Georgina Rodriguez pokazała się w seksownej bieliźnie

i

Autor: Instagram/ georginagio Georgina Rodriguez pokazała się w seksownej bieliźnie

Gdy Ronaldo walczył z Niemcami na Euro, jego narzeczona odsłoniła seksowne ciało w Internecie! Georgina Rodriguez znów rozpaliła fanów [ZDJĘCIE]

2021-06-20 7:58

Georgina Rodriguez, czyli narzeczona Cristiano Ronaldo szybko zaczęła cieszyć się dużą popularnością w Internecie, którą w dużej mierze zawdzięcza wybrankowi swojego serca. Ponadto Argentynka zaliczana jest do jednej z najpiękniejszych WAG's, czyli partnerek piłkarzy. Georgina Rodriguez doskonale wie jak wykorzystał swoją urodę oraz wysportowane, seksowane ciało i często się nim chwali w sieci. Nawet wtedy, gdy Cristiano Ronaldo akurat walczy na murawie podczas Euro.

Reprezentacja Portugalii nie ma lekko w fazie grupowej Euro 2020. Cristiano Ronaldo i spółka trafili do grupy śmierci, w której oprócz nich znajdują się jeszcze Francuzi, Niemcy i Węgrzy. Mogłoby się wydawać, że przy aż trzech awansujących zespołach, przejście do kolejnej fazy rozgrywek będzie jedynie spacerkiem, ale żadna z kadr znajdujących się w grupie F nie ma zamiaru odpuszczać. Takie szlagiery jak mecz Portugalii z Niemcami po prostu trzeba obejrzeć, ale jak się okazuje, narzeczona Cristiano Ronaldo miała w tym czasie ważniejsze rzeczy na głowie. Georgina Rodriguez dała się już poznać fanom jako osoba, która lubi chwalić się swoim seksownym ciałem i wie, jak wykorzystać to w Internecie i nie inaczej było tym razem. W czasie, gdy Ronaldo walczył z Niemcami na Euro, przepiękna Georgina po raz kolejny kusiła swoją smukłą figurą. 

Ronaldo grał, a Rodriguez kusiła ciałem

Argentynka jest partnerką Cristiano Ronaldo od 2017 roku i jej kariera wyraźnie przyspieszyła od czasu, gdy po raz pierwszy została ujrzana u boku jednego z najlepszych zawodników na świecie. Z czasem Georgina Rodriguez zaczęła czuć się w Internecie jak ryba w wodzie, przy okazji wykorzystując to, że ma naprawdę boskie ciało, a jej fanów z każdym dniem przybywa. Do tej pory na jej koncie na Instagramie zgromadziło się ponad 24,5 mln obserwujących, którzy tylko czekają na kolejne zdjęcia Argentynki, na których ta odsłoni nieco więcej. Tak też stało się przy okazji ostatniego meczu Cristiano Ronaldo i Portugalczyków na Euro. 

Jan Tomaszewski ma pretensje do Paulo Sousy! Chodzi o słodki sekret selekcjonera

Jan Tomaszewski po meczu Polska-Hiszpania
Sonda
Czy Portugalia obroni tytuł mistrza Europy na Euro 2021?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze