Legia Warszawa - Górnik Łęczna

Autor: CYFRASPORT

Puchar Polski: Legia Warszawa wysoko wygrała z Miedzią

2014-09-24 22:20

Legia Warszawa nie miała problemu z awansem do kolejnej rundy Pucharu Polski. W 1/16 finału mistrzowie kraju wygrali z Miedzią Legnica aż 4:0.

Henning Berg bardzo poważnie potraktował to starcie. Od pierwszych minut posłał do boju silną jedenastkę, w której znalazło się miejsce dla takich graczy jak Miroslav Radović, Tomasz Jodłowiec czy Ivica Vrdoljak. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się właśnie ten ostatni.

Wściekli fani rozebrali po meczu piłkarzy [WIDEO]

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem ekipy ze stolicy Polski. Kilka chwil po wznowieniu gry "Wojskowi" cieszyli się jednak z kolejnej bramki. Do siatki rywali trafił Radović. W końcówce meczu Serb zdobył jeszcze jedną bramkę. Wcześniej gola strzelił też Jakub Kosecki.

Obie ekipy kończyły mecz w osłabieniu. Najpierw z boiska wyleciał Marcin Garuch, a następnie Tomasz Brzyski.

Miedź Legnica - Legia Warszawa 0:4 (0:1)
Bramki: Vrdoljak 22, Radović 48, 90, Kosecki 56

Miedź: Aleksander Ptak - Tomasz Midzierski, Kevin Lafrance, Adrian Woźniczka, Adrian Cierpka - Mateusz Szczepaniak (72. Patryk Szymański), Radosław Bartoszewicz (46. Yannick Kakoko), Marcin Garuch, Szymon Zgarda, Damian Lenkiewicz (53. Daniel Feruga) - Wojciech Łobodziński

Legia: Dusan Kuciak - Łukasz Broź (62. Igor Lewczuk), Jakub Rzeźniczak, Inaki Astiz, Tomasz Brzyski - Jakub Kosecki, Ivica Vrdoljak, Tomasz Jodłowiec (64. Hélio Pinto), Ondrej Duda, Michał Kucharczyk (69. Marek Saganowski) - Miroslav Radović

Żółte kartki: Cierpka, Garuch, Lafrance, Zgarda - Brzyski, Astiz
Czerwone kartki: Garuch 54 (za drugą żółtą) - Brzyski 74 (za drugą żółtą)

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!