Wzruszające chwile przed Legia - Lech. Tak podziękowano Radoviciowi i Kucharczykowi

2019-10-19 18:04 MSo
Michał Kucharczyk, Legia Warszawa
Autor: Cyfra Sport Michał Kucharczyk

Choć z Legią Warszawa nie byli związani już od kilku miesięcy, to dopiero teraz udało się dograć termin pożegnania. Przed wielkim ligowym klasykiem z Lechem Poznań, władze wicemistrza Polski podziękowały Miroslavowi Radoviciowi i Michałowi Kucharczykowi za lata gry przy Łazienkowskiej. Nie zabrakło wielkich emocji, okrzyków z trybun i momentów wzruszenia.

Na ten moment kibice Legii czekali wiele miesięcy. Z klubem pożegnali się niedawno Michał Kucharczyk i Miroslav Radović. Obaj to ikony i ulubieńcy fanów, ale na pożegnanie trzeba było trochę poczekać. Podobno - ciężko było ustalić dogodny dla obu stron moment i zgrać terminy.

Pierwsza okazja do tego miała pojawić się przed wielkim, ligowym klasykiem Legia - Lech. Na boisku najpierw miał pojawić się tylko "Rado", ale ostatecznie na pożegnanie mógł przyjechać także Michał Kucharczyk. - Będę mówił krótko, bo wszystko było robione szybko i się nie przygotowałem. Za młody jestem, by mówić, że już tutaj nie wrócę. Z tego powodu chcę powiedzieć: „do zobaczenia” - stwierdził "Kuchy".

Ta wiadomość do kibiców spotkała się z aprobatą i bardzo szybką odpowiedzią. - Wracaj do Legii, hej Kuchy wracaj do Legii - usłyszał z trybun. Kilka słów chwilę wcześniej powiedział także Miroslav Radović. - To zdecydowanie najpiękniejszy moment, ale przyszedł czas na pożegnanie. Dziękuję za wsparcie, które otrzymywałem na każdym kroku przez wszystkie lata.

Zawodników przywitał na boisku szpaler, a po chwili otrzymali od władz klubu pamiątkowe podobizny w formie obrazów.

Najnowsze