Daniella Chavez

i

Autor: Instagram/daniellachavezofficial Daniella Chavez

Piękna strona futbolu

Rozbiera się do naga, żeby kupić klub. Zniewalająca modelka na ponętnych zdjeciach zarabia miliony, totalny szok

2022-08-03 12:06

Posiadanie klubu piłkarskiego to marzenie wielu kibiców futbolu. Jednak finansowanie zespołu nie jest sprawą tanią i mogą pozwolić sobie na to przede wszystkim osoby zarabiające ogromne pieniądze. Modelka "Playboy'a" znalazła nietypowy sposób na znalezienie funduszy na nabycie klubu i chce uzbierać na ten cel... kilkadziesiąt milionów dolarów. A pomagają im w tym "zwykłe" osoby.

Któż by nie chciał być szefem klubu piłkarskiego i kupować nowych zawodników, zarządzać drużyną i być w wielkim światku? Niektóre gry pozwalają poczuć się jak właściciel zespołu, ale nic nie jest w stanie zastąpić realnego życia. Jednak aby kupić klub, trzeba mieć ogromne pieniądze na koncie, bo finansowanie drużyny to ciągłe wydawanie pieniędzy.

W Barcelonie mogą przecierać oczy ze zdumienia. Wszystko przez Lewandowskiego, tego się nie spodziewali

Daniella Chavez rozbiera się, aby kupić klub

Dlatego trzeba zarezerwować solidne fundusze. Okazuje się, że na kupno klubu można zarabiać również... rozbierając się. A dowodem na to jest Daniella Chavez. Chilijska modelka, która znana jest z sesji dla "Playboy'a" postanowiła znaleźć nietypowe rozwiązanie na spełnienie swoich marzeń. Piękność z Ameryki Południowej udostępnia swoje roznegliżowane zdjęcia.

Niewiarygodne, co stało się z Izą Małysz. Aż trudną ją rozpoznać, tego trudno było się spodziewać

Jej fotografie można znaleźć na znanym portalu OnlyFans, gdzie użytkownicy mogą wykupić subskrypcję, aby obserwować danego influencera i być na bieżąco z publikowanymi treściami. W przypadku Chavez kosztuje to 16 funtów za miesiąc. Okazuje się, że można zbijać na tym ogromne pieniądze, bo Chilijka zebrała już... 8 mln dolarów.

Na cel potrzeba jednak zdecydowanie więcej. Chavez chciałaby kupić klub CD O'Higgins, który należy do czołówki chilijskiej ligi. Władze zespołu na razie nie chcą odnosić się konkretnie do tej sprawy, bo uważają, że musi wpłynąć formalna oferta kupna, żeby móc komentować sprawę. Być może Chavez niebawem dopnie swego.

Robert Lewandowski w Stanach Zjednoczonych
Najnowsze