Justyna Święty-Ersetic

Autor: PAWEŁ SKRABA/SUPER EXPRESS Justyna Święty-Ersetic

HME w lekkoatletyce Toruń: Święty-Ersetic z REKORDEM Polski, Lewandowski ze ZŁOTEM, srebro Haratyka [WYNIKI]

2021-03-05 22:15

Spore emocje przyniosły piątkowe zmagania w ramach halowych mistrzostw Europy w Toruniu. Jako pierwsza polskich kibiców ucieszyła Justyna Święty-Ersetic bijąc rekord Polski w biegu na 400 metrów kobiet. Później dołączyli do tego dwaj mężczyźni - Michał Haratyk oraz Marcin Lewandowski. Pierwszy z nich wywalczył srebrny medal w pchnięciu kulą, drugi natomiast złoto w biegu na 1500 metrów po dyskwalifikacji rywala. Zachęcamy do zapoznania się z zapisem naszej relacji na żywo!

Marcin Lewandowski bije kolejny rekord Polski

22:10:

Norweg Jakob Ingebrigtsen został zdyskwalifikowany, co oznacza, że Marcin Lewandowski wywalczył złoty medal w biegu na 1500 metrów! Co za epilog piątkowych emocji z lekkoatletyką w Toruniu!

21:45:

Michał Haratyk ze srebrnym medalem w pchnięciu kulą, Marcin Lewandowski ze srebrem na 1500 metrów!

21:35:

Marcin Lewandowski, Michał Rozmys i reszta zawodników pojawiają się na bieżni!

21:31:

Mamy medal w pchnięciu kulą! Ale pytanie - złoty czy srebrny? Haratyk rywalizuje ze Stankiem.

21:25:

Lada chwila główny punkt wieczoru w postaci biegu z udziałem Lewandowskiego i Rozmysa!

21:13:

Za kilkanaście minut finał biegu na 1500 metrów, w którym pobiegną Lewandowski oraz Rozmys.

21:00:

21.33 Michała Haratyka w trzeciej próbie i pierwsza lokata!

20:55:

Celowe spalenie próby przez Michała Haratyka i póki co trzecia lokata.

20:51:

Paulinie Ligarskiej idzie w wieloboju zdecydowanie lepiej niż Adzie Sułek.

20:43:

20.89 m Michała Haratyka w pchnięciu kulą i póki co pewne prowadzenie.

20:30:

Mateusz Borkowski dołącza do Patryka Dobka i Adama Kszczota meldując się w półfinałach biegu na 800 metrów!

20:36:

Michał Haratyk lada chwila będzie bronił tytułu halowego mistrza!

Zobacz jak Justyna Święty-Ersetic pobiła rekord Polski. „Mam formę życia” [WIDEO]

20:20:

Adam Kszczot z bardzo pewnym awansem do półfinału biegu na 800 metrów!

20:09:

Patryk Dobek w półfinale biegu na 800 metrów!

19:58:

Alona Dubicka poza podium w pchnięciu kulą pań.

19:46:

- Jestem u siebie, mam formę życia i chcę to wykorzystać - cieszy się Polka!

19:45:

Justyna Święty-Ersetic z rekordem Polski w biegu na 400 metrów - 51,34 s!

19:23:

Trzecie miejsce Duszyńskiego w półfinale na 400 metrów! 47.26 s, brawo! Ale bezpośredni awans wywalczyła tylko czołowa dwójka.

19:40:

Na tę chwilę piąte miejsce Pauliny Ligarskiej w pięcioboju.

19:37:

Justyna Święty-Ersetic zaraz rozpoczyna walkę o awans do finału biegu na 400 metrów!