Wisła Płock - Zagłębie Lubin TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Mecz: Wisła - Zagłębie 16.05 STREAM LIVE ONLINE. PKO Ekstraklasa: Wisła Płock - Zagłębie Lubin w niedzielę GDZIE OGLĄDAĆ?

i

Autor: Cyfra Sport

Typy i kursy. Kto oddali się od strefy spadkowej? [TYPY BUKMACHERSKIE]

2022-03-16 15:32

Zagłębie Lubin – Warta Poznań typy i kursy. 26. kolejkę PKO BP Ekstraklasy rozpoczniemy w piątek starciem Zagłębia Lubin z Wartą Poznań. Z pewnością będzie to mecz o ogromnym ciężarze, oba zespoły wciąż znajdują się bowiem niebezpiecznie blisko strefy spadkowej. Dla którejkolwiek z nich zwycięstwo w najbliższym spotkaniu – w dodatku z bezpośrednim konkurentem w walce o ligowy byt – może okazać się niezwykle cenne. Czyim łupem wg TOTALbet padną trzy punkty? Zagłębie Lubin – Warta Poznań typy bukmacherskie.

Zagłębie Lubin rozgrywki ligowe w nowym roku rozpoczęło od potężnego falstartu, lubinianie w dwóch meczach nie ugrali bowiem choćby punktu. Przełomowe dla podopiecznych Piotra Stokowca okazało się jednak domowe starcie z Wisłą Płock, wygrane 3:1. „Miedziowi” zapoczątkowali tym spotkaniem serię bez porażki, która trwa aż do dzisiaj. Dzięki zadowalającej dyspozycji piłkarze z Dolnego Śląska mają obecnie 28 punktów w dorobku, a ich przewaga nad strefą spadkową wynosi cztery „oczka”. Zwycięstwo w piątek przeciwko Warcie oznaczałoby bowiem względny komfort w walce o ligowy byt. Tym bardziej, że zespołowi prowadzonemu przez Stokowca terminarz nie sprzyja – w ostatnich czterech kolejkach ich rywalami będą kolejno Lechia Gdańsk, Radomiak Radom, Raków Częstochowa oraz Lech Poznań. Zagłębie musi zatem szukać punktów we wcześniejszych spotkaniach – takich jak przeciwko Warcie. Choć będzie to mecz z gatunku tych „o sześć punktów”, TOTALbet faworyta upatruje w gospodarzach.

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Rybusa i Szymańskiego! Dostało im się za grę dla Rosji | Futbologia

Warta pod wodzą Dawida Szulczka wiosną prezentuje się jednak bardzo przyzwoicie i wcale nie ma zamiaru tanio sprzedać skóry. Dość powiedzieć, że „Zieloni” w sześciu ligowych spotkaniach przegrali tylko raz – w Niecieczy z Termaliką (0:1). Pozostałe pięć spotkań w wykonaniu zespołu z Poznania to trzy zwycięstwa i dwa remisy, co w ogólnym rozrachunku daje 11 punktów. Dzięki dobrej postawie Warcie udało się co prawda wydostać ze strefy spadkowej, ale nie oznacza to wcale, że jej sytuacja jest komfortowa. Przeciwnie, „Warciarze” znajdują się zaledwie trzy „oczka” nad kreską i najprawdopodobniej o utrzymanie w PKO BP Ekstraklasie walczyć będą do samego końca. Jeśli jednak uda im się zwyciężyć w piątek w Lubinie, już na osiem kolejek przed zakończeniem rozgrywek znacząco przybliżą się do tego celu. Powrót z Dolnego Śląska „z tarczą” nie będzie jednak prosty, przynajmniej w opinii ekspertów z TOTALbet. Bukmacher za każdą złotówkę postawioną na triumf ekipy z Poznania płaci 3.20 zł, zwycięstwo „Miedziowych” wyceniono natomiast na 2.32 zł.

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Zagłębie – 2.32                 remis – 3.15                      Warta – 3.20

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.35                          1/2 – 1.36                          X/2 – 1.60

  • Zagłębie strzeli gola:

tak – 1.28                          nie – 3.30

  • Warta strzeli gola:

tak – 1.43                          nie – 2.65

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 – 7.20                           powyżej 0.5 – 1.08

poniżej 1.5 – 2.90                           powyżej 1.5 – 1.38

poniżej 2.5 – 1.65                           powyżej 2.5 – 2.20

poniżej 3.5 – 1.23                           powyżej 3.5 – 3.95

poniżej 4.5 – 1.06                           powyżej 4.5 – 8.20

poniżej 5.5 – 1.01                           powyżej 5.5 – 16.00

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Zagłębie Lubin – Warta Poznań dostępna jest W TYM MIEJSCU

Sonda
Zagłębie Lubin vs Warta Poznań - kto wygra?

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze