Tour de Pologne 7. etap NA ŻYWO TV transmisja gdzie oglądać TdP: 7. etap live online Tour de Pologne Skawina - Kraków dzisiaj 5.08 na jakim programie TV transmisja?

i

Autor: Cyfrasport Tour de Pologne 7. etap NA ŻYWO TV transmisja gdzie oglądać TdP: 7. etap live online Tour de Pologne Skawina - Kraków dzisiaj 5.08 na jakim programie TV transmisja?

TdP 2022

Tour de Pologne 7. etap NA ŻYWO TV transmisja gdzie oglądać TdP: 7. etap live online Tour de Pologne Skawina - Kraków dzisiaj 5.08 na jakim programie TV transmisja?

2022-08-05 8:02

Tour de Pologne 7. etap NA ŻYWO TV transmisja gdzie oglądać TdP: 7. etap live online Tour de Pologne Skawina - Kraków dzisiaj 5.08 na jakim programie TV transmisja? Tour de Pologne 2022 dobiega już końca. W piątek, 5 sierpnia, kolarze zakończą zmagania na mecie w Krakowie. Tygodniowy wysiłek zostanie zwieńczony blisko 180-kilometrowym etapem, po którym nastąpi huczne zamknięcie naszego narodowego touru. Poniżej dowiesz się, gdzie oglądać ostatni, 7. etap TdP 2022. Tour de Pologne Skawina - Kraków dzisiaj 5.08 na jakim programie TV?

Tour de Pologne 7. etap NA ŻYWO TV transmisja TdP: Skawina - Kraków na jakim programie oglądać?

Tour de Pologne 2022 błyskawicznie zmierza ku końcowi. W sobotę kolarze wyruszyli z Kielc i przez województwo lubelskie oraz podkarpackie są już blisko Krakowa. To właśnie tam ponownie będzie miało miejsce zakończenie elitarnego wyścigu z cyklu UCI World Tour. Po czwartkowej czasówce wydaje się, że losy wyścigu są już przesądzone. Ethan Hayter z Ineos Grenadiers ma przewagę 11 sekund nad Thymenem Arensmanem, a ostatni etap ze Skawiny do Krakowa nie powinien wpłynąć na klasyfikację generalną. Co prawda, trasa wiedzie przez góry, ale kilkadziesiąt ostatnich kilometrów zaplanowano na płaskim terenie. Brytyjczyk i jego koledzy z drużyny z pewnością zrobią wszystko, żeby nie dopuścić do przetasowań i hucznie świętować w stolicy Małpolski.

Koniec 6. etapu Tour de Pologne! Arensman wygrywa przed Sheffieldem i Hayterem

Sonda
Oglądasz Tour de Pologne 2022?

Gdzie oglądać TdP: 7. etap live online? Tour de Pologne Skawina - Kraków dzisiaj 5.08 na jakim programie TV transmisja?

Wielki finał Tour de Pologne UCI WorldTour już tradycyjnie odbędzie się w Krakowie. Tym razem kolarze wystartują spod siedziby włoskiej firmy Valsir w Skawinie. I chociaż start i meta są położone niedaleko od siebie, aby dotrzeć do Krakowa zawodnicy muszą pokonać blisko 180 kilometrów. O ostatnie punkty dla najlepszego górala będzie można powalczyć na dwóch Premiach Górskich PZU. Położone są one w Bieńkówce I kat. oraz w gminie Budzów III kat. Do zdobycia będą także dwie Premie Lotne LOTTO. Jedna w Lanckoronie, a druga w Myślenicach. Etap zakończą trzy 5 kilometrowe rundy. Na krakowskich Błoniach poznamy zwycięzcę 79. Tour de Pologne UCI WorldTour.

7. etap TdP 2022 OBJAZDY w Krakowie 5 sierpnia Tour de Pologne 2022 Skawina - Kraków UTRUDNIENIA

Ostatni, siódmy etap Tour de Pologne 2022 odbędzie się w piątek, 5 sierpnia. Peleton ma wyruszyć ze Skawiny o 14:30, a dotrzeć na metę w Krakowie ok. 18:30. TRANSMISJA w TV na kanale TVP Sport od 14:25 i na Polsat Sport od 14:05. STREAM LIVE ONLINE dostępny na stronie sport.tvp.pl i w płatnej usłudze Polsat Box Go. Darmowa relacja NA ŻYWO w portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze