EROTYCZNE wygibasy Georginy Rodriguez. Jej SPRĘŻYSTE POŚLADKI prawie rozerwały spodnie [ZDJĘCIA]

2020-12-15 11:26
Georgina Rodriguez
Autor: Instagram/ Georgina Rodriguez

Cristiano Ronaldo to jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy w historii piłki nożnej, dlatego trudno się dziwić, że jego partnerka, Georgina Rodriguez również może pochwalić się wielką sławą na całym świecie. Piękna modelka jest obserwowana w mediach społecznościowych przez dziesiątki milionów osób i chętnie wykorzystuje swoją popularność do chwalenia się swoim ciałem i sylwetką w sieci. Tym razem znów rozpaliła swoich fanów.

Georgina Rodriguez jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych partnerek piłkarzy na świecie. Argentyńska modelka zyskała wielką popularność w mediach społecznościowych i chętnie z tego korzysta. Tylko na Instagramie obserwuje ma obecnie ponad 22 mln obserwujących. Georgina u boku Cristiano Ronaldo tylko powiększyła grono swoich fanów, a jej codzienne życie ciekawi wielu internautów. Dlatego modelka dzieli się wieloma zdjęciami i filmami, które często rozpalają fanów Argentynki. Tym razem Rodriguez pochwaliła się nagraniem wykonanym podczas swoich codziennych ćwiczeń. Gani nie mogli oderwać wzroku od ciała partnerki Portugalczyka. Koniecznie zobaczcie ten materiał zaglądając do naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej. 

TRAGEDIA gwiazdora. Jego życie NIGDY nie będzie takie samo. Internauci nie kryli łez

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze