Michał Kwiatkowski wreszcie wziął ślub. Jego śliczna żona wyglądała OBŁĘDNIE [ZDJĘCIA]

2019-10-20 7:59 JWa
Michał Kwiatkowski
Autor: Instagram / kwiato Michał Kwiatkowski

Co to był za ślub! Michał Kwiatkowski i Agata Laskowska po wielu latach spędzonych razem postanowili wreszcie sformalizować swój związek i złożyć małżeńską przysięgę. Przepiękna uroczystość odbyła się w Toruniu. Sportowiec, który odniósł wiele sukcesów w kolarstwie, nie miał wątpliwości, że to najlepszy dzień jego życia!

Michał Kwiatkowski i Agata Laskowska dość skutecznie utrzymywali swój ślub w tajemnicy. Jeden z najlepszych polskich kolarzy w historii w minioną sobotę przeżywał wielkie chwile. Zwycięzca ubiegłorocznego Tour de Pologne w Toruniu przysięgał wybrance swojego serca - Agacie Laskowskiej - miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Wzruszający moment był zarazem najpiękniejszym w życiu sportowca. Wskazuje na to hasztag, jakiego użył przy uroczystej fotce na Instagramie. "Besday" - najlepszy dzień. Magiczne zdjęcie opatrzył także podpisem "Pani i Pan Kwiatkowscy". 

Można było się spodziewać, że gratulacje dla nowożeńców popłyną z każdej możliwej strony i tak też się stało. Kibice bardzo szybko wyrazili zachwyt młodą parą. "Powodzenia w najważniejszym tourze życia" - napisał jeden z kibiców obserwujących konto polskiego kolarza na portalu społecznościowym. "Wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia... Agacie życzę drogi usłanej samymi kwiatami" - dodał kolejny obserwujący konto naszego znanego sportowca.