast na 4.80 zł.

Sonda
Czy Łomża VIVE Kielce awansuje do Final Four EHF Ligi Mistrzów?

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Kielce – 1.28                     remis – 13.00                    Montpellier – 4.80

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.14                          1/2 – 1.04                          X/2 – 2.95

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 58.5 – 2.47          powyżej 58.5 – 1.50

poniżej 60.5 – 1.92          powyżej 60.5 – 1.82

poniżej 62.5 – 1.57          powyżej 62.5 – 2.32

  • Handicap:

Kielce (-6.5) – 2.75           Montpellier (+6.5) – 1.42

Kielce (-4.5) – 2.00           Montpellier (+4.5) – 1.75

Kielce (-2.5) – 1.55           Montpellier (+2.5) – 2.35

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Łomża VIVE Kielce – Montpellier dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Najnowsze