Kraksa na trasie Vuelty. Kolarze pokazali OKROPNE ZDJĘCIA rozciętych nóg

2019-09-09 10:33 MSo
Peleton Vuelta a Espana
Autor: EastNews Peleton Vuelta a Espana

Na kilometr przed metą kolejnego etapu kolarskiego wielkiego touru Vuelta a Espana doszło do poważnej kraksy. Część zawodników upadła bardzo boleśnie obijając swoje nogi. Jeden z uczestników wypadku Willie Smit pokazał drastyczne zdjęcie na Twitterze jak wygląda jego noga.

Za nami już piętnaście etapów Vuelta a Espana. Na świetnej drodze do zwycięstwa jest Primoz Roglić z teamu Jumba-Visma. Wysoko w klasyfikacji generalnej jest także Polak, Rafał Majka. W sobotę etap wygrał Sam Bennett - na kilometr przed metą zawodnicy upadli i poważnie się poobijali.

Jednym z zawodników, który ucierpiał w tej kraksie był Willie Smit. Zawodnik poważnie uszkodził sobie lewe kolano - poważnie rozbite i poobcierane miało na sobie także kilkanaście szwów. Całość wygląda bardzo poważnie, ale postanowił kontynuować swój udział w wyścigu.

Bardzo dużą szramę w tym samym miejscu będzie miał Damiano Cunego, który również dotkliwie rozciął sobie całe kolano w tym samym miejscu. Choć noga w jego przypadku nie była tak poobijana, to szwy na nodze wyglądały dużo gorzej. 

Najnowsze